Parfums de Marly

Ár:   74 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   74 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ó jaj, a Marly parfümház ismét egy imádnivaló csemegével édesget magához: a Delina életteli, szikrázóan pink kompozíció török rózsa, gyöngyvirág és bazsarózsa köré épül. Az érzéki csokor mellé zamatos gyümölcsök társulnak: licsi és bergamott, valamint rebarabra és szerecsendió. A vanília, mósusz, orpur vetiver és tömjén lágy keleties alapot teremt. Modern, mégis csábítóan tartalmas és mozgalmas parfüm – szerelem első találkozásra!

Illatösszetevők: bergamott, licsi, rebarbara, szerecsendió, bazsarózsa, mósusz, rózsa, vanília, cashmeran, cédrusfa, tömjén, vetiver

Parfums de Marly Delina edp 75 ml
Ár: 55 000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Parfums de Marly Delina és egyéb fújósok
Ár: l. a leírásban , Eladó: Fanika
Állapot: l. a leírásban, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott

silence

2020. május 26.
Delina csak nem hagyott nyugodni…!
Az elmúlt fél évben rengeteget teszteltem, az előző véleményem óta több gyári mintát elhasználtam, aminek az lett a vége, hogy teljesen beleszerettem.
Nem vagyok egy elvakult rózsa rajongó, de azóta rengeteg rózsás illatot végigpróbáltam és arra jutottam, hogy Delina a leges-legszebb rózsaillat, amivel valaha találkoztam!
Sokat változott a véleményem ősz óta (ezért jócskán meg is kurtítottam az akkori irományt), már nem kislányosan hercegnősnek érzem ezt a parfümöt, inkább romantikus - nőiesnek…. pl. fehér ruhás menyasszonyi illatnak is maximálisan el tudom képzelni!
A rózsás parfümöknél sokszor előfordul, hogy öreges, bepunnyadt rózsák köszönnek vissza egy idő után egy-egy illatban…… Delina azonban teljesen más!!!
Ez a rózsa valami elképesztően finom, a kifújás pillanatától a leszáradás végéig megmarad ugyanolyan harsogóan frissnek, és harmatosan ropogósnak, amilyennek egy fiatal, frissen szedett ropogós rózsának kell!
A rebarbara és a licsi a legjobb párosítás, amit ezekhez a harmatos rózsaszirmokhoz hozzá társíthattak. Ezek végig megadnak egy friss és harsogó érzetet az alapjaiban mélyebb, édesebb jegyeket tartalmazó illatnak. Az alapok (vanília, cashmerán, tömjén, vetiver) csak annyiban mutatkoznak meg a bőrömön, hogy megadják a kellő mélységet és tartósságot a parfümnek.
Tartóssága egyébként fantasztikus, reggel elég két apró fújás nyakra, egész nap harmonikusan ölel körbe és még este is tart, sőt éjjel, esti tusolás után is, álmomból felébredve is lágyan meg-megcsap az illata….
Delina egy kicsattanóan vidám, élettel teli, pezsdítő, boldogság - illatú parfüm. Egyszerre modern és klasszikus!
Sokszor és sokféle alkalomra, több élethelyzetben használtam a kis mintáimat, de sehonnan nem tudtam hazajönni bókok hada nélkül.
Itthon, egyedül, mások befolyásoló véleménye nélkül is ugyanúgy elkápráztatott…… végül teljesen elvette az eszem, maximálisan belehabarodtam!
Arra jutottam: nekem ő KELL, teljes üvegében!
Sok másik parfümömet eladtam, hogy ezt az illatot magaménak tudhassam, de nem bántam meg! Delina nem egy múló szerelem, ő biztosan örök tagja marad népes gyűjteményemnek!

2019. november 2.
Igazi hercegnő illat!
Erről a parfümről nekem egy mesebeli történet ugrik be: “és jött a herceg fehér lóval….” - annyira kis bájos, szolid, de mégis káprázatosan elbűvölő, finom, szende és nőies.
A kifújás után rögtön elárasztanak a frissen szedett harmatos rózsaszirmok, aminek a licsi és a rebarbara ad egy harsogóan friss, ropogós érzést. Ennek köszönhetően igazán egyedi lesz, és kiemelkedik a többi szimpla rózsás parfüm közül.
Egy igazi mesébe illő, ízléses, finom, angyali illat, bájos, kecses hölgyeknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

2020. május 26.
Delina csak nem hagyott nyugodni…!
Arra jutottam: nekem ő KELL, teljes üvegében!

2019. november 2.
Igazi hercegnő illat!
Egy igazi mesébe illő, ízléses, finom, angyali illat, bájos, kecses hölgyeknek.

Plenda

2020. május 22.

Sok szép dicséret után, már kíváncsivá tett az illat. Volt alkalmam kipróbálni vásárlás előtt! És milyen jól tettem! Annyira szerettem volna tudni milyen is ő, mikor kifújtam óriási csalódás! Rebarbara, licsi keveréke, majd leszáradás után rajtam, új bútor illat lesz 😊 Hogy melyik összetevő hozza ki ezt, nem tudom. A krémesség, finom lágyság rajtam sajnos nem jelenik meg 😕 Viszont az üvege, nagyon szép 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

riatai

2020. március 8.

