Palmer's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amapola, Módosítva: 2012. január 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

E vitaminnal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Petalodirosa

2021. január 30.

Imádom, nagyon jó! Istenien finom az illata, csodálatosan hidratál, sokáig puha marad a bőr. Eredetileg a popsimon lévő striákra vettem meg, úgy tűnik, hogy nagyon szépen kezeli azokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

muszika

2020. március 22.

Nagyon nagyon szeretem ezt a krémet. Isteni finom illata van és az ára is nagyon baráti. Nekem nagyon sokáig elég szokott lenni, gyanítom a tömörsége miatt kevesebbet is használok belőle, mint egy átlagos folyós testápolóból. Az egyetlen, ami annyira nem kedvelek benne, az a kiszerelése. Én inkább előnyben részesítem azokat a kencéket, amikbe nem kell belenyulkálni, ezzel is tisztán tartva őket. Dehát, nem lehet mindne tökéletes, ezenkívül szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 22.

vrita90

2018. november 30.

meg csak ketszer hasznaltam a kremet, de eddig nagyon tetszik.
Elso alkalommal jol elszamoltam a mennyiseget, sokat vettem ki a krembol es ahogy a boromon felmelegedett, olaj lett belole, ugyhogy nem igazan szivodott fel. (Zuhanyzas utan, este mindegy volt, nem zavart). Kovetkezo alkalommal erre figyeltem, csak keveset vettem ki belole, az 95%ban felszivodott, es reggel pihe puha borrel ebredtem😊 egesz testre + ajkakra is hasznalom. Ha elfogy, biztosan ujra veszem.
(Becsben elek, itt nalunk van egy egoztikus bolt, ahol arulnak a markatol egy csomo termeket, nem kell rendelgetni. Prosi cosmetic a bolt neve, ha valaki erre jar, erdemes benezni.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

meg csak ketszer hasznaltam a kremet, de eddig nagyon tetszik.

piszmann

2017. december 23.

A világ legjobb kréme terhességi csíkok megelőzésére. Az én bőröm hajlamos a csíkosodásra, de ezzel a csodával egy darab sem lett a terhesség végére sem. Este zuhanyozás után bekentem a hasam, másnap este fürdésnél mostam le kb. Nagyon nehezen szívódik be az tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

hvcs

2015. január 18.

Hogy én mennyire szeretem ezt a krémet! Megőrülök a kis csokis sütis illatáért. Télies, zsírosabb fajta hidratáló, de nagyon kellemes sima és kezelhető állaga van. Kevéske kell csak belőle egy kenegetésre. Nem feltétlenül szívódik be teljesen, nyáron sok is lenne. Én kéz- és arckrémnek is használom, a nagyon kiszáradós bőrön sokat segít.

Még sosem láttam itthon, mindig nyugati úton szerzem be (általában 5 euró körül). Azon kevés dolgok egyike, amit már nagyon sokszor újravettem, és a jövőben is biztosan fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

tofifi11

2014. szeptember 24.

Nagyon jó kis krém! Előtte próbálkoztam más krémekkel, pl. Nivea, de az után száraz maradt a bőröm. Ez viszont teszi amit ígér, téli időszakban nagy hasznát fogom venni, nagyon örülök, hogy parabén mentes, bár parfüm van benne, de enne köszönhető az a nagyon finom kakaós illata. Jó lenne, ha Magyarországon is beszerezhető lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

menczelenike

2013. február 25.

Én Angliában vettem,szerintem 1 font alatt volt. Nagyon szeretem, jó az illata és kellően hidratál. Az állaga is szuper, a kezemben felmelegszik és úgy jobban kenhető. Nekem sokkal jobban bejön, mint a sokak által kedvelt Alverde makadámdiós testápoló, olcsóbb is. Hátránya, hogy Mo-n nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

editap

2012. május 11.

Sziasztok!

A Bonita Kft. webshopjában (www.bonita-dm.hu) megvásárolhatók a Palmers termékek,krémek, nekem a feszesítő krém a kedvencem, nagyon jók a termékeik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

Sziasztok!

placebo_mimmy

2012. február 26.

Érdekelne,hogy Magyarországon is lehet kapni vagy csak külföldön?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Érdekelne,hogy Magyarországon is lehet kapni vagy csak külföldön?

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate