Paula's Choice

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 15 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   15 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 15 900 Ft

Retinolt, antioxidánsokat és gyulladáscsökkentő anyagokat tartalmazó szérum. Segít a ráncok csökkentésében, megelőzésében és a bőr egyenletesebbé tételében. Minden bőrtípusra ajánlott, illat- és színezékmentes.

Ár: 15 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Cseniko

2021. szeptember 12.

Már nem így néz ki mint a képen, úgy keressétek mint a klasszikus 2% os BHA-t, olyan fekete csomagolásban.
Retinoidos termékek közül nekem eddig ez jött be a legjobban. TO granactive retinoidja egyáltalán semmit nem csinált, PC 1% clinical-ja a legóvatosabb adagolás mellett is erősen érzékenyített.
Ezt a terméket viszont akár heti 5 este is tudom használni!
Dupla tisztítás után megtörölt arcon használom, ez a mézes àllag az én bőrömön szépen eloszlatható és könnyen be is szívódik. Utána gazdagon hidratálok.

Látok az INCI-ben is változást, bemásolom a hivatalos oldalról a jelenlegit:

INHALTSSTOFFE:
Cyclopentasiloxane (hydration), Dimethiconol (hydration/texture-enhancing), Neopentyl Glycol Diheptanoate (emollient), Dicaprylyl Carbonate (emollient), Caprylic/Capric Triglyceride (hydration/skin replenishing), Phenyl Trimethicone (hydration), Squalane (emollient), Bisabolol (skin-soothing), Tetrahexyldecyl Ascorbate (vitamin C/antioxidant), Retinol (skin-restoring/antioxidant), Tocotrienols (vitamin E-based antioxidant), Tocopherol (vitamin E/antioxidant), Lecithin (skin-restoring), Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract (skin-soothing), Avena Sativa (Oat) Kernel Oil (skin-soothing), Elaeis Guineensis (Palm) Oil (skin replenishing), Stearyl Glycyrrhetinate (skin-soothing), Hexylene Glycol (hydration), Ethylhexylglycerin (preservative), Phenoxyethanol (preservative), Caprylyl Glycol (preservative).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Ezt a terméket viszont akár heti 5 este is tudom használni!

Látok az INCI-ben is változást, bemásolom a hivatalos oldalról a jelenlegit:

INHALTSSTOFFE:

dorqaap

2021. augusztus 8.

Első retinol szérumom, és egyetértek Anile véleményével, nekem is kezdődő ráncaim vannak, amiken kicsi változást látok csak, tehát lehet, hogy nekem már erősebb retinol kéne, ha elfogy nézek is, ezt én inkább ilyen huszas évekre ajánlanám egy tudatos bőrápolási rutinba, ami lássuk be, nekem nem volt eddig, így vannak ezek a kisebb ráncok. Amúgy este két pumpálást használok én is, mivel egy méz-szerű kicsit olajos állaga van, kellemes, de több nem is kéne belőle. Amúgy igy gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

anile

2021. július 11.

Három-négy hónapja használom, esténként két pumpálásnyit oszlatok el az arcomon és a nyakamon. Sűrű, méz-szerű állaga van, ettől függetlenül könnyen lehet kenni. A folyamatos homlokráncolásból fakadó barázdákat nem tüntette el teljesen, de valamennyit halványított rajtuk. Illetve van egy mimikai ráncom is ami nagyon zavar, azon is javított picit, bár leginkább a ráncaim állapota azon múlik, hogy mennyi kávét és vizet iszom.
Amúgy ez egy jó kis krém, ha a ráncokat nem is tüntette el, a bőrképemen javított, egységesítette, ezért leginkább azoknak ajánlanám, akiknek még nincsenek ráncaik de megelőzésképpen használnának valamit. Ha majd elfogy, akkor egy kicsit erősebb retinol után nézek majd, de valószínűleg maradok a márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Rekanna1

2021. február 10.

Első retinilos krémem, egyenlőre bevált, igaz a szemkörnyéki ráncoknál nem tapasztaltam nagy változást, de még kivárom (1 hónapja használom). Addig is megelőlegezek 5 csillagot, mert jó az állaga, jól szívódik be és simábbnak, feszesebbnek találom a bőrömet. Egyébként külföldről szereztem be, mert ott olcsóbb volt és ingyen minták is jártak hozzá, de volt már amit a Skinsmart oldalán vettem és velük is nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 10.

hoembera

2020. december 7.

A bőröm: kombinált, orron-állon mitesszerek és néha kisebb pattanások, az orcám érzékeny, kipirosodó, a szememnél, homlokomon kezdődő ráncok (34 éves vagyok).
Az első retinolom, a Deluxe méret végénél vagyok (kb. 3 hét), megrendeltem a nagy kiszerelést. Az állaga olajos, fura, mert ilyen krémem nem volt még soha, és első érzetre, mint a disznózsír, de mégis imádom :) Egy hét után kijött pár pici pattanás a homlokomon és az államon, aztán lassan bevezettem mellé egy gyengéd BHA hámlasztót is ami teljesen rendbe tette. A bőrképemen már rövidtávon is érzem kicsit a javulást, a ráncokról ennyi idő alatt nem tudok nyilatkozni ill. nem tudom,hogy 1-2 nagy kiszerelés után kipróbálok-e erősebb retinolt. Az ára persze horrorisztikus, de a minőséget meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 7.

gabocaaa

2020. augusztus 6.

A kis kiszerelést választottam belőle. Szeretném kialakítani a napi arcápolási rutinomat. Ez az első alkalom, hogy retinolos krémmel próbálom rendbe tenni az arcbőröm. Nagyon sok pozitív véleményt, tapasztalatot olvastam a Paula's Choice termékekről, ezért döntöttem mellette. Ezzel a krémmel viszont vegyes érzéseim vannak. Egyrészt olvastam, hogy a retinolos krémeknél az első reakció közé tartozik, hogy először "rosszabb" lesz az arcbőröd állapota, majd ezután érhető el a csoda. A tapasztalatok alapján egy héten 3-4 alkalommal kentem az arcomra, BHA hámlasztó mellett, illetve moisturizer használatával, viszont a csoda sajnos nem jött el. Ennek ellenére nekem is az a véleményem, hogy szuper kis termékről van szó, de nem találtam még meg a nekem megfelelőt, viszont abban biztos vagyok, hogy PC lesz az. Ekcémás, rosaceas bőröm van és egyik termék sem okozott irritációt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Pomelo

2019. szeptember 14.

Azon ritka ránctalanítást célzó termék, amit újra vettem, mert láttam a hatását. Elsőre fura volt az olajos érzetű szilikonos állag és a lassú beszívódás, de ha zselés hidratálót kenek utána, remekül beviszi a bőrbe. Menzesz előtti héten különösen szeretem minden este használni, sokat segít, hogy ne pattogjon ki a bőröm. Hosszú távon érzékelhető ránctalanító, simító hatást tapasztaltam, és a nyári pigmentfoltoknál is segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Milva07

2019. március 3.

Komplett termékminta részeként használtam el. A megfelelő sorrendet betartva sincsen SEMMILYEN érzékelhető hatása, a koreai rétegzős rutin nekem 100x jobban bevált. Szerintem csak a nagy hype van körülötte,magyarán :parasztvakítás....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

Reddiamond

2018. december 28.

Egy hete próbálgatom. Így télidőben estére kevés, viszont nappalra tökéletes a szemem körüli részre. Könnyű felkenni, a beszívódásra pár percet várni kell. Más területre nem kenem mivel ahhoz túl zsíros az én T vonalban miteszerekre hajlamos bőrömhöz. További tapasztalatokról később írok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

missy89

2018. szeptember 1.

Kezdetben jónak tűnt, bár tényleg fura és nem túl kellemes az állaga, de gyorsan beszívódott, aztán sajnos pár napon belül szokatlanul sok pattanás lett rajtam. Ezzel én be is fejezem a PC-s szérumokkal való kísérletezgetést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)