Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 800  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: edinavirag5, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 800  Ft

Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok, rozacea, nagyon érzékeny bőr és ráncok esetén

Bőrjavító gél 2% szalicil savval. Segít a bőr megújításában, egyenletesebbé tételében, a pattanások és mitesszerek legyőzésében, a tág pórusok kezelésében.

Illat és színezék mentes.

Ár: 10 800  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
lacee4

2019. szeptember 26.

Szerintem jól teszi a dolgát és az állaga is tökéletes. Pont annyival sűrűbb a liquid-nél hogy kézzel nagyon jól fel lehessen vinni. Gyorsan beszívja a bőröm, egy nagyon pici ragcsos érzetet tud hagyni, de egyáltalán nem zavaró. Gazdaságosabb is mint a liquid, sokáig elég. Azt gondolom jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

niki123

2019. szeptember 3.

Szuper BHA. Sajnos nekem a koreaiak nem váltak be, így gonoltam kipróbálom ezt. Rendszeres használattal tényleg sokat segít. Ha már egyszer kicsit elhanyagolom és nem használom, akkor egyből látszik a bőrömön. Csodaszernek egyébként nem kiáltanám ki. Kicsit ragacsos marad és nem szívódik be annyira könnyen, de nem szárít és mégis teszi a dolgát. Lehet, hogy nem pont ugyanezt, de fogok még BHA-t vásárolni a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Rose0225

2019. május 2.

Ket honapja hasznalom , a tag porusaimat mar egy-ket het alatt enyhitette, ket naponta hasznalom es a pattanasaim is csak nagyritkan jonnek elo, de ha elo is jonnek hamar megvalok toluk ha minden nap kenem oket ( + niacinamid az ordinarytol ) :) Lathatoan szebb a borom , illetve nem utolso szempont ,hogy ket honap alatt nagyjabol a fele fogyott el vagy meg annyi sem . Ujravevooos :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Judittttt

2018. október 3.

UPDATE 2:
Ezt a véleményt tévedésből ide írtam: PAULA'S CHOICE SKIN PERFECTING 2% BHA LIQUID EXFOLIANT
Ez NEM oda tartozik, mert végül kifejezetten ez a BHA GÉL mellett tettem le a voksomat, erősebb mint a többi Paula és sokkal könnyebb és gazdaságosabb a gél állag miatt a használata. Makacs fekete mitesszerekkel küzdők, ez való nektek! :) Csakis a gél!

