Palmer's

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. február 17.

Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

LolitaLolly

2019. április 30.

Évek óta használom és még mindig van belőle ÉS még mindig nem romlott meg! :D azért ez nem semmi. Szeretem, mert hidratál abszolút, kellemes az illata és tök jó ez a csomagolás. Tetszik, hogy ilyen kis duci és emiatt jobban fel is tudom vinni az ajkaimra, nem kell ötször átmenni rajtuk. Igaz, kicsit már meguntam és nem ezt használom napi szinten, de bármikor előveszem, nem kell csalódnom benne.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Honey33

2019. március 1.

Sok millió ajakbalzsam kipróbálása után végre rátaláltam erre a termékre; valóságos csodaszer!!! Ha külföldre tévedek, akkor igyekszek bevásárolni belőle, mert ott nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

And1

2019. február 3.

Kb. 1 hónapja használom és tényleg jó. Ezer ajakápolóm van az olcsóbbtól a drágább kategóriáig de egyiket se használtam el, halomban állnak... Nah ezt biztosan elfogom. Nagyon elégedett vagyok, reggel is és este is használom, gyorsan és szépen ápol illetve ami számomra fontos még, hogy nem jön le darabokban a számról vagy hagy nehéz érzetet az ajkakon mint a legtöbb... Az illata és az ára már csak plusz pont. Ja és szépen lehet sminkelni is rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

vivuss87

2017. március 17.

Kb 2 hónapja van meg, azóta a többi 276 ajakápolóm el is bújhat mellette, csak ezt használom itthon a számra. Kb 2 cm fogyott eddig belőle. Néha körömágyra is kentem, oda is jó volt. Nagyon szeretem az illatát is. Biztosan újra veszem
Update: Nos már a másodikat fogyasztjuk és még mindig nagy a szerelem. Észre vettem, hogy titokban a párom is rájár :D
Minden évben van télen egy időszak, amikor lehámlik teljesen a szám és vállalhatatlan, nos ez idén elmaradt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

szeende

2017. március 15.

Nagyon jó. Az áráért igen csak sokat tart. Rengeteg ajakapolot használtam, de ez mindnel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

hvcs

2015. október 27.

Megbízható darab, bár kicsit visszafogottabb illatú, mint őrületesen csokissüti illatú nagy krém testvérének. Kenni is csak visszafogottabban lehet. Összességében olyan, mint egy hatalmas ajakstift, aminek persze nem rossz, de mégis kicsit idétlenül érzem magam, amikor haszálom, mert ajakstiftnek olyan óriási. De közben meg elég nagy ahhoz, hogy az arcom más száraz területeit is megápolgassam vele (bár persze utána finom sminkkiigazítást igényel, szóval még mindig csak négy csillagnál tartunk), kézfejre még elmegy, de ahhoz meg már kicsi és túl stift-szerű, hogy kényelmesnek érezzem a könyökömet kenegetni vele, ahhoz egy krémesebb krém teszi meg igazán, mint pl a csokissüti illatú nagytesó. Összesen így jó darab, de nem csodaszer, négy *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

sziszus_

2015. szeptember 1.

Feelunique-ról rendeltem elég kedvező áron - amúgy sem vészes - és nagyon bevált. Nem használom az ajkaimra, mert oda valahogy nem volt kényelmes, viszont mindent szárazabb részre jól bevált: könyök, körömágybőr, hámló részek, orr körüli bőr. Az illata is nagyon finom és sokáig elég! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Gwen1026

2015. január 31.

Régi kapcsolat már a miénk. Kb. három éve használom, szinte napi rendszerességgel. (Max. eddig egybefüggően öt nap maradt ki.) Még mindig van benne és még mindig kellemes, enyhe, visszafogott kakaó illata van. Az ajkaimra használom. Azelőtt használtam már mindenfélét, de mióta ezt használom, nincs cserepes ajak. Néha csak megszokásból, táplálásból, néha pedig azért kenem be, hogy szép fénye legyen. Maradéktalanul elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 31.

oaxaca

2014. június 2.

Imádom. A könyökömre szoktam szanálni télen, néha az ajkaimra. Nem tudom ez valakinek elfogyott-e már a világon, mert én már 4 éve nyúzom az egyiket, még a régi csomagolásút és még mindig van benne. Csoda termék, szoktam még szemfesték alapnak is használni, ha utazáskor nem viszem magammal a primeremet, annak is bevált teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 2.

Harmony29

2013. május 14.

Én, mint ajakápolót vettem egy amerikai webáruházból (szerencsére volt aki hazahozza nekem néhány egyéb aprósággal) 3$ -ért azaz majdhogynem feleannyiba kerül mint itthon, bár azt nem is tudtam,hogy itthon is beszerezhető. A lényeg, én nagyon imádom az illatát, eddig csak mint ajakápolót használtam, azt is csak néhány napja, de kiváló. Pihe-puha lesz tőle az ajkam és az illata is isteni. Arra még kíváncsi vagyok,hogy majd a téli hidegben amikor sokkal jobban kiszárad a szám, hogy fog teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate