Parfums de Marly

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 13.

Ár:   65 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ó jaj, a Marly parfümház ismét egy imádnivaló csemegével édesget magához: a Delina életteli, szikrázóan pink kompozíció török rózsa, gyöngyvirág és bazsarózsa köré épül. Az érzéki csokor mellé zamatos gyümölcsök társulnak: licsi és bergamott, valamint rebarabra és szerecsendió. A vanília, mósusz, orpur vetiver és tömjén lágy keleties alapot teremt. Modern, mégis csábítóan tartalmas és mozgalmas parfüm – szerelem első találkozásra!

Illatösszetevők: bergamott, licsi, rebarbara, szerecsendió, bazsarózsa, mósusz, rózsa, vanília, cashmeran, cédrusfa, tömjén, vetiver

Parfums de Marly Delina fújós
Ár: 4000 / 8000 Ft +posta , Eladó: parfumvilag
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Boráros tér), vagy posta
Parfums de Marly Delina edp 75 ml
Ár: 52 000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Timi27

2019. szeptember 28.

Karcos, szúrós régi öblítő illat rajtam sajnos ez a parfüm. Semmi krémesség, lágyság... pedig szerettem volna, de ezek szerint nem működünk együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

ami2015

2019. szeptember 27.

Árától eltekintve nekem nagyon tetszik, pedig nem vagyok oda a rózsás illatokért. Kifújva nem jó, de utána... nagyon finom nekem és ő az a parfüm, amit a kislányom méterekről kiszúr és mondja is, hogy anya, ez mennyire finom illat... mindig, ha ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

csillabella

2019. szeptember 14.

Már többször hallottam jókat róla, így ma a Not...-ban megszaglásztam. Amint kifújtam az első reakcióm az volt, hogy anyám mi ez a szag? Rá pár pillanatra írtó kellemes lett az illat. Kipróbáltam magamon is, finom, még 5-6 órával később is érezhető. Viszont azért nem érzem akkora eresztésmek, amennyire az ára ezt sugallja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

kissagi19

2019. szeptember 13.

Kíváncsi voltam rá, és megillatoltam tegnap. Háááát. Pénztárcám nem fog miatta kilapulni, mert nem érzek benne különlegességet. Finom, kellemes, kissé a licsi miatt savanykás, krémes rózsa. Nem éreztem a plusz szívdobbanást, ami miatt meg akarnám venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

karaibrahimgil

2019. július 28.

Nem értem. Alapvetően nem szeretem a rózsás illatokat, mert többnyire szintetikusnak hatnak rajtam. A Delina viszont első szaglásra megtetszett: nőies, lágy, tartós illat. Érződik rajta a niche-vonal, elsőre a Juliette Has a Gun szintén rózsás parfümjei (Mad Madame, Landy Vengeance) jutottottak róla eszembe, azok "állatiassága", erőszakossága nélkül. Kíváncsi lennék Kurkdjian A La Rose-ára, nagyon nagy a kísértés, hogy ne a Baccarat legyen a következő kívánságlistás, hanem valami rózsás finomság. Csak meg ne bánjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Marcsi66

2019. június 29.

Sokszor dupláznám a csillagjait,álmokat és vágyakat sikerült elcsípni,,,,,egy 'örökség' tovább száll,a régmúlt kisasszonyos bája,találkozik a modern nő szellemével,,Nagyot csattan e szépség csókja,a múlhatatlan,a mindig visszatérő jó lelkek ,,,mintha velük lennék!!! Nem sorozatként,hanem egy szuper komponálás eredménye a parfüm, Rózsa illatozik,gyümölcsei teljesen jól kivehetők,a fűszer is,a tömjén érdekes benne,inkább mélységet ad hozzá,enyhén vaníliás-fás alap,tartósság hosszan
függőségre felkészülni,zamatos-virágból bizony ez árad.

up. 2017.dec. 31.-én véleményeztem,és csak most vettem meg,az utazó változatot,sőt a Cassili ,.mert ő is kellett, nagy szerencsémre innen származik, Őszintén mondom mikor először éreztem ezt az illatot,"mintha a szívek hercegnőjét akarták volna ide varázsolni,,,, szerette őt minden ember,és ez a parfüm pontosan ,a tömeget képviseli,közízlés trónt kovácsolt,ebben az esetben cseppet sem bánom,h köztük vagyok, ha sima rózsás illat lenne,akkor nálam bukott volna,citrusosok +fűszerek,egy picit mintha keletről tépett virág lenne. Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 29.

függőségre felkészülni,zamatos-virágból bizony ez árad.

