Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. január 14.

Kategória:   Tusfürdők

sdorika

2014. március 10.

Nyáron nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Nyáron nagyon szeretem :)

sziszoka

2013. március 11.

Jajj de nagy kár,hogy nem gyártják már!Nagyon imádtam.Most,hogy belegondolok évek óta nem láttam már. :-( Ezek a régi Palmolive-ok nem szárítottak annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

kissbarbara1990

2013. január 15.

Én is így vagyok vele. 8 éve használtam, nyaralásra vettem. Jövőhéten szintén utazok "nyaralni" ekkor jutott eszembe ez a tusi, felelevenültek a görögországi emlékek. Annnnnyira de annnyira jó illata van,szeretném ha most is velem utazhatna...ha lehet egyáltalán kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

nemesanita

2013. január 14.

Hűha!!! Régi nagy kedvenc! 100as boltokban még esetleg,én még tavaly tudtam venni de már nem látom sehol.Emlékeztek a citromsárgára is? Azt hiszem,Exotic volt a neve,na az is nagyon finom volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

Maniac

2013. január 14.

Ó, de kár, hogy már nem gyártják.. :( Valamelyik nap pont gondolkoztam rajta, még az illatát is érzem szinte. Krémes tusfürdő, fürdés után is hosszan tartó illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.