Parfums de Marly

Ár:   59 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: egyboszorka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 13.

Ár:   59 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Hangsúlyosan nőies illat, mely fiatalos bájjal lépked a puha frissesség (narancsvirág és lótusz) és a felnőtt elegancia határmezsgyéjén (írisz és ámbra). Erős, gazdag szív- és alapjegyek jellemzik a formulát. Az értékes, ámbrától sötétre színezett írisz egy olyan parfümöt sejtet, melyben kellő erő, misztika lappang ahhoz, hogy akár egy királynő-aspiráns viselje.

Illatjegyek:

• fej: keserűnarancs, rózsa, tömjén
  • szív: bőr, írisz, narancsvirág
  • alap: ámbra, vanília, vetiver

Parfums de Marly - Athalia luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 3700 Ft, 10ml = 7200 Ft
Ár: 3700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 3500 Ft, plussz ajánlott posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom

absynthya

2019. december 5.

Dorombolo fekete párduc a dzsungel közepén. Beolvad, de megis jelen van, kitűnik, és mielőtt rajonnel mivel van dolgod, mar le is vadaszott. Csodaszép illat. A nőiesség fekete parduca.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 5.

zuzmano

2019. október 10.

Huuu nehéz kérdés ez az illat ! Rajtam nagyon hasonlít Prada Infusion -ra. Talán az élesebb kicsit karcosabb . Athalia pöppet ámbrasabb , lágyabb, ici picit édeskésebb de nem édes egyáltalán . Itt nem érzem a vetivert.
Tetszik nagyon de szerintem úgy ahogy a Pradan is túl adtam ez sem fogott meg annyira hogy megvegyem az üveget . Pedig gyönyörű. Az illat is érdekes és különleges de tényleg csak hajszálnyival jobb mint az Infu. Ezért nem éri meg a 60 ezret a 75 ml .
Viszont tényleg van egy kis szexi felhangja . Tartós és beburkol az illat . Két fújas elég .
Részemről megadom az 5 csillit. De nem veszem meg . Van ettől jobb iriszes illatom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

aranybarack

2019. május 4.

2019. május - Túl számos megpróbáltatáson, meg egy egész üveg megvásárlásán, merem azt mondani, hogy ez a parfüm az egyik énem. ❤️ Az erős, de nőies énem, mert ez a parfüm segít olyan helyzetekben is, amikor bizonytalan vagyok, de erősnek kell látszanom. És imádom emiatt.
Mellesleg gyönyörű- narancsvirág írisszel, nem lágyan kislányos, nem keleties, és nem is észrevétlen elbújós, pont annyi virág, pont annyi ámbra, ami tökéletes... Azon kevés púderes illatok egyike, ami estére sem zavar. Rajtam egész napos, sőt... migrénes napjaimra (életem harmada migrénveszélyes☹️) ma sem választanám. Szúrós és tartós rajtam. Gyönyörű. ❤️💖❤️
2018. május - Mély, finom, szúrós narancsvirág, amit általában is nagyon szeretek magamon. De ennek az illatnak a szillázsa, és a tartóssága is erénye. Akkor használom, ha erőre, magabiztosságra van szükségem. És valóban magabiztossá tesz! - páratlan ezzel a parfüm gyűjteményemben. Kérdés nélkül öt csillag részemről is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

Parfuwoman

2018. június 15.

Hát,rajtam se nem mély se nem fenevad,inkább átlagosan finom,picit nagyasszonya,de nem tolakodóan. Nagyon diszkrét illat.Fűszeres ,kierzem a vetivert,amit szeretek , valamint egy kis vaníliát,mást nem nagyon . Az a baj ezekkel a nagyon drága ,50e+-os illatokkal,hogy nagyon sokat várok tőlük ,ha már ennyibe kerül alapon,s ennek általában csalódás a vége . Finom,de rajtam a Cartier Panthère Légère is tud ennyit ,sőt többet is,mert az aztán tartós a töredékéért. Tartóssága se a legjobb,pedig most elég hűvös van,nem is lehet ráfogni az izzadásra,6 órát bír ki. Ebből a házból a Delina az,ami szerintem tényleg gyönyörű illat,s csak az ára tart vissza attól ,hogy megszerezzem.
Kellemes ,illik hozzá a minta hangulata. Meg kell,hogy jegyezzem viszont,hogy ennek van a legigényesebb gyári mintája,amit valaha kaptam. Gyönyörű ,rizsparókás hölgyemények,rokokó stílus . Ez 5*,az illat pedig 3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

Piri11

2018. május 2.

Ez az illat nem véletlenül van fekete üvegben. Na, nem azért, mert annyira sötét és titokzatos lenne, hanem azért mert ez egy fenevad.
Olyan kis szépen finom indít a keserű naranccsal, narancsvirággal és az írisszel, de már ott villog a kezében a korbács. Elképesztően szeszélyes. Amikor már úgy érezné az ember lánya, hogy ó ez a szépséges puha kis íriszes finomság, akkor odacsap a korbáccsal, majd újra megsimogat, és újra megüt. Brutálisan szép és brutálisan jó, de csak "erős idegzetűeknek" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 2.

zita.czinege

2016. november 23.

Igazán tartós, nagy hatósugarú, feltűnő, "nagyvad". Minden cseppje egy igazi kincs!
A Montale illatokhoz hasonlít valamelyest, olyan erős és kicsit szúrós, olyan oud jellegű kirívó darab. Ez nem egy diszkrét illat. Én imádom!
Kezdőknek nem ajánlom, csak annak aki szereti a feltűnést ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Kezdőknek nem ajánlom, csak annak aki szereti a feltűnést ;)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool