Pandhy's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. október 26.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Sminkek szájra

Organikus összetételű szájfény, ásványi pigmentekkel színezve.

Percoon

2015. augusztus 26.

Még régebben kaptam valahonnan, de sajnos én nem szerettem, túl ragadós volt az állaga, mégis hamar lekopott és rengeteg csillámot hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

alycethetyger

2014. május 1.

Jó szájfény, én szeretem. Az állaga sűrű, krémes, a tartóssága pedig kifogástalan. 5ost kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.