Panarom

Ár:   4173 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adriennefeller, Módosítva: 2020. január 20.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"A keveréknek a szicíliai citrom adja az alapját, ez friss atmoszférát és közösséget teremt, valamint védelmet ad minden kórokozóval szemben. Az eukaliptusz nyitottá és kíváncsivá, a benne lévő nemes babér bátorrá és a legjobb szónokká teszi a gyerekeinket, megkönnyíti a kommunikációt. Van benne kanadai csapfenyő, ami növeli az önbizalmat és segít minden változásban, erőt ad és átsegít az élet adta nehézségeken. Az olajkeverék békét és harmóniát teremtő, ezért került bele az orvosi levendula. A kerti rozmaring az emlékezést erősíti a kis nebulókban és segíti a tanulást. A bölcsesség energiáját a fény felé törő fehér lótusz illóolajával cseppentettük bele, a damaszkuszi rózsa pedig a szeretet energiáját csókolja bele minden üvegcsébe."

Illatanyagok: Citrus Sinensis Peel Oil Expressed, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Laurus Nobilis Leaf Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Limonene, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.