Phoenix19

2019. június 18.

Amikor legelőször hallottam erről az illatról, nagyon kíváncsivá tett, mert eszement rajongás kísérte megjelenését. Beat-korszakot idéző sikoltozó hajtépés "jaj végem van, megőrülök olyan gyönyörű"...meg ilyenek. Na hát bementem a Neroliba, ott én is azt hittem, hogy végem van, mert mikor megszagoltam, ledöbbenve néztem fel, te jó ég, hát ez rózsás!!! Ez egy rózsás parfüm? Ne, könyörgöm, mondd hogy nem vagy rózsás! Sírva tudtam volna fakadni, úgy utálom a rózsát. Még ilyen csalódott nem voltam, hogy ez a szépséges üvegű, agyonimádott parfüm.... rózsás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

Chirmook

2019. június 10.

Ez egy “must have” illat minden rózsa kedvelőnek! Nem indult simán a kapcsolatunk, április elején igyanis a 18 fokban kaptam mintát a Delinából és a Delina Exclusifból és az Exclusiv annyira beütött, hogy azonnal negvettem, mellette semmi sem tudott elég szép lenni.Aztán melegedett az idő és 25 fok környékén már kezdett fojtogatni az Exclusiv-fújtam hát a Delinát. És láss csodát, tökéletesen működött a melegben! Frissebb, harsányabb, mint az Exclusif-melegebb időre jobban való. És ami miatt megéri az árát, az a vitathatatlan minősége és a nagyon hosszú tartóssága!!! Rajtam a parfümök 80 %-a csak 2 órát bír, a Delina 8-at! ( az Exclusif is, sajnos a ház másik alkotása, a Meliora csak 2-t). Szóval megéri, mert gyönyörű, elegáns, határozott, tartós és erős, igényes rózsa illat!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Fanika

2019. június 6.

Kövezzetek meg, de nekem ez a parfüm leszáradás után egy az egyben az Oriflame egy megszüntetett illata, a Volare Gold felturbózott, tartósabb változata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 6.

Melion

2019. május 22.

19/05/22 Sajnos frissítenem kell a véleményemet. Nem ő legszebb rózsa amit ismerek... Kurkdjian úr “A La Rose”-a ezerszer szebb az én ízlésemnek, arról nem is beszélve hogy azt TÉNYLEG az összes (férfi is) ismerősöm megdicsérte. Nah már most, ez a tény önmagában nem indokolja a csillagok levonását... DE! Egyik hölgy ismerősöm rendszeresen használja mostanság, és ez az oka (!) véleményem frissítésének. Első alkalommal csak konstatáltam, hogy igen én ezt ismerem és igen kellemes :) aztán már kb a 2. alkalommal feltűnt hogy ez bizony nem olyan friss (akkor már meg volt az a La Rose, nah az friss), iszonyat szintetikusnak és folytogatónak éreztem amitől sajnos hányingerem lett. És újra. És újra...esküszöm rendesen rosszul vagyok az illatától (csak hogy szalonképesen fogalmazzak)... hát igen, nem mindíg a minta alapján kell dönteni hanem hosszabb tesztelés kell úgy látszik bizonyos illatoknál. Harsány is, nem kicsit. Szóval aki ezt megveszi és magára lötyköli, csak óvatosan! Mert az ismerősöm is kb 3-4 méteres körzetben illatozik eme “csodától” , és nem hiszem hogy 2-nél többet magára fúj. Szóval, szilázs és tartosság tesztelve : 5* abban hiba nincs.

18/8/10Nem rajongtam soha a rózsa illatáért mint parfűm, mert mindíg úgy gondoltam hogy erről a virágról luházták már az összes létező bőrt. Érzéseimet tovább mélyítette, hogy szinte az összes férfiismerősöm “nyanyás”-nak vagy “öregasszonyos”-nak tartja a rózsa (és egyéb virágos) illatú parfümöket. Nos ez a parfüm, azért még szerintem is elég szépen összerakott. Friss, tavaszi és rettentő könnyed rózsás-gyümölcsös illat, amelynek meglepően jó a hatósugara és a tartossága is. Hordani persze nem tudnám minden nap, ahhoz nekem még így is túl rózsás, no meg persze páromnak is... merthát jó lenne ha ő is szeretné amit hordok :) jár 5* mert műfajában egyik legszebb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool