Panthenol Forte

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lolita72, Módosítva: 2014. május 27.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A szélnek, hidegnek, napnak kitett kéz bőre könnyen károsodik, ilyenkor száraz, viszkető, repedezett lesz. A Panthenol Forte kézkrém különlegesen összeválogatott hatóanyagai a dexpanthenol, allantoin, E-vitamin, avokádó olaj, hatékonyan elősegítik az érzékeny, száraz, repedezett kézbőrt megújulását.

Kiszerelés: 100 ml

Moncsika26

2013. október 24.

5 csillagot kap tőlem. Hogy miért? Rendkívül szenvedtem attól, hogy a kézfejem a hideg időjárástól véresre repedezett. Ilyenkor a krémek nagy része irritál, csíp. Elég érzékeny bőröm van, abszolút nem mindegy mit kenek rá. Ez a krém elég hamar kifejtette jótékony hatását, hidratálja a kezem és gyorsan beszívódik, így nem zsírozok össze mindent. Gyógyszertárban vettem, 1000 Ft körül volt az ára. Elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

veronika_alfoldi

2013. március 6.

Nekem véresre repedezett a kezem mindig, egyik pénteken hozta a futár délelőtt, hétfőre pihe-puha volt a kezem, semmi nyoma sem volt annak, ahogy előtte kinézett. A legeslegjobb!!!! :)
2 hete pedig arcra is használom, a mindenféle drága kence megy is a kukába.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

ercsike76

2012. október 18.

Száraz a kezemen a bőr, télen ki is repedezik. Erre próbáltam ki ezt a krémet. Sűrű krém de hamar beszívódik. Irodába nappalra nem annyira jó de estére bekenem és reggelre pihepuha lesz tőle a kezem. lolita72 ötletére bekentem én is a berepedezett sarkam vele és elmúlasztotta azt, amit még a sheavaj vagy más űberszuperul dícsért kence sem!!! Úgyhogy erre is ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

lolita72

2012. augusztus 22.

Eccerűen zseniális! Sarokrepedésre is használom, bár nem zsíros, de gondolom, a panthenol miatt összezárja a repedéseket is és rendbe rakja a sarkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin