Paul Mitchell

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: steinelektra, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Könnyű, hajdúsító összetevőkből álló koktél, amely tömeget, gyenge, de rugalmas tartást és magas fényt ad. A vékonyszálú haj ideális formázó terméke, mézzel, teafa-, zsálya-, borsmenta- és citromolajjal, valamint panthenollal.

nattakiri

2014. szeptember 23.

Van nekem ez a semmi kis hajam, tudjátok, a puha szőke fajta, amiben még a hullám se marad meg. Na, a fodrászom erre fújta ezt a kis csodát, és aztán addig mentem, amíg meg nem szereztem. Nem olcsó, de konkrétan duplázza a haj térfogatát. Már nem is tudom, mi lenne nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol