Parfums de Marly

Ár:   73 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   73 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A Delina a Marly talán legnagyobb női sikerillata világszerte: nem véletlen, hogy a parfümház belőle készített egy Exclusif verziót. Az már annál különösebb és becsülendőbb, hogy fiatal és igen tehetséges Quentin Bisch alaposan, mélyre nyúlva újraértelmezte a Delinát. Nemcsak hogy még nívósabb alapanyagokat használtak fel a készítésnél, hanem egy játékosabb, frissebb még fényűzőbb műalkotás a jutalmunk. Ha az eredeti Delina érzéki (márpedig még mennyire az...), akkor a Delina Exclusif még annál is erősebb vonzerőt képes felmutatni – csodaszép feminin örömtűzijátékot varázsol a bőrre."

Fejjegyek: bergamott, grapefruit, körte, licsi

Szívjegyek: bazsarózsa, rózsa, tömjén, vetiver

Alapjegyek: ambroxan, mósusz, vanília

Ár: 1234 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost
Parfums de Marly Delina Exclusif edp 75 ml
Ár: 60 000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
riatai

2019. december 6.

Még csak ismerkedünk. 5 ml-t szereztem be ebből a sokak által felkapott kis illatból. Az első illatozáskor rögtön az jutott eszembe, hogy gyerekkoromban imádtam beleszagolni a rózsa közepébe, amikor még a kertben, a szárán volt. Valami ilyesmit éreztem. Tömény, koncentrált rózsa. És még rózsa.... mást szinte nem is érzek. ( körtét, lichit egyáltalán nem...) Brutál tartós... Reggel felfújtam, majd dél körül fújtam a csuklómra mást. Egy órán keresztül éreztem az új illatot, majd megint a Delinát éreztem. Fantasztikus, mennyire tartós. Lehet, hogy szépen lassan érlelődő szerelem lesz... végül is vonzalom van... :) :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

stylo

2019. október 27.

Elsőre azt hittem, hogy utálni fogom, mert annyira mellbevágott a rózsa. Tisztára, mint azok a kis üvegcsék, amiket Bulgáriából hoz az ember szuvenírnak. Kell hozzá pár óra, mire lecseng ez a durvaság. Innentől kezdve igazán jó. Kifinomult es nőies, bár nem mondanám extravagánsnak, finoman elegáns.

Up.:
Egyetlen ferfi miatt hasznalom, aki bolondul erte. Egyszer egy tavaszi szelviharban osszefutottunk, es elcsiptem a reakciojat, amint beteritem ezzel az illattal. Azota viseltem mar annyi mindent, de ez vesodott be, latom.
Erzeki kis jatek ez, anelkul, hogy barki eszrevenne. Vagy anelkul, hogy ne tagadnam le barmikor a vilag legnagyobb artatlansagaval. Es anelkul, hogy ne tudnank mindketten azt, ami nyilvanvalo.
Multkor atfutott az agyamon, hogy az egyik irat aljara pottyintek belole. Aztan gyorsan kivertem ezt a fejembol es hangosan felnevettem. Magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Up.:

emb1p3

2019. szeptember 27.

Nem mondom, hogy nem értem az iránta való rajongást. Szinte kenhetően édes, vaníliacukros rózsa, de mégis habszerűen könnyű, levegős marad. Mint egy macaron: nem sok, nem kevés, pont elég, intenzív öröm, kívül roppanós, friss, belül habszerű, krémes lágyság. De azért nem tudom nem szemfényvesztésnek tartani, mert ugyan nagyon átgondolt, mértani pontossággal adagolt rózsa, de mégiscsak rózsa és más semmi. Egyszerűen nem elég különleges, akkor se lenne az, ha csak a hetedébe kerülne, így meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

jakoaliz

2019. szeptember 19.

Ajándékba kaptam egy mintát Belőle. Köszönöm szépen! Eddig rengeteg illattal próbálkoztam. Többel jóba(n) is lettem. A kis mintát „kóstolgatva” rájöttem, hogy megtaláltam azt, amit eddig kerestem. Ilyen csodás illat- kompozícióval még nem találkoztam. Nem véletlenül mondják, hogy a rózsa a virágok királynője. Ez a parfüm nálam az illatok úrnője. Rendkívül kifinomult, nőies, titokzatos, varázslatos. A hatósugaráról nem is beszélve. Egész nap érzem magamon, ahogy a környezetem is. Ma csak 7 munkatársam jegyezte meg, hogy isteni ez az illat (5 nő, 2 férfi) :). Sajnos nekem most Ő a No.1. Egy bajom van Vele: az ára. Ha a kis mintám „elpárolog”, akkor kénytelen leszek kis mennyiségben pótolni, mert a konyhapénzből nem tudok többet lecsípni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Bigris

2019. augusztus 10.

Hála Istennek nem az én illatom. Tényleg édes, vaníliás rózsa. Mást nem tudok detektálni. Elismerem a minőséget, de magamon őt nem tudom elviselni. Úgy néz ki ennek a márkának nem sok illata fogott meg eddig, amit nem is nagyon bánok az árukat tekintve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Kodi

2019. július 8.

Nehéz úgy becsomagolni a rózsát, hogy az mindenki számára fogyasztható legyen. Még nehezebb úgy, hogy nekem is tetszetős legyen, ki nem állhatom a mosóporos rózsákat (Chloék), a bolgáros rózsákat, a lagymatag rózsákat (Givenchy Irresistible vonal), jaj egyik rosszabb, mint a másik, vagy a Montale-ok rózsa-atomerőművei, melyektől még a fejem is megfájdul. Rózsa= 0,9xNyet. Ezt egy kedves kolléganőm mutatta meg és azt kell, hogy mondjam: szerintem nincs az a nő 0-109 évis korig, aki ne lenne odáig érte. Igazából Roses Greedynek kellett volna elnevezni, mert egy gourmand rózsa, amit mohón zabálnék meg, de sajnos ezt a labdát már a Mancera leütötte. Pedig ez egy képzeletbeli cukrászüzem, ahol a gyümölcsös-aromás-marcipános levegőbe belekeveredik egy kis rózsaolaj, amit belecsöppentettek az esküvői torta mázba, hogy bolonduljon a násznép. Eddig hasonló szép gourmandos megoldást a rózsára csak Arden True Love-jában, a Liz Taylor Diamond and Rubies-ában éreztem, de ez tényleg mindent visz. Sajnos aranyárban mérik és nincs kis kiszerelés. Mindjárt sírva fakadok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Chirmook

2019. május 21.

Úr Isten, ez a parfüm nagyon- nagyon finom!!! Ugyan nem engedhetném meg magamnak, de ezért a minőségért és illatért megéri spórolni és összehúzni a nadrágszíjat! Ma reggel fújtam magamra, 3 a bőrre, 2 a ruhára és még most este is meg-megcsap az illata. Ami milyen is? Fantasztikusan bájos, finom, kedves, nőies, rózsa-tömjén-vanília. De nem az olcsóbb arcba mászó fajtából (pl. Montale vagy Mancera), hanem ezen érezni, hogy igazán drága, valódi alapanyagokból készült. A minőség és a kellem/báj parfümje ez. Inkább tavaszra/őszre vagy nyári estékre, de télre is el tudom képzelni, mert olyan simogatóan ölel körül. (Tegnap a sima Delinát fújtam magamra, az sokkal harsányabb, erősebb, frissebb illat, kissé tolakodó és nem annyira harmonikus.)Ajánlom minden igényes nőnek, 25 felett... Vegyetek belőle egyet, ha tudtok, minden forintot megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

Parfuwoman

2019. május 12.

Delina leöntve porcukorral . Isteni ! Érezni ,hogy egy illatcsalád és “rokonok”,megvan benne a Delina frissessége,fiatalossága és romantikája. Csak amíg az előbbi egy pimasz ,harsány ,életteli ,kirobbanóan energikus illat,az Exclusif egy álmodozó ,romantikus ,visszafogott hugica ,aki bájos és finom. Delinát is szeretem,csak nekem ő nem elég különleges ebben az árfekvésben,valamint túl gyümölcsös . Ellenben a flankerje olyan,mintha meghintették volna vaníliás porcukorral:picit édes ,picit “poros” és klasszik,de pont, amennyire kell. Van belőlük 5-5 ml és azt vettem észre,hogy hosszú távon az Exclusif bejövős. Azt még nem tudom,hogy beruháznék-e rá,max ha találok egy kedvező áru üveges maradékot ...
Szillázsa nem olyan,mint Delináé,visszafogott auraként tündököl a viselője körül . Tartóssága ugyanúgy egész napos,bár én imádom fújkodni,olyan finomságos . Úgy vettem észre ,Delinát kabátillatosítóként szeretem használni,bőrre fújva túl sok(pedig az Alien a kedvenc illatom ,de mégis ...) ,de így kellemesen körülölel az illata. 2 fújás és még a szomszéd lakása is attól illatozik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 12.

Emli70

2019. március 9.

Semmihez sem fogható, semmihez sem hasonlítható (csak az eredeti Delinához) álomszép illat, és nagyon-nagyon tartós. Azoknak is ajánlom, akik a rózsával hadilábon állnak, ki kell próbálni, biztos, hogy szerelem lesz. Egyszerűen egy csoda, ha őt fújom, reggeltől estig különlegesnek érzem magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 9.

aranybarack

2019. március 8.

Van Delina mintám is, tetszetős, de van szebb rózsám... izgalmasabb is... Soha nem fogott meg igazán, maradt a minőségi szép illat, de nem én vagyok skatulyában.
A Delina Exclusif minta meg 1 hónapig állt a polcon, mielőtt bőrön próbáltam, mert érzékeny szaglásom van, és a lezárt üvegcséből is levettem: nagyon vaníliás, piszkosul édes, avittas rózsa, olyan a hangulata, hogy plusz 10 év, ha felfújom... Aztán csak meggyőztem magam, elsőre kb. ezt is éreztem, amit írok, mert tényleg túl édes, és poros is, ahogy írja más is, meg vaníliás, meg retro... De annyira jól kevert, annyira finom és elegáns, hogy meggyőzött... igazi addiktív cucc. Akarom, mert erős és szép női illat. Öröm viselni, egy fújás elég, mint a többi Parfums de Marlyból és estig kitart. Férjemnek is tetszik rajtam. ❤️ 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.