Parfums de Marly

Ár:   73 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   73 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A Delina a Marly talán legnagyobb női sikerillata világszerte: nem véletlen, hogy a parfümház belőle készített egy Exclusif verziót. Az már annál különösebb és becsülendőbb, hogy fiatal és igen tehetséges Quentin Bisch alaposan, mélyre nyúlva újraértelmezte a Delinát. Nemcsak hogy még nívósabb alapanyagokat használtak fel a készítésnél, hanem egy játékosabb, frissebb még fényűzőbb műalkotás a jutalmunk. Ha az eredeti Delina érzéki (márpedig még mennyire az...), akkor a Delina Exclusif még annál is erősebb vonzerőt képes felmutatni – csodaszép feminin örömtűzijátékot varázsol a bőrre."

Fejjegyek: bergamott, grapefruit, körte, licsi

Szívjegyek: bazsarózsa, rózsa, tömjén, vetiver

Alapjegyek: ambroxan, mósusz, vanília

Parfums de Marly Delina Exclusif KERESEM!!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: forroi
Állapot: 20-25 ml, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Utalás
Ár: 35.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Pont félig van, ~37,5/75ml tartalommal eladó üvegében, dobozával. , Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel elsősorban Budapest III.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

daliah

2021. szeptember 19.

Rosszat nem tudok írni róla, kellemes illat. De ugyanezt az élményt nyújtja (tartósabban) szinte bármelyik nőknek szánt Montale, harmad- vagy negyedáron. Ráadásul (rajtam) hamar bőrközelivé válik. Hajon legalább tartós.

Update:
Mivel mindenhol áradoznak róla, újrateszteltem egy eseményen, ahol sok emberrel kellett ölelkezni. Senkitől nem jött rá bók, kérdés. Pedig a hajamra is tettem egy jó adagot, nehogy a bőrkémia legyen a ludas. Szóval továbbra sem értem, mi szagolni/látnivaló van itt (és az eredeti Delina esetében). Gondolom, remek marketingszakemberek dolgoznak Marlyéknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Update:

Plusskutya

2021. július 27.

Delina-megszállottként próbáltam ki, és először nagyon nem tetszett :-O
Kifejezetten kellemetlennek éreztem, ahogy a csuklómra fújva illatozott: nyanyás, fullasztóan fejfájdító (vagy fejfájdítóan fullasztó?), uncsi és hasonló jelzők ugrottak be róla.
Aztán - mivel megvolt a minta, és kíváncsi természet vagyok - újra próbálkoztam, fújkáltam és megszerettem!
Amit először éreztem, már nem köszönt vissza többé - pedig ugyanaz a mintám... Sokkal inkább egy igényes, elegáns, öntudatos, de finom nő illata; akkor nyúlok érte, amikor ilyennek szeretném érezni magamat.
Tartósságban hozza a Delina színvonalát, a fanyar csavar nélkül. A Delina nekem nyári, az Exclusif pedig inkább téli illat. Persze, hogy meg kellett szereznem üvegében is.
Értem az előző értékeléseket is, valóban sok (sokk), finoman kell bevetni, különben tényleg üt, de a niche illatokat pont a finomságuk miatt szeretjük, már az áruk miatt sem tanácsos 'locsolni' őket :-)
Oh, majd' elfelejtettem! Egy hülyeség: a Delina és a Delina Exclusif üvege tökegyforma, leszámítva az apró ezüstös halvány feliratot az Exclusif elején, hogy ez az Exclusif.
Szemüveg nélkül nagyon kell meresztgetnem a szememet, hogy szagolgatás nélkül beazonosítsam, melyik melyik. Ettől rendszeresen idegbe jövök, és mérsékelten kedves szavakkal illetem a parfüm designereit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

Delina-megszállottként próbáltam ki, és először nagyon nem tetszett :-O

ursus

2021. június 23.

Ilyen émelyítő rózsa eszenciára nem számítottam :(
Nekem nagyon-nagyon hiányzik valami roppanó frissesség vagy hogy elvegyülne egy másik domináns illatjeggyel, de nem.
Nem tudom viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

Ilyen émelyítő rózsa eszenciára nem számítottam :(
Nem tudom viselni.

Cathi

2021. május 10.

10ml-t rendeltem. Nagyon vegyes erzeseim vannak vele kapcsolatban. Elvböl nem szoktam venni niche parfümöket, mert szerintem sokan azert hasznaljak öket, hogy kitünjek, meghökkentsenek, vagy 'gazdag illatuk' legyen, es nem azert, mert tetszik nekik es passzol hozzajuk. (Emellett baromi dragak, es abszolut nem erik meg az arukat)
Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy en ezt, vagy egy nagyon hasonlo illatot ereztem mar. Kifujaskor edeskes rozsa, börhöz közel szagolva erzek valami kesernyeset, ami idövel csillapodik.
Igazi nöies illat, kicsit sznob hatasa is van. Ez nem az a bujos cica illat, amit en szeretek magamon. Nekem ebböl hianyzik valami, es emiatt nem is passzolunk mi nagyon együtt.
Inkabb nappali hasznalatra valo, nehezen tudnam elkepzelni buli illatnak 😂
Meg csak tesztfazisban van nalam, de nem hinnem, hogy beszerzem az üveget.
Maradok a jo öreg mainstream illatoknal, amik könnyebben beszerezhetöek, olcsobbak, es meg jobb illatuk is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Inkabb nappali hasznalatra valo, nehezen tudnam elkepzelni buli illatnak 😂
Meg csak tesztfazisban van nalam, de nem hinnem, hogy beszerzem az üveget.

Liliom777

2021. április 23.

Régóta kerestem már azt a tökéletes illatot, mely egyrészt szofisztikáltan van összeállítva, másrészt semmihez sem hasonlítható, mivel igazi egyedi műalkotás. Mint egy gyönyörű festmény, csak a "levegőben" rajzolódik ki és láthatatlanul:-) Hát kérem szépen megtaláltam: A Delina Exclusif minden vágyamat beteljesítette. Mini csoda, millió wowwwww! Rajtam porcukros gyümölcsös és mégis rendkívül elegáns-púderes. Luxus a köbön, de még annál is jobb:-) Tudom, nem olcsó, de ahogy valaki már leírta, minden cseppje kincs. Sajnos én a kifújásokkor soha sem spórolok, így valószínűleg az üveg 1 hónapnál tovább nem fog tartani, de megéri! Ennyi bókot egy parfümöm sem kapott még, pedig én aztán tényleg az a mániákus típus vagyok illatok területén:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 23.

Tarzicia

2021. március 4.

2018.10.19.
Elsőre Armani Si... Ez az a vanília, amivel ki lehet engem kergetni a világból. A háttérben valami klassz bújkál, drukkolok, hogy kifejlődjön, vagy történjen egyáltalán valami, de semmi. Számomra ez egy jellegtelen, édes tucatillat, alig rózsa, semmi extra. Pozitívuma, hogy lágyabb, simulékonyabb, mint az eredeti Delina. Szépen le van kerekítve, a minősége is szuper, de végül is ez egy magasabb árkategóriájú parfüm. Hatósugara nem nagy, de hosszú órákig stabilan jelen van. Biztos népszerű lesz, abszolút nőies, édes, biztonsági illat, akár ajándékba is jó lehet. Ha választanom kellene, akkor már az eredeti Delina jobb, annak legalább van karaktere. Ez nekem max az "elmegy" kategória...
2021.03.04.
Az eredeti Delina többszöri nekifutásra sem tetszik igazán. Szép rózsaillat, elismerem, de nekem kicsit "kemény", van benne valami erőszakos és éles, gyanítom, a peónia az. (Mad Madame, Chloé szintén zenész.)
A Delina Exclusif meg sokáig mint trendi vaniliás rózsa volt nálam elkönyvelve. Annak idején már a csapból is cukorszirup folyt, és nekem nagyon nem volt esetem az a stílus. Azóta persze megszerettem néhány rendesen édes rózsás illatot is, pl. MFK Oud Satin Mood és Extrait, ezért aztán újra tettem egy próbát vele. Hát igen...ez mennyei. Névnapi ajándék volt, már itt figyel egy üveggel, és most ő az egyik aktuális kedvencem.
Szerintem sokkal szebben kidolgozott illat, mint az eredeti Delina. Mélysége van, és nincs meg benne az a zavaró nyers szál. Ez egy kedves és puha illat. Krémes és kényeztető. Igen, édes, de végig könnyed marad, nem éreztem soha, hogy rám telepszik. Nem lesz púderes, nem punnyad be, nem veszíti el a karakterét, sőt, ahogy az idő telik, mint egy jó bor, egyre finomabb lesz.
Még annyit, hogy nem értem, miért hasonlítják néhányan a Baccarathoz. A Baccaratból a simát és az Extraitot is szeretem, használom is néha őket, de nekem soha nem jutott róluk eszembe hasonlóság. Teljesen más műfaj a kettő. A Baccarat igazi modern, unisex illat, különleges és megismételhetetlen (kissé elcsépelt és agyonhájpolt is), és ma már egy ikon. Bárkinek jól állhat, férfi vagy nő, mindegy, csak bőrkémia és stilus függvénye, hordja is boldog-boldogtalan, meg az utánzatát is. A Delina Exclusif egy szofisztikált, romantikus, ízig-vérig női illat, egy igazi pasimágnes. ( Ha valakinek ez szempont. Bár a férjem múltkor a sima Delinát is nagyon megdícsérte rajtam.) Ugyanolyan szívesen viselem, mint az Amouage Blossom Love-ot vagy a Lancome Parfait de Roses-t. Ezzel nem azt mondom, hogy hasonlítanak egymásra, csak azt, hogy nekem kb. ők egymás alternatívái, hangulatukat, stílusukat, mondanivalójukat illetően.
3-ról 5 csillagra módosítok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 4.

2018.10.19.
2021.03.04.
3-ról 5 csillagra módosítok.

claudia.nyilas

2021. február 15.

Két tesztert használtam el, melyeket a Neroli luxusparfüm üzletben vettem. És elhatároztam, hogy ő lesz a következő tagja a parfüm kollekciómnak. Annyira megtetszett magamon az illat. De még várok egy kicsit, úgy is hamarosan itt a szülestésnapom. (82.000.-Ft......)

Update: 2021 Valentín napján végre egy üveggel az enyém. És ugyanúgy imádom, különleges illat, mennyei, kifinomult, nagyon tartós illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Barbara2021

2021. február 10.

osszekevertem a sima delinaval. Úgyhogy nem erre számítottam. Engem a rozsaillat ígérete vonzott. Ez viszont brutal édes, a háttérben némi rózsával, de inkább cukor. Nem tudom eldonteni, hogy igen vagy nem. A kolléganőm megszagolta rajtam és uuuu ez nem semmi,imadat. Nálam biztos, hogy nem szerelem első szaglásra. Tényleg a Baccarattal egy kategória, az is édes pirított cukor. Nekem az kicsit izgisebb, vannak benne érdekes vonulat ok. Ez viszont biztonsági játékos, szerintem kevésbé megoszto. Lehet csak azért vagyok megilletodve, mert nem erre számítottam. Virágot vártam, edesseget kaptam.
Brutal tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

Brutal tartós.

Amea

2021. február 2.

Hah! Rózsavizes lokum porcukorral, avagy turkish delight. Törökországban az összes édességüzletnek ilyen illata van: gyümölcs, bergamot, vanília, és a mindent belengő rózsavizes édesség. Ez a fázisa nekem szép emlékeket idéz, de a leszáradása édes-púderes-füstölőssé válik rajtam és ott már inkább kifele sétálnék ebből a bazárból, mielőtt megfájdul a fejem.
Ilyen török emlék-előhívónak biztosan fel fogom fújni néha a mintát, nosztalgiához ideális, de egyébként egyáltalán nem vagyunk kompatibilisek.
Akinek bejön, és hajlandó egy szabad szemmel messziről is jól látható összeget kicsengetni érte, az amúgy jól jár vele. Nagyon nőies, finom illat, jól keverve, könnyen beazonosítható és jó minőségű, tartós darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

henicatt

2021. január 12.

Ritkán kapok bókokat az illatomra, de amikor Őt viselem, szinte mindíg! Tartóssága rajtam rendkívüli, 10-15 óra, bravó :)
Sokat dilemmáztam, hogy Baccarat Extrait vagy Ő - hiszen nem kis beruházás egy ilyen kategóriájú illat, és nem szerettem volna utólag megbánni. Így előtte tesztelgettem mindkettőt, végül egy szuper akcióba futottam az N betűs online parfümériában, így megegyeztem magammal: előszőr DE, jövőre a másik. Nem bántam meg! Mit látok magam előtt amikor felfújom..? Havas tájat, egy gyönyőrű rózsaszálat, amin ott a dér, ahogy közelebb hajolok, finom porcukros rózsaillat csiklandozza az orromat. Ilyenkor elmosolyodom mindig, hiszen ma is csodás nap lesz! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.