Eredeti írásom:
Litánia következik az imádatról.
Szóval nincsenek nagy bőrproblémáim, kicsit egyenetlen a színe (orrom töve pirosasabb meg ilyenek), szerencsére kinőttem a tinikoromat megkeserítő pattanásokat. Ami viszont maradt, az a texturált bőr roppant tág pórusokkal, és emiatt konstans mitesszerekkel. Mindig olyan érzete volt a bőrömnek, mint a dörzspapír, 'mákos', 'grízes'. Orrom és állam, nem túlzok, látni lehetett őket rendesen, és szerintem ettől az egyik legnehezebb megszabadulni, kezelni, hisz a pórus mérete az egy genetikai adottság, és ha nagy, akkor telni fog, és kész ... főleg, hogy nekem korpás szeborreás a bőröm, felszínen száraz, mélyebben zsíros. Hiába járkáltam rendesen a kozmetikushoz nyomkodásra, kb egy hét múlva ugyanúgy tele voltak, és sajnos nem is tudta sose az összeset eltüntetni. A cosrx BHA-t próbáltam ki először, ami segített sokat, de egy idő után szerintem kevéssé vált a bőrömnek, megszoktam. Ezen kívül próbáltam az Ordinary egyik retinolos szérumát, ugyanis olvastam, hogy segíteni tud a tág pórusokon, de nem hozta a várt hatást. Nagyon el voltam már keseredve és azt hittem ez így marad, el kell fogadni, de végre beadtam a derekamat az általam drágállott Paula cuccoknak. Erről és a vizesebb állagú kék csomagolású BHA-ról ugyanaz a véleményem:
A hozzám hasonló bőrrel rendelkezőeknek ez egy akkora eget rengető csoda cucc hogy leírhatatlan. Naponta egyszer, esténként használom, a hidratálókrémem előtt. Amit tesz: egyenletesebbé és kevéssé texturálttá teszi a bőrt, és felpuhít, plusz mélyen gondolom lazítja a kis mitesszer gilisztákat. Magától nem robbantja ki a mitesszereket és nem oldja fel a nagyobbakat, erre SEMMI nem képes. De az eltávolításuk álom könnyű! Nekem mindig iszonyat szenvedős volt a nyomkodás, a könnyeim szoktak közben folyni, és nem is lehet egyszerre sokat kinyomni, nem bírja a bőröm, ilyen ez a korpás szeborrea. Ez a BHA annyira fellazítja a bőrömet vagy nem tudom, hogy gyakorlatilag éppen hogy összenyomok egy kis részt az orromon, az államon, és rendesen kiömlik az összes mitesszer. Ég és föld. Segít eltüntetni a kis dögöket, és utána segít mitesszer mentesen tartani a bőrt. Én soha többet nem fogok nélküle élni, minden utolsó petákot megér, valóban hatásos. Állatokon sem tesztelik ráadásul... és ha úgy nézem, hogy a kozmetikusomat valószínáleg ezek után félévente ha látogatom majd, ezzel a cucclival én inkább spórolok, mint költök! Mellesleg nem volt ilyen szép és tiszta a bőröm már nagyon régóta...
A másik BHAval szemben ez azért tetszik jobban, mert gélesebb az állaga, emiatt könnyebben használhatósimán kézből, vattakorong nélkül, mint a másik. Azt viszont tudni kell, hogy ez hagy egy ragacsos érzetet a bőrön, szemben a másikkal. Engem nem zavart, úgyis csak este használtam.

Csiribirit ettől szerintem főleg csak az fog kapni, akinek komoly, díjbirkózó mitesszerei vannak, mint nekem voltak. Annak viszont akkora csiribiri lesz mintha David Copperfield lökdösné ki a rohadt mitesszereit az elérhetetlen helyekről, mint az orrtő! Aki tudja, milyen érzés az, amikor tényleg, azt a megszámlálhatatlan rohadt fekete fejű dögöt egyszerűen nem lehet eltüntetni az összeset, lehetetlen, és pusztulat fájdalmas, mert felszíni szárazsággal is küzd .... nekem ez maga a megváltás, rohadék földigiliszta méretű és mindenhol megtalálható mitesszerekkel küzdőknek meleg szívvel ajánlom!

Update:
Ezt szeretem jobban, a géles állaga miatt, számomra könnyebben kezelhető. Hagy réteget, de engem nem zavar, csak este használom, és legalább így jobban érzem, hogy van belőle az arcomon, mint a folyós kék tesójától :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

UPDATE 2:

Eredeti írásom:
Litánia következik az imádatról.

Update:

elike

2018. augusztus 20.

Igen! Igen! Igen!
Második éve használom és nagyon elégedett vagyok a hatással. A fekete pöttyöket láthatóan eltünteti, a pórusaim kisebbek és simábbak. Este használom, minden második nap, a tisztítás után második lépésként.
Nyáron vigyázni kell vele, mert a sav összetétele nappal együttműködve foltokat okozhat, ezért különösen figyelek, hogy ilyenkor fényvédős ápoló is kerüljön az arcomra. Eddig nem volt gondom.
(Egyszer megvicceltem a kozmetikusomat - arctisztítás előtti napon használtam, másnap rám néz a kozmetikus: "Hát a mitesszereid hol vannak???")
Újravevős. Bajnok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Igen! Igen! Igen!
Újravevős. Bajnok!

Gabriell

2018. július 29.

