Paris Hilton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. március 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: nektarin, klementin, feketeribizli, narancsvirág, pézsma, fás jegyek, ámbra

wallflower87

2020. november 23.

Rajtam sem tartós sajnos, eléggé meglepő, hogy a véleményezők többsége pont a tartósságát emelte ki - bár az igaz, hogy azért nem tűnik el teljesen a bőrömről, de nagyon bőrközeli, 2-3 óra elteltével szinte csak akkor érzem a csuklómra fújt illatot, ha odanyomom az orrom. Őszintén, egy ilyen kategóriájú parfümtől én nem is nagyon számítok jobb teljesítményre..
Maga az illat faék egyszerűségű, meleg, erdei gyümis, cukorkásan édes - tiniknek tökéletes, felnőtt nőknek leginkább csak nagyon hétköznapi tevékenységekhez, 'rohangálni', bevásárolni, edzőterembe tudom elképzelni, alkalmakra, komolyabb munkahelyre nem javasolnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

wEszti

2020. március 10.

Update: visszajöttem lepontozni. Abszolút nem tartós, maximum 1-2 óráig lehet rajtam érezni.

Abszolút szubjektívk dolog ez, de nekem az illata tetszik. Aki szereti az édeskés, gyümölcsös illatot nem fog csalódni. Azonban a hozzászólásokat nézegetve, én nem mondanám tartósnak az illatát. Amikor magamra fújom sem tömény, néhány óra után egyáltalán nem lehet érezni. Ezért a 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

BettinaFox

2019. december 2.

Ebben ámbra? Fás jegyek? Tömény gyümölcsös cukorédes illat. Nekem nagyon nem tetszik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

pomme

2017. január 4.

Meleg, kicsit édes parfüm, én szinte csak az ámbrát érzem. Egy icipici áfonya és barack is mintha ott lenne, de nagyon halványan. Nyárvégi estékre, vagy őszi napokra tudom elképzelni, olyan bekuckózós, merengős illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

dudikoff

2015. december 17.

imádom!! :) a kedvenc parfümöm, nagyon tartós illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

imádom!! :) a kedvenc parfümöm, nagyon tartós illat!

bogikaaa

2014. december 28.

Az egyik kedvencem...az én nyári illatom. Édes, gyümölcsös, és nagyon tartós! Mindig pozitív visszajelzéseket kapok, amikor ezt használom.
Sajnálom, hogy mostanában nem látom sehol. Ha valaki továbbadná az övét, szívesen megvenném! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

darido3

2014. október 20.

Sziasztok! Meg tudnátok hol lehet ilyet kapni? :) Eddig sehol sem láttam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Sziasztok! Meg tudnátok hol lehet ilyet kapni? :) Eddig sehol sem láttam.

Dinorbia

2014. szeptember 24.

Tegnap kaptam. Finom illata van, Lancome la vie est belle kiadása csak gyengébb verzióban. Nagyon jó lenne nekem,ha picit erősebb lenne. Gyengéd illat,de tartós. Ha valaki szereti az édes illatokat,ami nem fullasztó, akkor tökéletes lehet. Nálam az illat 5*, tartóssága 5*,intenzitás 3*. Így 4* csillagot adok. Feltettem eladásra! Bárcsak nagyobb hatósugara lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Manciska

2014. szeptember 6.

Évekkel ezelőtt elhasználtam már belőle egy üveggel, és most újból visszatértem hozzá. Paris Hiltontól kiver a víz, de ez a parfüm nagyon ott van! 100 ml-es teszter volt olyan 5500 ft körül ha jól emlékszem, tizenezres parfümtársaival simán felveszi a versenyt. Nagyon tartós, ennivalóan finom cukorkaillatom van egész nap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

irmacsek

2013. december 28.

Egy parfüm mintát kaptam ajándékba egy másik rendelésem mellé, és kíváncsian szaglásztam bele, és mondhatom rögtön elcsábultam. Annyira finom édeskés illat, de mégsem tolakodó, hogy tudtam ez lesz a következő parfümöm amit be kell szereznem. És be is ruháztam egy 100 ml-re, viszonylag olcsón vettem az egyik internetes parfümériában, és nagyon megérte az árát. Ráadásul valóban edp, egész nap érzem az illatát, sőt vissza is fogtam magam a használatával, mert tudom, hogy nem mindenki szereti, ha dől belőled a parfüm illat. Viszont ez nagyon bejött mindenkinek. Férfi, nő egyaránt megdicsérte, és kérdezgette milyen parfümöt használok. Volt aki a NAF-NAF-hoz hasonlította, de annak az illatára már nem emlékszem, de tudtommal az is ilyen édeskés illat volt, már nem lehet kapni. Én nagyon megszerettem és sokáig nem is mertem használni csak alkalmanként, sajnáltam minden cseppjét. De a 100 ml bőséges volt, és nem akart elfogyni, a többi parfümöm pedig már mind kiürült a mindennapos használattól, ezért aztán úgy döntöttem kényeztetem magam vele nap mint nap, ha elfogy majd veszek egy másikat, mert ez nagyon megéri. Már az üveg alján tartok és már több mint 3 év eltelt azóta, hogy megvan, (közben született egy kisfiam és vagy két évig nem is igazán használtam semmilyen parfümöt) és talán mostanra már veszített a tartósságából, de ezen nem is csodálkozom. Egyik legjobb parfüm amit valaha használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol