Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loribaba, Módosítva: 2013. február 18.

Kategória:   Hajápolás

Azonnal helyreállítja a haj fényét és erejét. Gazdag helyreállító keverék, mely segít megvédeni hajat a hajformázás okozta károsodásoktól. Biztosítja a gubancmentességet a könnyű fésüléshez, és az azonnali simaságot és ragyogást.

odrey

2019. április 13.

Vastag szálú, hullamos, toredezett hajam van. Ez a termek sajnos semmit nem segit rajta, sőt, sokkal gyorsabban zsirosodik es viszket tole a fejborom. A fesules sem konnyebb, sem nehezebb tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

fruzsii11

2016. március 18.

Nekem annyira nem nyerte el a tetszésemet, különösebb változást sem láttam a hajamon. Szárazon és vizesen egyaránt használtam, de nem lett jobb vagy szebb a hajam tőle. Az illatát viszont nagyon imádom, a hajlakkjának van hasonlóan kellemes illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 18.

de.barbara22

2014. január 20.

akciósan sikerült beszereznem és mivel pantene terméket még nem használtam úgy döntöttem kipróbálom...sokat nem veszítek.Amint hazaértem ki is próbáltam száraz hajon. az illata nagyon kellemes puhább és simább is lett tőle a hajam, bár kicsit hosszabb hatásra számítottam...4 csillagot azért előlegbe megérdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

papai.marti

2013. augusztus 7.

Nagyon jó termék! Hatásos és kellemes illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nagyon jó termék! Hatásos és kellemes illata van. :)

loribaba

2013. február 10.

szerintem a pantenenek ez a legjobb hajápoló sprays terméke, bátran ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Vitaminok: Panthenol