Parfums de Marly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Pegazus a görög mitológia egyik legismertebb alakja: elegáns, fehér szárnyas ló. Az elszántság és erő szimbóluma, mellyel felérhetünk az istenek lakhelyére, az Olimposzra. Előkelő parfüm: egy illat, mely hű a parfümház gyökereihez. Bergamott és mandula puha, mégis hatásos keveréke, mely érzéki vaníliába, szantálfába és ámbrába olvad.

Összetevőkbergamott, mandula, ámbra, szantálfa, vanília

Parfums de Marly - Pegasus unisex luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2800 Ft, 10ml = 5200 Ft
Ár: 2800 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Parfums De Marly Pegasus fújósok
Ár: 2.600 Ft/5 ml, 4.800 Ft/10 ml + pkg. , Eladó: Gindir
Állapot: frissen fújva saját parfümből, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradóként

Jolti

2020. március 13.

Nagyon finom érzéki, édes, csodálatos illat!
Nagyon sokáig lehet érezni a bőrön. Simán 8+ órás. Szilázsa nem olyan hatalmas, de azért van neki rendesen. Imádom, hogy mindig meg-megcsapja orromat napközben.
Sajnos rajtam nagyon nőies. Nejem kérdezte is, hogy ez nem női parfüm véletlenül?
Így nagy bánatomra ő fogja elhasználni a decantot...
De legalább rajta érezni fogom! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 13.

Nagyon finom érzéki, édes, csodálatos illat!
Így nagy bánatomra ő fogja elhasználni a decantot...
De legalább rajta érezni fogom! :-)

vikubogyo

2019. november 28.

Hosszú lesz...
Külföldi férfin éreztük egy fitness teremben... muszaj volt megkérdezni,mi ez az illat,annyira szuper volt.
Páromnak sikerült szereznem 2ml fufut.
Első reakciója: ennek uborka illata van... nem tudom,mit érzett, eléggé fura a szaglása :D
Addig addig nyüstöltem, míg elkezdte használni... neki az első niche parfija.
Mióta ezzel fujkálja magát,mindenki és mindenhol dícséri, büszkén viseli ezt a parfümöt, szereti,hogy egész napra kitart.
Ennek én is örülök :P
Én nem tudom,mit érzek benne, de szeretem :)
Férfias illat, és szerintem bármilyen stílust képviselőnek jól állna, kortól függetlenül :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Hosszú lesz...
Páromnak sikerült szereznem 2ml fufut.
Addig addig nyüstöltem, míg elkezdte használni... neki az első niche parfija.
Ennek én is örülök :P
Én nem tudom,mit érzek benne, de szeretem :)

Gesoo

2019. november 4.

Még csak hasonló sincsen a piacon. Nagyon érezni a finom mandulát. Igazi különlegesség, aki szereti a PDM-t az biztosan imádni fogja. Az egyik legtöbbet dicsért illat rajtam. Különlegesebb alkalomra való, céges buli vagy valamilyen ünnep + randi. (már csak az ára miatt is: 68k)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

laracroft

2018. szeptember 29.

Uniszex parfümnek írják, viszont szerintem határozottan férfias. De még mennyire hogy az! Nőként én nem tudnám viselni, mégis azt gondolom, hogy nagyon finom, elegáns, nem túl édes, mégis puha, közben erőteljes, és tökéletesen harmonizálnak az illatjegyek. Ha egy férfi ezt az illatot viseli, a nők bizton állítom, utána fordulva szimatolnak majd! Hatósugara is tartóssága is brutális, tipikusan az a parfüm, aminek az adagolásával vigyázni kell, egy-két fújással tökéletes eredményt lehet elérni, túladagolva viszont harsánnyá, fullasztóvá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Methyl 2-Octynoate, Linalool