Paris Berlin

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,83 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisvacok, Módosítva: 2018. január 12.

Kiszerelés:   1,83 g
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Paris Berlin Szemceruza, barna
Ár: 1500 , Eladó: mizse
Állapot: Alig használt, Helyszín: Győr, fizetés: Győrben személyesen átvehető, de postázom is

danyadi77

2020. január 1.

Sminkesek javaslatára vettem, de nem vagyok tőle elájulva. 201-es, barna. A korábbi terveimmel ellentétben lehet, hogy nem fogok másikat venni. Semmi különös. Ennyiért ezt más cerka is tudja. Kicsit kemény is, amit pláne nem vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

agiagi

2018. április 23.

Nekem barna van belőle. Nem kenődik, egész nap fent marad, ennyire jó szemceruzám még nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

smani8710

2018. március 20.

Imádom ezt a szemceruzát! Tartós, nem kenődik, tényleg elég akár egy évig is a mindennapi használat mellett is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

PastelGuppie

2016. december 14.

Imádom, már nagyon régóta meg van és még mindig tökéletes. Könnyű hegyezni,nem mozdul ki a közepe. Sokkal hosszabb mint egy átlag drogériás vagy menő celebes (Kyliner..) szemceruza. Megéri az árát teljesen eddig csak fehérben van meg,de holnap tervezem feketébe is beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Anemone01

2016. augusztus 6.

Szépen lehet vele dolgozni és az érzékeny szemem jól tolerálja. Többi ceruzámhoz képest tovább a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

anielka

2016. március 31.

201-es árnyalatban vettem meg, nagy csalódás. Alapozás ellenére körülbelül 3 órát marad a helyén, majd fokozatosan elkenődik a szemhéjamon és hozza az "öt napja nem aludtam" tekintetet. Ugyanilyen előkészítés mellett az Essence csavaros ceruzával húzott kontúr 8-9 órát a helyén marad. Remélem csak én jutottam régi/hibás termékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Matilda

2015. november 27.

Egy meleg barna árnyalatot vettem kifejezetten a szemöldökömre, mert mikor hennázva volt a hajam vörösre, akkor őt használtam, mert árnyalatban jól passzolt. Szemkontúrnak is nagyon jó vagy alapnak. Inkább krémes, mint kemény, könnyű vele dolgozni, nem tépi a bőröm. Kicsit drága volt, úgy emlékszem, de hosszabb a ceruza, mint az átlag drogériás szemcerkák, ezért tulajdonképpen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Gumuska

2015. március 22.

Szürkében és lilában van, bár kicsi, de nagyon tartós, szépen fog és könnyű vele dolgozni. Nem találkoztam még ilyen erős ceruzával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

dobolank

Korcsoport: >54
2014. január 8.

Padlizsánban van meg, nagyon szeretem! Az egyik egyetlen szemceruzám, ami elég jó ahhoz, hogy ne passzoljam le pár próba után (volt egy Clinique cerkám, azzal van egy szinten a minősége).
Az igényeim speciálisak, mert nem látok az egyik szememmel, és így kell megoldanom a dolgot. Ez a cerka a szuperpigmentáltságával és a puhaságával segít, szó szerint behunyt szemmel is tudok vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 8.

GLuci

2014. január 8.

Barnám és feketém van ebből a fajta cerkából. Eleinte idegenkedtem tőle, kicsit keménynek tűnt (elődje zsírkréta puha volt), de már hozzászoktam és nagyon szeretem. Persze mint minden más ceruzát (akár jó akár rossz minőségű) le kell fixálni fekete/barna porral. Egész nap szépen virít a szememen és nem mászkál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0