Pat McGrath Labs

Ár:   8250 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ViKimi, Módosítva: 2019. július 1.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra könnyű, ragyogó fényt adó szájfény, amely nem ragad.

32 árnyalatban kapható.

Pat Mcgrath Labs Lust Gloss Faux Real
Ár: 6000 Ft , Eladó: Egykettoharom
Állapot: 1 alkalommal swatcholt , Helyszín: Budapest, fizetés: Foxposttal vagy postán előre utalás után tudom küldeni a vevő terhére, személyes átvétel Budapesten megbeszélés alapján.

Egykettoharom

2021. december 25.

Imádom ezeket a szájfényeket, jelenleg a sunset rose árnyalat a kedvencem. Kellemes illat, nem szárít és szájfényhez képest igen tartós és jelentős színt is ad az ajkaknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

RuzsnyomNiki

2021. augusztus 25.

Csomagban rendeltem egy akció keretein belül, amikor 3 összecsomagolt mini 4000 Ft-ba került. Annyit szerintem megért, nagyon szeretem mindhárom árnyalatot, hiszen nem csak fényt, hanem tényleg színt is ad az ajkaknak. Szájfények közül a tartósabbak csoportjába sorolnám, mert kicsit sűrűbb ragacsosabb állagú, de nem annyira mint pl. a MAC szájfények. Édeskés, de nem zavaró illatuk van. Állagra nagyon krémes egyébként és egyáltalán nem szárítanak. Pláne ha akció van, nagyon tudom ajánlani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

cattitude

2021. március 10.

3 minit rendeltem Dare to Bare, Divine Rose és Pale Fire Nectar árnyalatokban. a legjobban a Divine Rose tetszik, ad egy kis színt is az ajkaknak és nagyon szép arany mikrocsillámok vannak benne. a másik két árnyalat is szép, a Dare to Bare nekem kicsit világos, sötétebb rúzs fölé toppernek szerintem szebb, mint csupasz ajkakra kenve (nekem legalábbis, mert eléggé fehér a bőröm, lehet sötétebb tónusokhoz jobban illene önmagában), a Pale Fire Nectarban meg egész nagy lilás csillámok vannak.
az állaguk szuper, krémes, nem szárít, az ajkaimat nem tapasztja össze, azért a haj bele tud ragadni. illata cukorkás. közepesen tartós, ivás közben nem mászik el annyira, az evést nyilván nem bírja jól. a finishük nagyon szép.
lehet, hogy a Divine Roset majd egyszer meg is veszem teljes kiszerelésben is, mert tényleg nagyon szép és jó minőségű, de egyébként ezek a minik is ki fognak tartani jódarabig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.