Először az exclusif-fal találkoztam, ami számomra egy (fej)fájdalmas csalódás volt. Utána ajánlották őt. Ő egy picit valóban kevesebb. S most jelen esetben a kevesebb több. Frissebb és nem szúrós. Összehasonlítva érzem a különbséget. Valami nincs benne, ami van az exclusifban és én ennek csak örülök. Finoman, frissen rózsás és roppant tartós. Olyan váratlan időpontban bukkan elő, amikor már nem is számítok rá és megcsap, meglegyint az illata. Összességében tetszik az illat. De mivel én nem vagyok egy nagy niche szakértő, nem is annyira cirádált az ízlésem, ezért nem taszította le trónjáról az első számú kedvencem, ami egy mainstream parfüm....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

micsmics

2019. december 26.

Rég izgatott parfüm annyira, mint ez. Végre megjött a minta.
Teljes izgalom, fújás, kivár.
Rózsa, kicsit JHG-szerű, de nagyon finom. Aztán váltás bazsarózsára, még most is tetszik.
Váltás rebarbara, masszívan, kitartóan, mondjuk úgy 14 órán át. Fürdés, testápoló meg se kottyant neki.
Kezdtem sajnálni magam, hogy spórolhatok hónapokig, mert ezt meg kell venni.
Aztán azt vettem észre, hogy ez a nagy lelkesedés kb két napig tartott, hetek óta nem nyúltam hozzá. Márpedig egy szerelem letaszíthatatlan lenne. Ez nem az.

Kicsit később...
Ma ez volt rajtam. A tartóssága eszméletlen, lerobbanthatatlan. Mindezek ellenére idegesített. Sajnálom, sokat vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Rég izgatott parfüm annyira, mint ez. Végre megjött a minta.
Teljes izgalom, fújás, kivár.
Kezdtem sajnálni magam, hogy spórolhatok hónapokig, mert ezt meg kell venni.

Kicsit később...

Timi27

2019. szeptember 28.

Karcos, szúrós régi öblítő illat rajtam sajnos ez a parfüm. Semmi krémesség, lágyság... pedig szerettem volna, de ezek szerint nem működünk együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

ami2015

2019. szeptember 27.

Árától eltekintve nekem nagyon tetszik, pedig nem vagyok oda a rózsás illatokért. Kifújva nem jó, de utána... nagyon finom nekem és ő az a parfüm, amit a kislányom méterekről kiszúr és mondja is, hogy anya, ez mennyire finom illat... mindig, ha ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

csillabella

2019. szeptember 14.

Már többször hallottam jókat róla, így ma a Not...-ban megszaglásztam. Amint kifújtam az első reakcióm az volt, hogy anyám mi ez a szag? Rá pár pillanatra írtó kellemes lett az illat. Kipróbáltam magamon is, finom, még 5-6 órával később is érezhető. Viszont azért nem érzem akkora eresztésmek, amennyire az ára ezt sugallja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

kissagi19

2019. szeptember 13.

Kíváncsi voltam rá, és megillatoltam tegnap. Háááát. Pénztárcám nem fog miatta kilapulni, mert nem érzek benne különlegességet. Finom, kellemes, kissé a licsi miatt savanykás, krémes rózsa. Nem éreztem a plusz szívdobbanást, ami miatt meg akarnám venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

karaibrahimgil

2019. július 28.

Nem értem. Alapvetően nem szeretem a rózsás illatokat, mert többnyire szintetikusnak hatnak rajtam. A Delina viszont első szaglásra megtetszett: nőies, lágy, tartós illat. Érződik rajta a niche-vonal, elsőre a Juliette Has a Gun szintén rózsás parfümjei (Mad Madame, Landy Vengeance) jutottottak róla eszembe, azok "állatiassága", erőszakossága nélkül. Kíváncsi lennék Kurkdjian A La Rose-ára, nagyon nagy a kísértés, hogy ne a Baccarat legyen a következő kívánságlistás, hanem valami rózsás finomság. Csak meg ne bánjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Marcsi66

2019. június 29.

Sokszor dupláznám a csillagjait,álmokat és vágyakat sikerült elcsípni,,,,,egy 'örökség' tovább száll,a régmúlt kisasszonyos bája,találkozik a modern nő szellemével,,Nagyot csattan e szépség csókja,a múlhatatlan,a mindig visszatérő jó lelkek ,,,mintha velük lennék!!! Nem sorozatként,hanem egy szuper komponálás eredménye a parfüm, Rózsa illatozik,gyümölcsei teljesen jól kivehetők,a fűszer is,a tömjén érdekes benne,inkább mélységet ad hozzá,enyhén vaníliás-fás alap,tartósság hosszan
függőségre felkészülni,zamatos-virágból bizony ez árad.

up. 2017.dec. 31.-én véleményeztem,és csak most vettem meg,az utazó változatot,sőt a Cassili ,.mert ő is kellett, nagy szerencsémre innen származik, Őszintén mondom mikor először éreztem ezt az illatot,"mintha a szívek hercegnőjét akarták volna ide varázsolni,,,, szerette őt minden ember,és ez a parfüm pontosan ,a tömeget képviseli,közízlés trónt kovácsolt,ebben az esetben cseppet sem bánom,h köztük vagyok, ha sima rózsás illat lenne,akkor nálam bukott volna,citrusosok +fűszerek,egy picit mintha keletről tépett virág lenne. Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 29.

függőségre felkészülni,zamatos-virágból bizony ez árad.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool