Palmolive

Ár:   670 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Tusfürdők

100%-ban természetes eredetű tiszta tejprotein és aloe vera kivonattal gazdagított. Finom formulája segít, hogy érzékeny bőrét hidratáltnak és puhának érezze. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

klaudiapanczel

2024. április 17.

Ritkán nyúlok ehhez a márkához, most is csak azért, mert egy utazáshoz kerestem unisex illatú tusfürdőt, hogy ne kelljen 2 különbözőt magunkkal vinni (ha őszinte akarok lenni, akkor inkább női illatnak mondanám). Az állaga nekem nem volt szimpatikus - nagyon csúszós, gél és krém közötti bizarr átmenet. Az illata szappanos, friss, nekem kicsit tolakodó. Pozitívum azonban, hogy a bőrömet nem szárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 17.

Gyevocska

2023. március 15.

Évek óta veszem, igaz nem folyamatosan használom a lila tesójával együtt. Most kb. 1 év kihagyás után vettem újra. Valahogy megváltozott az állaga. Régebben krémes volt, most inkább gélesebb. Régen sűrű krémként folyt ki a mosdókesztyűmre, most egy adag takonygombóc plottyan ki.
Ugyanúgy nem szárít, az illata is a régi, de valahogy hm.... nem is tudom.
Drágább lett (mi nem?), de tuti megváltozott az összetevője. Majd átnézem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 15.

Ugyanúgy nem szárít, az illata is a régi, de valahogy hm.... nem is tudom.
Drágább lett (mi nem?), de tuti megváltozott az összetevője. Majd átnézem.

kboglarka

2023. február 14.

Az itteni jó vélemények miatt gondoltam, hogy kipróbálom. Az állaga kicsit tömörebb, meg kell szokni az adagolást, de összességében teljesen jól használható. Nekem sem szárítja a bőrömet és kellemes, visszafogott illata van. Szerintem tökéletes téli tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 14.

detti23

2022. november 30.

Nagyon jó kis tusfürdő, szinte mindig van belőle egy itthon. Krémes, gazdag textúrája, hosszan tartó, kellemes illata van. Télen is az egyik legjobb választás, mert nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

LivErpool

2022. november 17.

Jelenleg a Palmolive tusfürdők nálam az egyetlen, ami nem szárít és nem akarom utána szétvakarni a bőröm. A márkán belül ez a legjobb nekem, puha a bőröm tőle és imádom ezt a lágy tisztaságillatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 17.

Kremcica

2022. október 8.

Szeretem a Palmolive tusfürdőit, ez sem kivétel. Finom, visszafogott illata van, krémes állagú és nem szárít. Ha épp nincs kedvem nagyon illatos tusfürdőhöz akkor mindig ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 8.

fanni200005

2021. október 20.

A tisztaság illat!😍 Imádom. Nem szárítja a bőrt és még másnap reggel is érzem az illatát. Ennél jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 20.

Pocahontas1220

2021. augusztus 25.

Igazi tisztaság illat, nagyon szeretem.

Még mindig nagy kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Igazi tisztaság illat, nagyon szeretem.

Még mindig nagy kedvenc! :)

Fiszuli

2021. június 8.

A Palmolive tusfürdő próbáim következő állomása ő. Egyből a legnagyobb kiszerelést vettem az illata miatt, plusz, mert nem csalódtam még egyik Palmolive tusfürdőben sem, amit próbáltam. Picit híg, bár én szivaccsal használom. Egy szőlőszemnyi mennyiség elég belőle egy átdörzsölésre, én kétszer megyek végig magamon, egy tisztítás és egy illatosítás. Nagyon jól habzik és egyáltalán nem szárít. Amíg nem üt be a kánikula, addig mindenképpen használni fogom - lehet el is fogy addigra - , de utána valószínűleg nézek valamilyen frissítő, nyári illatú tusfürdőt a márkától. Az illata kellemes és melengető és a fürdőszobában, valamint magamon is érzem egy ideig. Igazi tisztaságillat. Nagyon jó használni, de nyáron én általában másra vágyom. Örülök, hogy kipróbáltam. Nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Dyana91

2021. március 2.

Szeretem ezt a tusfürdőt. Kellemesen habzik, illata natúr és nem szárítja a bőröm. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Linoleic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactose, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban és számos növényi olajban is megtalálható. A bőr felső rétegében is megtalálható összetevő, aminek fontos szerepe van a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal küzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a pigmentfoltok méretét és súlyosságát is.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .