Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: edinavirag5, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok, rozacea, nagyon érzékeny bőr és ráncok esetén

Bőrjavító gél 2% szalicil savval. Segít a bőr megújításában, egyenletesebbé tételében, a pattanások és mitesszerek legyőzésében, a tág pórusok kezelésében.

Illat és színezék mentes.

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Viv03

2021. december 3.

Fantasztikus! Imádja a bőröm, reggelente használom tisztítás után. Látványosan segít a faggyútermelést szabályozni, eszméletlen érzés, amikor beszívódik, nem is szeretnék mást kipróbálni, annyira elégedett vagyok az eredménnyel. A liquid verziót nyomják sokan, de szerintem, ha tágabb pórusokkal vagy megáldva, ezt könnyebb megszeretni, de ízlések és pofonok. Én még azelaint szoktam rákenni, utána pedig fényvédőt. Egyik sem pereg le, szóval tényleg maximálisan elégedett vagyok.
Még talán annyi, hogy előfordulhat, hogy rá kell hidratálni (ha reggel használod, és egyébként nem szoktál), különben kicsit kicsapódik vmi fehéres szín, de ez szerintem másik formulázásnál is előfordulhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 3.

sigma

2021. november 10.

Nekem nagyon nem jott be!
A lotiont hasznaltam, de egy rendelesnel figyelmetlen voltam es veletlenul ezt a gelt vettem meg. Gondoltam nem lehet belole baj, hat megis. Tele lettem feher komedokkal!!!!! :( Ez a lotion valtozatnal nem fordult elo, nem is ertettem, hogy a geltol akkor miert? Gyorsan megrendeltem a lotiont, ennek abbahagytam a hasznalatat es hamar helyrejott a borom.
Aztan mikor a lotion megint elfogyott, tettem vele meg egy probat, mondvan eleg draga volt, lehet csak nyuglodott akkor valamiert a borom, ezert elovettem ismet hogy elhasznalom. Ugyanez tortent, ugyhogy biztos hogy ettol volt :(
Ertetlenul allok a dolog elott, de ez sajnos kuka igy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Nekem nagyon nem jott be!
Ertetlenul allok a dolog elott, de ez sajnos kuka igy.

Momiji

2021. november 8.

Nagyon sajnálom, hogy ennyi pénzt kiadtam rá feleslegesen. Augusztus óta használom rendszeresen és SEMMI változás, de legalább nem rontott a bőröm állapotán és nem irritált… az is valami. Ugyanannyi mitesszerem van, mint előtte. Pénzt kidobás volt nekem.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

Tiimcsi

2021. október 23.

Elso normalis hamlasztom. IMADOM:) Gyorsan es tenyleg hatekonyan hamlaszt,a szaraz,pattanasos boromnek valamiert ez valt be.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 23.

lexi_toth

2021. július 16.

Először a clear extra strength bha-t használtam ami valahogy nem segített. Kipróbáltam ezt a géles verziót és nagyon bejött, már pár használat után is látványosabban kevesebb lett a mitesszerem. A 8%os AHA géllel felváltva használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

dudorka

2021. május 23.

Ez volt az első hámlasztóm, nagyon kellemesnek éreztem a gél állagát, valahogy sokkal könnyebben kezelhetőbb, még vattakorong sem kell a felviteléhez. Eleinte csak heti párszor használtam az esti rutinban, aztán egy idő után szinte minden nap. Valóban kevesebb mitesszerem volt tőle, ha pedig rámjött a nyomkodás, sokkal jobban kibújtak tőle az idegesítő kis pacákok, mint eddig bármi mástól. Most épp mással kísérletezek (Cheer up, PC Resist Anti-Aging 2% BHA Peeling), de lehet, hogy még visszatérek hozzá, igazándiból a flakonban lévő mennyiség kb. 3 hónapig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

szofianna26

2021. március 12.

Ez az első PC hámlasztóm. A száraz és vízhiányos bőrőmre ezt a gél állagút választottam. Esténként használom jelenleg heti 2x, mellette heti egy AHA savas hámlasztás csinálok (az AHA nagyon jól kiegészíti). Mikor felkenem extrém mód feketének látszanak az orromon a miteszerek, reggelre viszont sokkal jobb lesz, szebb tőle a bőrképem és kevesebb a miteszer. Olvastam korábbi vélemenyeket ahol írják hogy fura az állaga, ragcsos. Nekem abszolút bejön ez az állag, jól kenhető, jobban szeretem mint folyékony hámlasztókat amik ide oda csöpögnek.
Arcra és nyakra max két pumpa kell egy alkalommal, így nagyon sokáig elég lesz szóval ár-érték arányban szerintem megfelelő.
Egyedül amibe bele tudnék kötni az az illata, de az sem zavar igazán, pár perc után már nem érzem, meg amúgy is bőségesen ráhidratálok ami elveszi ezt a furi (nem is tudom mihez hasonlítani) illatot/szagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

hdori23

2021. március 5.

Nagyon szeretem, esti rutinba építettem be heti 1-2 alkalommal. A mitesszereim 90% a szinte teljesen eltűnik másnap reggelre, a gyulladt pattanásokat is szépen visszahúzza, a pórusaim is láthatóan kisebbek. Az én kombinált zsíros bőröm imádja, nem olcsó kategória, viszont aki hajlamos az arc nyomkodásra akárcsak én annak tuti megoldás mert tényleg használ.
Egy dolog ami nem tetszik benne, hogy nekem nagyon szárítja a bőröm ha több alkalommal használom, ettől függetlenül újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Pocok7

2020. december 20.

Miteszerekre nálam nagyon hatékony, mióta használom szinte nincs is, de a pattanásokkal semmit nem csinál. Heti 2-3 x kenem. Használni sem nagyon szeretem, mert ragacsos és nehezen szívódik be, pedig pont a géles állaga miatt választottam, de nem ilyennek képzeltem. Ha elfogy a liquid verziót szeretném helyette vagy a Cosrx BHA-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

katkata00

2020. december 9.

Picit féltem tőle, mivel a lotion helyett ezt vásároltam meg, de kellemes csalódás volt, még csak 2 hete használom, de eddig határozottan látom a változást. Nem ez az első hámlasztóm, de ez érte el eddig a legjobb eredményt. Az első használat után picit szárazabb volt a bőröm, ezért az esti rutin zárásaként jó vastagon használom ilyenkor a LRP cicaplast-ot és így fel sem tűnik.
Az előző hámosztóm teljesen folyékony volt, ahhoz képzést ennek sokkal könnyebb és kényelmesebb a felvétele.
Egyetlen negatívum, hogy nehezen szívódik be, ragacsos marad az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Egyetlen negatívum, hogy nehezen szívódik be, ragacsos marad az arcom.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.