Pandhy's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. október 26.

Lelőhely:   kozmetika
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ásványi pirosító problémás bőrre.

A JuveLine formulák a klasszikus Pandhy's pirosítóknál, illetve alapozóknál könnyebb, még légiesebb, teljesen matt készítmények.

szanetti

2020. augusztus 4.

Az esküvői sminkemet ezzel csinálta a mester, már akkor beleszerettem. Ez 2 éve volt...még mindig van belőle, amit akkor vásároltam. Nagyon finom porszemcse, és valóban ásvány, kíméli a bőrt, és bárhová feltehted. Pirosítónak, szemhéj púdernek, szájfénybe belekeverve használom. Nagyon megérte az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77492, CI 77491, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.