Paula's Choice

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 15 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   15 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 15 900 Ft

Retinolt, antioxidánsokat és gyulladáscsökkentő anyagokat tartalmazó szérum. Segít a ráncok csökkentésében, megelőzésében és a bőr egyenletesebbé tételében. Minden bőrtípusra ajánlott, illat- és színezékmentes.

Ár: 15 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

duchess_g

2024. május 24.

Szerettem volna egy drágább retinolos szérumot, de elfelejtettem mikor rendeltem, hogy ez olajos alapú. Végülis nem lett rossz, de nekem felgyorsitja a mitesszerek kepzodeset az olajos formula (meg a Paula's Choice legtöbb széruma de még hámlasztója is valamelyik összetevőjük miatt), de annyira nem durva, viszonylag jol karban tarthato. Retinol, tehát hosszú távú hatását várom, a többi nagyjából megegyezik az eddig használt retinolokkal: javítja a bőrképet. Az ido soran megis megszerettem, mert kellemes hasznalni, es bar enyhen szarit, o maradt a retinolom.

Update: Bar most kicsit rosszabb allapotban van a borom (szaraz, rosaceas), most eloszor ugy erzem irritalja, pedig tobb flakonon tul vagyok mar... Raadasul mintha romlott/regit kuldtek volna vagy valtoztattak az osszetevoin nem tudom, de nem olyan mint szokott lenni, mintha budos is lenne. Neha irrital es rontja a rosaceamat, ugyhogy lehet kenytelen leszek lecserelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 24.

maow

2024. március 16.

A Paula's Choice európai honlapja szerint a gyengébb retinolokhoz tartozik, mégis nagyon látványos a hatása: reggelre tömörebb, feszesebb, kisimultabb az arcom. Ez egy olajos szérum, és az olajos jellege miatt kevés kell belőle, illetve könnyű teríteni a bőrön. De pont emiatt az olajos jelleg miatt nem venném meg teljes kiszerelésben, mert egyszerűen nem tudja beszívni az arcom, csak "ül" rajta egy réteg (mondjuk nekem zsíros/kombinált bőröm van). Érdemes legalább egy órával lefekvés előtt felvinni, hogy ne a párnán kössön ki. Én az egyik rendelésem mellé kaptam egy 5 ml-s deluxe méretben, ami elsőre nagyon kevésnek tűnt, de kb. 2 hétig kitartott mindennapos használat mellett. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 16.

Annamari83

2024. január 24.

Ajándék mintaként kaptam, kipróbáltam az esti rutinomban, aztán ottragadt... Megvehetném a nagy kiszerelést, de az utazós méret is hosszú hetekig elég nekem, nagyjából másnaponta használom, a NIOD Survival 0-át már egyre jobban visszaszorította, de lehet csak azért, mert picit sárgító hatást érzékelek utána, pedig szuper kis termék az is. Retinolt azóta ritkábban használok magában, a PC 2% BHA-t használom még mellé, de nem túl gyakran, pedig lehet, hogy minden nap is elbírná már a bőröm - nem úgy, mint az elején - azonban ez a PC szérum szebb bőrt eredményez másnapra. Még a PC 5% AHA megy nagyon-nagyon ritkán, amikor eszembe jut, de azzal vigyáznom kell...

Most már sokadszor vettem újra, és nézem, hogy mit válthatnék még ki vele... jó lenne kipróbálni egy új retinolt - G&G A-Game 5-öt szoktam esténként szeptembertől áprilisig, egyébként jó termék, de mintha ez is sárgítana, pedig lehet, hogy a Resist Intensive Wrinkle Repair szérum is elég lenne hosszútávon, pláne, hogy extraérzékeny a bőröm + rosacea.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

NinIM

2023. október 24.

Nagyon szeretem, pedig csak egy hete használom.
Pattanásokat nagyon hamar eltűnteti, több PC terméket kezdtem el egyszerre használni, de azért tudom, hogy ez tuti jó, mert a vállamon megjelent 1-2 pattanás és arra is tettem, másnapra alig volt nyoma az egésznek😁
Szerintem annyira nem olajos, nappalra nem használnám, mert én szeretem, ha matt a bőröm, de éjszakára tökéletes.
Ezt elhasználom, utána kifogom próbálni az 1%-os retinol tartalmú szérumját is a márkának😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 24.

Nagyon szeretem, pedig csak egy hete használom.

t1kk

2023. április 18.

Egy élmény használni ezt a terméket, szerintem érdemes kipróbálni. Lehet, hogy vannak hatásosabb termékek, de számomra nincs olyan, amit szívesebben kenek fel, mint ezt. Érzékeny bőr sokkal jobban tolerálja, mint az 1% PC retinol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.

KockaCukor013

2023. április 4.

