Palmolive

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 3.

Kategória:   Tusfürdők

100%-ban természetes eredetű tiszta tejprotein és aloe vera kivonattal gazdagított. Finom formulája segít, hogy érzékeny bőrét hidratáltnak és puhának érezze. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Niki0215

2019. szeptember 16.

Nagyon szeretem az illatát, megfelelően hidratál, utána nagyon puha sima a bőröm, és az illata sokáig érezhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Alida71

2019. június 29.

Nagyon szeretem az illatát és számomra fontos, hogy nem szárítja a börömet valamint tartós is. Jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 29.

BrittaCooper

2019. május 25.

Karácsonyra kaptam, így gondoltam elhasználom, de magamnak tuti nem venném meg. Nagyon szeretem a Palmolive illatait, és a kis krémes tusfürdőit, de már elég sokszor csalódtam a márkában, főleg a dezodorok terén. Vicces, hogy a csomagoláson ott virít a Sensitive felirat, amikor az én normál típusú bőrömet úgy kiszárítja, hogy egész este vakarózok utána. Pedig elég nagy kencefogyasztó vagyok, és eddig egy kezemen meg tudom számolni, hány okozott ilyen hatást. Ezért csak nagyon ritkán használom, mert egyrészt nagyon kevés alkalommal dobok ki krémet, másrészt pedig, mert az illatáért megveszek. Annyira nyugtató, kellemes púderes, hogy néha nem bánom, hogy mennyire kiszárítja a bőrömet, ezért utána testápolót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

rebus1986

2019. március 7.

Nagyon szeretem, a kedvenc tusfürdőm! Imádom az illatát, kellemes a bőröm számára, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Neyerdua

2019. február 25.

Az egyik kedvenc Palmolive tusfürdőm, és úgy általában a tusfürdők között is kedvenc! Kevés tusfürdőt veszek meg többször, nehogy unalmas legyen :), de őt szívesen. Az illatát egyenesen imádom! Megnyugtató, kellemes, krémes tisztaság illat! A hatásával is maximálisan elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Luna1024

2019. február 7.

Elhasználtam belőle egy flakonnal, a végére meg is szerettem, viszont egyelőre úgy érzem, mégsem veszem újra. Könnyen beszerezhető, elérhető árú tusfürdő, nagyon kellemes, selymes állaggal. Tusfürdőkből a Palmolive az egyik kedvenc márkám, mert az ő termékeik azok, amelyek a legkevésbé szárítják a nagyon érzékeny bőrömet. Ez is ugyanolyan jó minőség volt, mint a többi, sőt ha lehet, talán egy fokkal még azoknál is gyengédebb. Szárazságot, viszketést, irritációt nem tapasztaltam. Kicsit talán kevésbé habzik, mint a márka többi tusfürdője, ez elsőre fura volt, viszont szerencsére így is megfelelően tisztít. Az illata a legtisztább tisztaságillat, amit valaha éreztem tusfürdőben, nekem talán már egy kicsit túlságosan is semleges, ha mondhatom így. Emiatt levontam egy pontot, viszont biztos vagyok benne, hogy sokaknak meg pont ez fog benne tetszeni. :) Minden más szempontból tökéletes tusfürdő, ha megcsömörlök az illatosabb dolgaimtól, talán egyszer még újra is veszem, meglátjuk. 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Demonshadow

2019. január 30.

Semmiben nem hasonlít a Dove tusfürdőkre, engem valamiért mégis arra emlékeztet. Ahhoz képest sokkal folyékonyabb az állaga, az illata krémes, finom, és ahogy ígéri, mivel sensivite, tényleg nem irritálja a bőrt. Ár-érték arányban maximálisan megéri, sokáig kitart, és az illata sem illan, ahogy kilépünk a zuhany alól. Nem is értem, tulajdonképpen miért nem használjuk itthon többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

gabriellakalman

2019. január 27.

Tiszta, friss illatot és puha bőrt hagy maga után, amely sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Tiszta, friss illatot és puha bőrt hagy maga után, amely sokáig megmarad.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Nagyon jó tusfürdő. Friss, tiszta illata van. Szeretem az ilyen semlegesebb illatú tusfürdőket. Ha a bőség zavarában nem sikerül választanom a jobbnál jobb illatok közül, akkor mindig egy ilyen kerül a kosárba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Secretgirl

2018. december 11.

Nálunk az egész család szereti. Nem szárít, kellemes illat. Mindig van itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

Nálunk az egész család szereti. Nem szárít, kellemes illat. Mindig van itthon!

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactose, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.