Mitesszeres, tág pórusú bőr megmentője. Esti felkenés után másnap reggel mintha kicserélték volna a bőrömet, lehúzza a pirosságot, egyenletessé és "hibátlanná"( az előző állapothoz képest) teszi a bőrömet. Azért a gél változatot használom, mert könnyebb felvinni az arcomra mint a folyékony változatot, a lotion variáció pedig néha túl sok lenne a bőrömnek, de lehet a téli időszakban azt is kipróbálom. Összességében egyértelmű, hogy bőrápolási rutinom egyik alapja, általában este kenem fel önmagában, mert nem pikk-pakk szárad, de mivel gazdagnak találom az összetételt, nincs is szükség semmi más hidratálóra mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Beebeee

2018. július 23.

A rosaceámon javított. Halványabb az arcom, kevésbé pipacs árnyalatú. Viszont a T vonalamon még rontott is :( Szinte ömlik a zsír a bőrömből mióta használom. Mindig is macerás volt, tág pórusok extra sok miteszerrel, de ez a termék csak fokozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Jece

2018. május 30.

Imádom! Több éve használom, kezdetben azért vettem meg, mert elég sok pattanásom volt és végre valami hatásos, jól működő megoldást kerestem. Természetesen a véleményekre hallgattam és megrendeltem. Először a kis kiszerelést valamint szintén a kicsi de folyékony állagú hámlasztót (ami nem vált be, ezért maradtam a gélesnél)
Már a 2.-3. használat után éreztem és láttam a különbséget. Már akkor tudtam, hogy kedvenc lesz és ha elfogy (ami a nagy kiszerelésnek köszönhetően sokáig tart) akkor újra veszem.
Akkoriban sűrűbben használtam és alkalmanként 1 max 2 pumpálás kellett ahhoz, hogy az egész arcomon eloszlassam. Mostanában csak akkor nyúlok hozzá, ha látom, hogy 1-2 pattanás kezd kijönni, vagy épp sok van a miteszerből, valamint ha éppen túl tágak a pórusaim vagy csak zavarnak a mosoly ráncaim (mert igen, azokon is tud picit segíteni) - így már csak 1 pumpálás is elég ahhoz, hogy konkrétan az adott problémát célozzam meg ezzel a gél állagú csodaszerrel.
Gél állagáról csak annyit, hogy kissé ragadós lesz utána az arcom, de mivel este használom leginkább, ezért abszolút nem zavar 🤷🏼‍♀️
Árban nem a legolcsóbb, de nekem tényleg sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Árban nem a legolcsóbb, de nekem tényleg sokáig elég.

Rubybrd

2018. május 1.

Kevés ennyire hatásos termékkel találkoztam, a Paula's Choice termékek között is kiemelkedő . Fél év rendszeres használat után abszolút elégedett vagyok vele. A normál bőrömet nem sikerült soha túlhámlasztanom vele, napi használat mellett sem. Csak ajánlani tudom, hiszen amit ígér pontosan azt nyújtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Regi23

2018. január 20.

Először a mintát rendeltem meg belőle, de annyira bevált hogy azóta beszereztem a teljes kiszerelést is. Először nagyon sajnáltam rá ennyi pénzt kiadni, korábban nem használtam PC terméket, de azóta két másik termékből is rendeltem mintát :)
Elég sok mitesszerem van orromon és az államon, és pattanásom is akad. Az volt a fő problémám a bőrömmel, hogy miután elmúltak a pattanások, pirosság maradt utánuk. Na ez a termék ezt teljesen eltüntet. Este szoktam használni heti 1x vagy 2x ha nagyon szükséges, mert azért rendesen szárítja a bőrömet. De mire reggel felkelek teljesen eltűnnek a gyulladt foltok az arcomról. Kb egy hónapja használom rendszeresen , azt vettem észre hogy kevesebb mitesszerem is lett illetve amik vannak, nem olyan feltűnőek.
sajnos nagyon drága, de annyira kevés is elég belőle egy alkalomra, hogy hosszú távon megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.