Nagyon szeretem ezt a kis szérumot. A csomagolást pedig egyenesen imádom. Viszonylag sokáig kitart, mert szuper jó az adagolója. Igaz, csak heti 1-2x használom. Szépen egységesít, a zsíros börömet sem zavarja. BHA után szeretem használni, mert félek a mitesszerektöl az olajos állaga miatt, így viszont nem okoz problémát. Az Iunik csigás krémével úgy vettem észre remekül együttmüködik, még látványosabban egységesíti a börfelszínt. Viszont az állaga miatt fordítottam a sorrenden, s elöbb a krém aztán a szérum jön nálam. Bevált. Örülök, hogy a tester után megvettem a teljes kiszerelést, biztos újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 4.

hoembera

2022. január 12.

Az első retinolom, a Deluxe méret végénél vagyok (kb. 3 hét), megrendeltem a nagy kiszerelést. Az állaga olajos, fura, mert ilyen krémem nem volt még soha, és első érzetre, mint a disznózsír, de mégis imádom. Egy hét után kijött pár pici pattanás a homlokomon és az államon, aztán lassan bevezettem mellé egy gyengéd BHA hámlasztót is ami teljesen rendbe tette. A bőrképemen már rövidtávon is érzem kicsit a javulást, a ráncokról ennyi idő alatt nem tudok nyilatkozni ill. nem tudom,hogy 1-2 nagy kiszerelés után kipróbálok-e erősebb retinolt. Az ára persze horrorisztikus, de a minőséget meg kell fizetni.

Update: több, mint 1 éve használom, több közepes retinolt próbáltam, de mindig visszatérek ehhez, csak ezt bírja az érzékeny bőröm. A mézszerű állagot megszerettem, kell egy 15-20 perc, amíg beszívódik, de ez már hozzá tartozik az esti rutinhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 12.

bongi

2022. január 9.

Engem nem nyűgözött le az a szérum, de mondjuk nem is az én bőrtípusomra való igazán. Sűrű, olajos érzetű és olyan, mintha nem szívódna be, elég sokáig ott fénylik az arcomon. Hidratálókrémet nem is használok utána, mert az nekem már sok lenne. Ha ezt használom este, reggel szép ugyan a bőröm, kisimult és egységes színű, viszont nagyon zsíros. Plusz pont, hogy nem irritál egyáltalán, így használhatom szemkörnyékápolóként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Cseniko

2021. szeptember 12.

Már nem így néz ki mint a képen, úgy keressétek mint a klasszikus 2% os BHA-t, olyan fekete csomagolásban.
Retinoidos termékek közül nekem eddig ez jött be a legjobban. TO granactive retinoidja egyáltalán semmit nem csinált, PC 1% clinical-ja a legóvatosabb adagolás mellett is erősen érzékenyített.
Ezt a terméket viszont akár heti 5 este is tudom használni!
Dupla tisztítás után megtörölt arcon használom, ez a mézes àllag az én bőrömön szépen eloszlatható és könnyen be is szívódik. Utána gazdagon hidratálok.

Látok az INCI-ben is változást, bemásolom a hivatalos oldalról a jelenlegit:

INHALTSSTOFFE:
Cyclopentasiloxane (hydration), Dimethiconol (hydration/texture-enhancing), Neopentyl Glycol Diheptanoate (emollient), Dicaprylyl Carbonate (emollient), Caprylic/Capric Triglyceride (hydration/skin replenishing), Phenyl Trimethicone (hydration), Squalane (emollient), Bisabolol (skin-soothing), Tetrahexyldecyl Ascorbate (vitamin C/antioxidant), Retinol (skin-restoring/antioxidant), Tocotrienols (vitamin E-based antioxidant), Tocopherol (vitamin E/antioxidant), Lecithin (skin-restoring), Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract (skin-soothing), Avena Sativa (Oat) Kernel Oil (skin-soothing), Elaeis Guineensis (Palm) Oil (skin replenishing), Stearyl Glycyrrhetinate (skin-soothing), Hexylene Glycol (hydration), Ethylhexylglycerin (preservative), Phenoxyethanol (preservative), Caprylyl Glycol (preservative).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Ezt a terméket viszont akár heti 5 este is tudom használni!

Látok az INCI-ben is változást, bemásolom a hivatalos oldalról a jelenlegit:

INHALTSSTOFFE:

dorqaap

2021. augusztus 8.

Első retinol szérumom, és egyetértek Anile véleményével, nekem is kezdődő ráncaim vannak, amiken kicsi változást látok csak, tehát lehet, hogy nekem már erősebb retinol kéne, ha elfogy nézek is, ezt én inkább ilyen huszas évekre ajánlanám egy tudatos bőrápolási rutinba, ami lássuk be, nekem nem volt eddig, így vannak ezek a kisebb ráncok. Amúgy este két pumpálást használok én is, mivel egy méz-szerű kicsit olajos állaga van, kellemes, de több nem is kéne belőle. Amúgy igy gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Retinol a I v

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.