Paris Bleu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bolero, Módosítva: 2013. június 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Dinorbia

2014. március 27.

Ajándékba kaptam. Édes-fűszeres illat.Nagyon erős és tartós. Nem mondanám mindennapinak, talán este vagy randi alkalmával jobb viselni. Először nem tetszett, túl karakteres,fűszeres, ezért úgy gondoltam talán az idősebb hölgyekhez jobban passzol.Szerencsére/szerencsémre pár óra elteltével rendkivül meleg, csábító illatot kapunk! Aki szereti az ilyen jellegű illatokat, annak megéri beruházni, mert komolyan nagyon tartós, egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

szandracska

2013. szeptember 18.

Tömény illat, nagyon édes. Édesanyám használta, de már az utolsó cseppeket nem fújta ki, hát fújtam én. Nagyon tartós, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance