Parfen

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ani80, Módosítva: 2021. február 25.

Fejjegyek: bambusz, körte

Szívjegyek: tea, lótuszvirág

Alapjegyek: guajakfa, tölgyfamoha, pézsma

Ani80

2021. február 11.

Nemrég rendeltem. Egész jó utánzat szerintem. Az eredetihez nagyon hasonlít. Az U.S. Prestige White crystal utánzathoz képest ez egy kicsit frissebben, citrusosabban indít (az egy kicsit lágyabb, édesebb először), azonban a leszáradás után szinte ugyanolyanok. Ez a változat bőrön tartósabb. Friss tisztaságillat, ami bármilyen időben, évszakban viselhető. Örülök, hogy találtam olyan parfümöt ami az én szörnyű bőrkémiámmal is egyezik (a legtöbb parfüm a bőrömön keserű, szúrós szagúvá válik, néha olyan mintha férfi parfümöt fújtam volna, elég sokat próbálgattam, úgy tűnik egyenlőre, hogy a pacsuli a bűnös).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool