Parfums de Marly

Ár:   73 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   73 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A Delina a Marly talán legnagyobb női sikerillata világszerte: nem véletlen, hogy a parfümház belőle készített egy Exclusif verziót. Az már annál különösebb és becsülendőbb, hogy fiatal és igen tehetséges Quentin Bisch alaposan, mélyre nyúlva újraértelmezte a Delinát. Nemcsak hogy még nívósabb alapanyagokat használtak fel a készítésnél, hanem egy játékosabb, frissebb még fényűzőbb műalkotás a jutalmunk. Ha az eredeti Delina érzéki (márpedig még mennyire az...), akkor a Delina Exclusif még annál is erősebb vonzerőt képes felmutatni – csodaszép feminin örömtűzijátékot varázsol a bőrre."

Fejjegyek: bergamott, grapefruit, körte, licsi

Szívjegyek: bazsarózsa, rózsa, tömjén, vetiver

Alapjegyek: ambroxan, mósusz, vanília

Parfums de Marly Delina Exclusif edp 75 ml
Ár: 61 000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Ár: 111 , Eladó: Szilvoci
Állapot: KERESEM, Helyszín: Budapest, fizetés: posta vagy pesti átvétel

claudia.nyilas

2020. július 16.

Két tesztert használtam el, melyeket a Neroli luxusparfüm üzletben vettem. És elhatároztam, hogy ő lesz a következő tagja a parfüm kollekciómnak. Annyira megtetszett magamon az illat. De még várok egy kicsit, úgy is hamarosan itt a szülestés napom. (82.000.-Ft......)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Parfuwoman

2020. június 1.

Up : 1 éve ismertem meg az illatot ,már a 3. fújósomat gyűröm. Furcsamód tetszik,de a szerelem (talán végleg ) elmúlt . A télen még imádtam ,például amikor a Mamma miát néztük egy barátnőmmel januárban ,csodás kísérőtárs volt . Aztán 1 hónapja ,illetve múlt héten is fújtam és valahogy nem éreztem már azt az érzelmi kötődést ,már csak egy finom illat maradt számomra . Pedig már tervezgettem a beszerzését ... Talán a hormonok,vagy ez a stresszes időszak ,ki tudja ? Az is igaz,hogy amikor megismertem és elkezdtem viselni ,akkor nagyon tetszett egy srác ,kissé bele is zúgtam jó kamasz módjára ,talán amiatt is kötődtem ehhez az illathoz,mert arra az eufórikus állapotra emlékeztet ,amikor az ember szerelmes(vagy olyasmi ). Végül a sráccal nem jött össze ,de a Delina Exclusif-val egészen mostanáig dúlt a szerelem 😀. Ki tudja ,talán lesz még így ,majd meglátjuk ...

Delina leöntve porcukorral . Isteni ! Érezni ,hogy egy illatcsalád és “rokonok”,megvan benne a Delina frissessége,fiatalossága és romantikája. Csak amíg az előbbi egy pimasz ,harsány ,életteli ,kirobbanóan energikus illat,az Exclusif egy álmodozó ,romantikus ,visszafogott hugica ,aki bájos és finom. Delinát is szeretem,csak nekem ő nem elég különleges ebben az árfekvésben,valamint túl gyümölcsös . Ellenben a flankerje olyan,mintha meghintették volna vaníliás porcukorral:picit édes ,picit “poros” és klasszik,de pont, amennyire kell. Van belőlük 5-5 ml és azt vettem észre,hogy hosszú távon az Exclusif bejövős. Azt még nem tudom,hogy beruháznék-e rá,max ha találok egy kedvező áru üveges maradékot ...
Szillázsa nem olyan,mint Delináé,visszafogott auraként tündököl a viselője körül . Tartóssága ugyanúgy egész napos,bár én imádom fújkodni,olyan finomságos . Úgy vettem észre ,Delinát kabátillatosítóként szeretem használni,bőrre fújva túl sok(pedig az Alien a kedvenc illatom ,de mégis ...) ,de így kellemesen körülölel az illata. 2 fújás és még a szomszéd lakása is attól illatozik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 1.

srita

2020. március 1.

Rózsa, de nagyon szépre, pont megfelelően édesre formálva. Pedig a rózsás illatokat annyira nem kedvelem, Ő mégis előkelő helyen van nálam. Először erősnek érzem, ezért elég belőle egy fújás. Majd kis idő elteltével olyan illat jön, ami mosolyt csal az arcomra. Finom és puha.. Talán ettől imádjuk annyira... Meg persze, ha kapjuk a bókot érte ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Burberryfan

2020. február 25.

Ahogy olvastam a véleményeket,többnyire pozitívak! Én sajnos másképp nyilatkozom róla 🙁 Egy ilyen árkategóriás parfümtől sokkal többet várna az ember...nekem nagyon nem tetszik,számomra wc illatosító szaga van! De leheg csak az én bőrömön nem működik! Nagy csalódás volt nekem!😏

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 25.

Nenuka

2020. február 8.

Nem értem a hypeot. Nem rossz, de nekem egy az átlagosnál éppen h jobb virágos gyümölcsös illat. Értem én h szép, de hogy ennyien kész vannak tőle, azt nem értem. Nekem négyestől nem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

riatai

2020. január 14.

Még csak ismerkedünk. 5 ml-t szereztem be ebből a sokak által felkapott kis illatból. Az első illatozáskor rögtön az jutott eszembe, hogy gyerekkoromban imádtam beleszagolni a rózsa közepébe, amikor még a kertben, a szárán volt. Valami ilyesmit éreztem. Tömény, koncentrált rózsa. És még rózsa.... mást szinte nem is érzek. ( körtét, lichit egyáltalán nem...) Brutál tartós... Reggel felfújtam, majd dél körül fújtam a csuklómra mást. Egy órán keresztül éreztem az új illatot, majd megint a Delinát éreztem. Fantasztikus, mennyire tartós. Lehet, hogy szépen lassan érlelődő szerelem lesz... végül is vonzalom van... :) :) :)
Update: nem lett szerelem. Csak fejfájás. Vmit nem bírok benne... Így sajnos túl kellett rajta adjak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

stylo

2019. október 27.

Elsőre azt hittem, hogy utálni fogom, mert annyira mellbevágott a rózsa. Tisztára, mint azok a kis üvegcsék, amiket Bulgáriából hoz az ember szuvenírnak. Kell hozzá pár óra, mire lecseng ez a durvaság. Innentől kezdve igazán jó. Kifinomult es nőies, bár nem mondanám extravagánsnak, finoman elegáns.

Up.:
Egyetlen ferfi miatt hasznalom, aki bolondul erte. Egyszer egy tavaszi szelviharban osszefutottunk, es elcsiptem a reakciojat, amint beteritem ezzel az illattal. Azota viseltem mar annyi mindent, de ez vesodott be, latom.
Erzeki kis jatek ez, anelkul, hogy barki eszrevenne. Vagy anelkul, hogy ne tagadnam le barmikor a vilag legnagyobb artatlansagaval. Es anelkul, hogy ne tudnank mindketten azt, ami nyilvanvalo.
Multkor atfutott az agyamon, hogy az egyik irat aljara pottyintek belole. Aztan gyorsan kivertem ezt a fejembol es hangosan felnevettem. Magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Up.:

emb1p3

2019. szeptember 27.

Nem mondom, hogy nem értem az iránta való rajongást. Szinte kenhetően édes, vaníliacukros rózsa, de mégis habszerűen könnyű, levegős marad. Mint egy macaron: nem sok, nem kevés, pont elég, intenzív öröm, kívül roppanós, friss, belül habszerű, krémes lágyság. De azért nem tudom nem szemfényvesztésnek tartani, mert ugyan nagyon átgondolt, mértani pontossággal adagolt rózsa, de mégiscsak rózsa és más semmi. Egyszerűen nem elég különleges, akkor se lenne az, ha csak a hetedébe kerülne, így meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

jakoaliz

2019. szeptember 19.

Ajándékba kaptam egy mintát Belőle. Köszönöm szépen! Eddig rengeteg illattal próbálkoztam. Többel jóba(n) is lettem. A kis mintát „kóstolgatva” rájöttem, hogy megtaláltam azt, amit eddig kerestem. Ilyen csodás illat- kompozícióval még nem találkoztam. Nem véletlenül mondják, hogy a rózsa a virágok királynője. Ez a parfüm nálam az illatok úrnője. Rendkívül kifinomult, nőies, titokzatos, varázslatos. A hatósugaráról nem is beszélve. Egész nap érzem magamon, ahogy a környezetem is. Ma csak 7 munkatársam jegyezte meg, hogy isteni ez az illat (5 nő, 2 férfi) :). Sajnos nekem most Ő a No.1. Egy bajom van Vele: az ára. Ha a kis mintám „elpárolog”, akkor kénytelen leszek kis mennyiségben pótolni, mert a konyhapénzből nem tudok többet lecsípni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Bigris

2019. augusztus 10.

Hála Istennek nem az én illatom. Tényleg édes, vaníliás rózsa. Mást nem tudok detektálni. Elismerem a minőséget, de magamon őt nem tudom elviselni. Úgy néz ki ennek a márkának nem sok illata fogott meg eddig, amit nem is nagyon bánok az árukat tekintve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 10.