Parfum d'Empire

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A titokzatos Wazamba egy nyugat-afrikai hangszer neve, melyet beavatási ceremóniákon használnak.

Ezer éveken át az emberiség illatos jeleket küldött az isteneknek. A Wazambában az ősi kultúrák szertartásain használt értékes balzsamok és fák együtt árasztják emlékezetes illatukat: a mély szomáliai tömjén, a kenyai mirha, az etióp opoponax, az indiai szantál és a marokkói ciprus feledhetetlen aromákat áraszt.

Amikor a bőrünkkel érintkezésbe lép, a Wazamba elragad: száraz tömjén, lobogó tábortűz és illatos fenyőbalzsam misztikus elegye, melybe zamatos (birs)alma illata keveredik – soha nem unalmas és valami egész fenséges. Egész nap ott dobog a bőrünkön.