Pandhy's

Ár:   13 716 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztikke, Módosítva: 2019. június 6.

Ár:   13 716 Ft
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rózsavíz alapú, növényi hatóanyagokkal és antioxidánsokkal gazdagított, transzparens, bőrvédő cink oxid spray, amely szélesspektrumú (SPF15) UVA és UVB védelmet nyújt, valamint védi a bőrt a nagy energiájú, látható (HEV) fény káros hatásaival szemben is. Egyenletesen terül és gyorsan szárad, matt bőrfelszínt eredményez, ideális ápoló és védőkészítmény minden bőrtípusra.

sztikke

2019. június 17.

Alig egy hete van meg ez a spray és nagyon megszerettem. Először szérum után vittem fel az arcomra, de úgy nekem már túlságosan fullasztó volt a bőrömön, másnap simán csak ezt a spray-t használtam az arcomra, nem mondom, hogy nem érezni a bőrön, de így már nem volt olyan kellemetlen érzés. Halvány rózsaszínes színe van és egy enyhe illata, ami szinte azonnal elillan a bőrön. Elvileg nem kell bemasszírozni a bőrbe, de én jobban szeretem a tenyerembe fújni és az ujjammal eloszlatni. Az tetszik ebben a fényvédőben, hogy nem hagy fehér nyomot a bőrön, szépen beszívódik, és nem csinál pattanásokat. Hétvégén volt szerencsém letesztelni a strandon is, csak arcra használtam, napközben többször is fújtam belőle és nem égett le az arcom, csak szép színt adott neki.

Update: sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert egy héten át használva tele lettem pattanásokkal :( azt hiszem nem fogom minden nap használni, csak ha napozok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol