Paris Hilton

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: solyaorsolya, az összetevőket feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A virágos-gyümölcsös illatcsalád tagja, alma, őszibarack, jázmin, ylang-ylang illatjegyeket tartalmaz. Érzéki, frissítően szexi illat Paris Hilton nevével fémjelezve.

Vaslady

2019. július 16.

Egy ujabb celeb illat,amit most próbálok,lássuk mi van a tarsolyodban :-D.
Tavaszi,de inkább nyári illat,jól kivehető a dinnye,barack,zöld alma is.
Virágok közül,pedig a frézia.
Tartóssága közepes.
Megvenni sajnos nem fogom,azért annyira nem tetszik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Egy ujabb celeb illat,amit most próbálok,lássuk mi van a tarsolyodban :-D.
Tavaszi,de inkább nyári illat,jól kivehető a dinnye,barack,zöld alma is.
Virágok közül,pedig a frézia.
Tartóssága közepes.
Megvenni sajnos nem fogom,azért annyira nem tetszik...

Judit1987

2018. július 23.

Ajándékba kaptam, nem szeretem, de ez nem a parfüm hibája, egyszerűen nem illik hozzám. Amúgy tartós parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

bYou

2018. június 15.

Hol szeretem, hol a hátam közepére kívánom ezt a parfümöt.. Nagyon tartós termék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

BokaEdina

2017. május 8.

Egész tini koromat végig kísérte. Legalább 6 üveggel elhasználtam. Nagyon édeskés, gyümölcsös illata van. Aztán eltűnt a polcokról, az olcsóbb hasonmásainak amiket betudtam szerezni iszonyat büdös szaga lett perceken belül. Viszont a tartóssága rajtam pocsék volt. Újra kellett minimum egyszer fújnom egy nap. De ettől még nosztalgiából is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

malnaszorp95

2017. április 25.

Tinikoromban több üveggel is elhasználtam belőle, imádtam az édeskés-málnás, ugyanakkor friss illatát. Viszont nemrég ajándékba kaptam egyet, nagyon büdös volt, keserű és pisiszagú. De nem lep meg, Ázsia Centerből kaptam, mint utólag kiderült. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

littlechicken

2017. február 17.

Hiába gyümölcsös -virágos kategóriába van sorolva, én inkább tömény virágillatot vélek felfedezni vele, én mindig is a gyümölcsös édesebb illatokat preferáltam, ezért is nem tetszett ez sosem. Még húszévesen egy bulira fújtam magamra egy barátnős készülődésnél, de örültem mikor lemoshattam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

rdm

2016. június 19.

Hát ez nem jött be! Csak mintám van, de azt se fogom elhasználni. Olyan kis almás-barackos semmilyen friss. Bezzeg órákig kitart, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Boginyuszi

2016. március 21.

Tízenévesen kaptam anyukámtól, egyből megtetszett az illata. Puhán édeskés-virágos, kicsit karamelles. Nagyon tartós is. Pont a mai napon megtaláltam a szekrényben az utolsó pár ml-t, próbaképpen ismét magamra fújtam, nosztalgia a köbön. :) férjem nagyon dicsérte, szerintem újraveszem, mert csudajó illat ez!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

pomme

2016. március 9.

Régen szerettem ezt az illatot, gyömölcsös, de nem igazán édes, sokan dícsérték. Sokáig nem használtam, és most én is ázott kutya szagúnak érzem, nem tudom, hogy megromlott vagy én változtam, de már nem fújnám magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

VictoryFord

2015. október 27.

10 éve a kedvenc parfümöm. Igazi gyümölcsös-virágos illat. Sosem megy ki a divatból,legalábbis nekem 10 éve ez a kedvencem,még nem szagoltam olyat ami ennél jobbat tetszett. Játékos,de mégis nőies illat. Sokan dícsérik rajtam,és az illata is extra tartós,ha reggel befújom magam -2-3fújás- még este is érzik rajtam mikor hazaérek! Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Geraniol