Pampers

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   48 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pepita.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2019. január 7.

Kiszerelés:   48 db
Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Pepita.hu, 690 Ft

Organikus pamut kendők

99% víz. 0% alkohol és parfüm.

Ár: 690 Ft , Eladó: Pepita.hu

Borostyan

Gevelin

2022. március 30.

Nagyon szeretem, az első volt amit kipróbáltam mert a kórházban is ilyet adtak🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

Nagyon szeretem, az első volt amit kipróbáltam mert a kórházban is ilyet adtak🙂

Niki1991

2022. február 3.

Van olyan jó, mint a waterwipes, viszont feleannyiba kerül. :) 3-as packban szoktam venni, akciosan, akkor max 500 Ft /ra jön ki egy csomag. Bőven megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

Jelizz

2021. április 30.

Nem nagyon van illata aminek neha orulok neha nem. Kelloen nedves es praktikus a csomagolasa. Nedves wc papirnak ,intim torlonek, smink lemosasra megfelel .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Megara

2021. március 11.

Mostanában ezt veszem , ez vált be eddig a legjobban, mert végre egy olyan popsitorlo ami tényleg jó nedves és jol tisztít. Dm-ben lehet hármas csomagban kapni, nem a legolcsóbb , de ami olcsó, az olyan is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Miruska

2020. november 3.

Nagyon bevált, bár nem pénztárca barát. De megéri, hogy nincs tele minden sz@rral. Nem csak a gyerekemnél használom, hanem én magam is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Bettu

2020. szeptember 5.

Barátomnak vettem. Jó, mert nem tartalmaz se illatanyagot, se semmit. Vastag kendők, kellően nedves. Műanyag fedéllel is zárul, nem csak matricával, így talán ki sem szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

bobekecske

2020. június 11.

Olyan törlőkendőt kerestem, ami elsősorban vizet tartalmaz, és kevés egyebet; az itthoni kínálatból nekem ez a termék tűnt ki.
Nagyon bevált: kellően nedves (sokkal nedvesebb, mint például a Sudocream törlőkendő), kellően vastag, gazdaságos, és a csomagolása praktikus, kényelmes, utazásbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

wildrose

2019. november 15.

Illatmentes, jó méretű, elég nedves és szuper minőségű törlőkendő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

Illatmentes, jó méretű, elég nedves és szuper minőségű törlőkendő.

RitaJudit

2019. október 19.

Vastag, jó anyagú, kellően nedves. Több ilyen kendőt kipróbáltunk, de ez volt az egyetlen, amelyik kendő anyaga nem dörgölte ki a babám popsiját (míg a drogériás vízbázisú törlőé igen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

eeeee

2019. július 14.

Nagyon szeretem és a babám popsija is. Illatmentes, így használom alkalomadtán az arcára, kezére is. Nagyon jó vastag, puha, megfelelően nedves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)