Palmer's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hipoallergén, parabén- és ftalátmentes, bőrgyógyász által tesztelt.

Kiszerelés: 30 ml

Booha

2019. május 30.

Nagyon szeretem.
Magára az olajat nem szereti az arcbőröm, viszont egy természetes összetételű arcápoló krémhez hozzáadva nagyon szép munkát művel. 25 éves vagyok, nincs túl sok ránc az arcomon de nemrégiben elkezdtek megjelenni. Emiatt szereztem be ezt az olajat, és büszkén állíthatom, hogy a ráncocskáim majdhogynem eltűntek, sőt mitöbb az összaspektusa is sokkal szebb a bőrömnek, egységesebb, egészségesebb, amire egy arcápoló termék sem volt képes mostanig.
Nyugodt szívvel adok neki 5 csillagot, biztosan újraveszem. Nem egy tipikusan olcsó arcápoló, viszont így arckrémhez kevergetve nagyon lassan fogy, biztosan sokáig elég lesz, ígyhát ár-érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Nagyon szeretem.

ercsike76

2014. szeptember 9.

Megrendeltem iHerb-ről mert olyan jó teszteket olvastam róla...nekem a rózsaolajos van meg (egész pontosan a Palmer's, Skin Therapy Oil, Face, Rosehip Fragrance, 1 fl oz (30 ml) ), nem is drága.
A bőröm mindenre kiütéssel reagál ami természetes. Isteni illata van, picike is elég belőle, olajos érzet az megmarad, nem az a pikk-pakk felszívódós cucc. Én úgy próbáltam, hogy estére feltettem, hát reggelre felszívódott, először pattit nem okozott, de pár nap próbálkozás után tele lettem ragyával :-( És mintha nem kapna a bőröm levegőt alatta...az a fuldokló érzés :-( Pedig olyan szépek az összetevői...kihagytam pár hónapot és újra megpróbáltam, ugyanaz a reakció...ragyatenger.
Nekem sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Nekem sajnos nem jött be.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinol, Ascorbyl Palmitate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Rosa Canina Seed Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Cetearyl Ethylhexanoate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Rosa Canina Seed Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Dimethicone, Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Peg-40 Sorbitan Peroleate
Szilikonok: Caprylyl Methicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Peg-40 Sorbitan Peroleate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Lyral, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional
Tartósítószerek: BHT

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Retinol a I v

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0