Paula's Choice

Ár:   14500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 500  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. február 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 500  Ft

Retinolt, antioxidánsokat és gyulladáscsökkentő anyagokat tartalmazó szérum. Segít a ráncok csökkentésében, megelőzésében és a bőr egyenletesebbé tételében. Minden bőrtípusra ajánlott, illat- és színezékmentes.

Ár: 14 500  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Pomelo

2019. szeptember 14.

Azon ritka ránctalanítást célzó termék, amit újra vettem, mert láttam a hatását. Elsőre fura volt az olajos érzetű szilikonos állag és a lassú beszívódás, de ha zselés hidratálót kenek utána, remekül beviszi a bőrbe. Menzesz előtti héten különösen szeretem minden este használni, sokat segít, hogy ne pattogjon ki a bőröm. Hosszú távon érzékelhető ránctalanító, simító hatást tapasztaltam, és a nyári pigmentfoltoknál is segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Milva07

2019. március 3.

Komplett termékminta részeként használtam el. A megfelelő sorrendet betartva sincsen SEMMILYEN érzékelhető hatása, a koreai rétegzős rutin nekem 100x jobban bevált. Szerintem csak a nagy hype van körülötte,magyarán :parasztvakítás....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

Reddiamond

2018. december 28.

Egy hete próbálgatom. Így télidőben estére kevés, viszont nappalra tökéletes a szemem körüli részre. Könnyű felkenni, a beszívódásra pár percet várni kell. Más területre nem kenem mivel ahhoz túl zsíros az én T vonalban miteszerekre hajlamos bőrömhöz. További tapasztalatokról később írok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

missy89

2018. szeptember 1.

Kezdetben jónak tűnt, bár tényleg fura és nem túl kellemes az állaga, de gyorsan beszívódott, aztán sajnos pár napon belül szokatlanul sok pattanás lett rajtam. Ezzel én be is fejezem a PC-s szérumokkal való kísérletezgetést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

vadvirag919

2018. augusztus 28.

Deluxe kiszerelést próbálgatok, nem sok sikerrel. Az állaga tetszik, szeretem a szilikonos krémeket, ez meg ilyen olajos szilikonos. El tudom képzelni, hogy télen milyen kis kellemes lenne. Ráncokkal nálam nincs sok dolga, lévén nincsenek ráncaim, viszont a gyulladáscsökkentés terén lenne mit csinálnia. Végülis csinálja, csak közben okoz pár pattanást is. (A barrier hidratáló után, szerintem a squalane lesz a ludas, nem szereti a bőröm.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Daisyyy

2018. május 10.

Az összetevőire nem adnék 5 csillagot, túl sok benne a szilikon, meg egyebek, ami nem tetszik, de tényleg nagyon ütősen simítja, javítja a bőrt. Éjszakára használom, szemkörnyékre is kentem és csípte a szemem rendesen, úgyhogy oda többé nem kenem, de reggelre tényleg látványosan javult a bőröm állapota (az Ordinary azelainsavas széruma totálisan szétroncsolta a bőröm). A mini kiszerelést vettem, ha elfogy és pár hét múlva, hosszútávon is eredményeket produkál, megveszem a nagyot is, eddig elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

MormiOrsi

2018. április 12.

Az Ordinary retinolos széruma után úgy gondoltam kipróbálok egy "normális" retinolos terméket is, mert annak sajnos semmi hatása sem volt, sőt, még csúnyább lett tőle a bőrképem. Nu, kérem szépen, ez már valami! Először én is elhasználtam belőle pár tasakos mintát, de most már a teljes kiszerelés vigyorog a polcomon. Ez egy csoda! Életem során az összes eddig használt kencém közül ennek van a legszembetűnőbb hatása. Biztosan alapdarab lesz nálam!
Én csak estére használom, az állaga tényleg picit fura, olajos, de éjszakára ez engem nem zavar főleg, hogy reggelre annyira szépen feltölt, a pórusaimat összehúzza a pattanások után maradt hegeket pedig halványítja. Már csak azt bánom, hogy nem őt próbáltam ki a hámlasztók helyett, megspóroltam volna magamnak pár ezer forintot, meg hámló bőrt. Nagy plusz, hogy ettől a terméktől ilyen problémám nincs és semmilyen egyéb irritációt sem tapasztaltam. Higgyétek el, ez egy MUST HAVE darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. március 31.

Több tasakos mintát is rendeltem, és most már meg merem vásárolni a teljes kiszerelést. Jó, sőt nagyon jó. Hámlasztó után is használhatom, általában éjszakára kenem fel, de nappalra is kipróbáltam már. Tartottam tőle, hogy a sűrű, mézszerű, olajos állaga miatt nem szívódik fel a bőrömbe, de nem így történt. Kisimítja, és egyáltalán nem irritálja a bőrömet. Amennyire tartottam tőle, annyira megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 31.

stunde67

2018. március 26.

Első körben mintát rendeltem, majd megvettem nagyobb kiszerelésben. Retinol függő vagyok :) de ez még a kímélő kategóriába tartozik. Akinek problémás a bőre vagy csak nem akar ráncos lenni ajánlom. Nem fog benne csalódni. Szerettem a kicsit olajosabb textúráját, remekül hidratálta bőröm. Bármikor újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 26.

Clara

2018. február 14.

Csak mintakat rendeltem kb masfel honapja. Durvan helyre rakta a boromet, Sokkal lagyabb, finomabb es mintha kevesbe lennenek melyek a rancok. Iszonyatosan tolt!!
Napi rendszeresseggel egyutt hasznaltam egy hamlasztoval, nyilvan az is jo hatassal birt. Nem mondok le egyikrol sem mar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)