Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: Elllla, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

KockaCukor013

2020. július 22.

Eddig a legjobb bha termék amit használtam, de az 5 csillagot mégsem érdemli meg, mert árban nagyon borsos kategória, illetve kicsit szárít is. Oda kell figyelni a megfelelő hidratálásra mellette,s minden másnap remekül működik. Pattanások és főleg mitesszerek ellen eddig a leginkább bevált termék számomra. Próbálok keresni helyette olcsóbb hamlasztót, de eddig mindig visszatértem hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

NikiN

2020. július 2.

Par honap hasznalat utan sem sikerult megszeretnem ezt a termeket. A marka Resist termek csalad vilagos kek BHA-s hamlasztojat nagyon szerettem es szerettem volna ezt az uj verziot kirpobalni. Sajnos nekem sokkal kevesbe hatasos mint a Resist BHA, illetve a viselese is kenyelmetlenebb. Olajos erzetet hagy maga utan es nehezen is szivodik be. Azert elhasznalgatom, de legkozelebb biztosan visszaterek a megszokott verziohoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

niki123

2020. július 1.

Az eddigi legjobb BHA, amit próbáltam. Rendszeres hazsnálattal sokat segít a pattanásokon, bár cserébe kicsit szárít és nehezebben is szívódik fel. Ennek ez annyira nem zavar, mert hidratálok. Mióta használom, tisztább a bőröm és látványos ereményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Heike

2020. június 27.

Összességében elégedett vagyok vele, a rendszeres használata valóban eredményes sokkal sokkal tisztább és puhább lett a bőröm tőle. Ami negatív, hogy egy picit nehezen szívódik fel és fénylő arcbőrt okoz. Ettől függetlenül éjszakára szívesen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

opal

2020. május 29.

Imádom. Több bha-s hámlasztót próbáltam már, de ez jött be a legjobban. Két naponta használom estenként, retinollal felváltva, és imádja a bőröm. Borsos az ára, de nagyon-nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Viktoria19

2020. május 25.

Nagyon szeretem! Az első pár használat után volt egy kis kezdeti rosszabbodás, de ez természetes ilyen termékeknél, de aztán szépen segített csökkenteni a miteszereket illetve a pattanásokat, tág pórusokat is. Ma már szinte minden nap használom esténként, csak néha vetem be az Aha társát, mikor úgy érzem, hogy arra van szükség. Ha nem használom ezt a terméket viszont rögtön látom a különbséget. Azok között a termékek között van nálam a listán, amit valóban látok, hogy használ és hogy van értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

onozobarbi

2020. május 11.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Előtte a Geek & Gorgeous Cheer Up hámlasztóját használtam, de gondoltam a sok jó vélemény miatt kipróbálom ezt is. Hát kár volt.. olajos hatása van a bőrömön, nagyon nehezen szívódik be, és konkrétan semmit nem csinál. Az elmúlt hónapokban egyáltalán nem jött elő gyulladt pattanásom, de miután erre a hámlasztóra váltottam már 1 hét után újra megjelentek a gyulladások. Ha ez még nem lenne elég borzasztóan szárít, az orcáimon nem is tudom használni mert kiütéseim lettek tőle. Igazából ez már a 3. olyan Paula's Choice termék amit nem bír a bőröm (ezen kívül két fényvédőt próbáltam).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Azaleeh

2020. május 1.

Nem véletlenül ikonikus termék! A változás azonnali és szembetűnő, kisebb pórusok, egyenletesebb bőrfelszín és még csak egy hete használom, naponta. Ez bebetonozta magát a rutinomba az tuti :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Alverya

2020. április 13.

Ajándékba kaptam, felülmúlta az elvárásaimat. A mitesszereim sokkal halványabbak, kisebbek és sokkal kevesebb kis dudor és pattanás van az arcomon, mióta használom. Kicsit olajos érzetet hagy a bőrömön, de nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

zs001

2020. február 11.

Èn nem èrtem ezeket a Paulàs termèkeket...rengeteg deluxe mintàt kipróbáltam, de egy sem vàlt be. Nagyon tetszik a tudomànyos igènyessèg, ami a termèkek mögött van, cikkek szàzai igazolják a hatèkonysàgukat. De akkor ezek szerint èn egy ufo vagyok, vagy nem tudom.
Ez a hámlasztó maga a borzalom. Elhasznàltam becsülettel a deluxe mintàmat....szàmoltam a napokat, mikor lesz már vège. Azon kívül, hogy rontott a bőröm àllapotàn (zsírosított, vicc, de eltömìtette a pórusokat), büdös volt szàmomra. Ragadt...rossz èrzès volt felkenni is. Mikor vègre elfogyott, ès visszatèrtem a megszokott kis szuper, fele ennyibe kerülő hàmlasztómhoz ( most direkt nem ìrom le, melyik, nehogy az legyen, hogy ezt lehùzom, azt meg dicsőítem) , pàr nap alatt megùjult a bőröm!
Igazàból hülyesèg volt kipróbálni, főleg ùgy, hogy volt jól bevált bha- s hàmlasztóm, de engem is beszippantott a sok szöveg...többet nem fog, az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.