Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: Elllla, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

duchess_g

2023. február 9.

Ez a masodik BHA-m, raadasul ettol a markatol. Az elso a Calm 1%-osa volt, az nem volt rossz, de mitesszereket okozott az allaga. Ez erosebb, bar nem csip (csak felkeneskor mint minden Bha) nem irrital (az elso par alkalom hozzaszolas utan es a felkeneskor a hatoanyag kicsit kipirosit mint minden Bha szinten) de azert en erzem, hogy kevesbe ,,kimelo’’ mint az elobbi. Bar szaraz erzekeny borom van de nem mertem a lotion vagy gel allagut rendelni, mert feltem hogy az pattanasokat v mitesszereket okoz, mint arra a PC lotion/gel formulaja szerintem hajlamos, de nekem sajnos ez a formula is felgyorsitja a mitesszerek kepzodeset. A szaga eleg eros felkeneskor. Maceras es nem tul higienikus a felkenese tenyerbe locsolva. Nekem eleg volt a Calm 1% is, a boromnek is kimeletesebb es bar az ilyen kremesebb allagu, talan kevesbe okozott mitesszert mint ez. Igy hiaba a magasabb hatoanyagtartalom miatti erosebb hatas, raadasul neha tul erosnek erzem a boromre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 9.

00LaurA00

2023. január 29.

Ha egy szóval kellene jellemeznem: csoda.
A makacs miteszerekkel nagyon szépen elbánik.
Az ára eléggé borsos de ha régóta szemezel a termékkel próbáld ki, szerintem szeretni fogod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 29.

Ha egy szóval kellene jellemeznem: csoda.
A makacs miteszerekkel nagyon szépen elbánik.

Monicapandaa

2023. január 14.

Eddigi legjobb BHA cucc amit használtam! Napi szintem használom szemmel látható a különbség pedig elég kritikus vagyok. Aki az ára miatt vacillál ne tegye! Nagyon megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 14.

hoembera

2023. január 7.

Eddig naponta használtam a PC Resist világoskék BHA-ját, illetve a PC Clear BHA-jából is elhasználtam már több deluxe méretet, mindegyiket szerettem. Ez érezhetően erősebb ezekhez képest, ha egész arcra kentem, pár nap múlva az orcámon irritáció jelentkezett. Úgyhogy most a deluxe méretet heti 1x használom csak T-vonalban, az agyagos maszk előtt. Az állaga egyébként mintha kicsit olajosabb lenne, nehezen szívódik be, viszont az orromon, államon láthatóan csökkentek a mitesszerek (a G&G aPAD-jával együtt, ill. niacinamidot már régebb óta használok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 7.

virnajnifr

2022. november 24.

Csodaszer! Hónapokig tartó küzdelemnek vetett véget a pattanásokkal. Arcra, hátra, karra is használom. Hamar beszívódik, nincs szaga, ha 1-2 napig nem használom, azonnal meglátszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

henrietta0130

2022. november 11.

Eddigi használata alapján nagyon jól teljesít, már most jobban kifejti a mitesszerekkel szembeni pozitív hatását, mint például a G&G Porefectly Clear-je, ami miatt pont erre esett a választásom, illetve a jó vélemények miatt. Felvitelkor enyhe olajos érzetet kelt a bőrön, ami szépen felszívódik és jól lehet rá rétegezni. Első nekifutásnak én is a deluxe mintát rendeltem meg, de legközelebb mindenképp beruházok a teljes kiszerelésre, bármennyire húzós is az ára, de mentségére szolgáljon, hogy nagy kiszerelés és valószínűleg sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 11.

bianka10

2022. október 4.

Szuper szalicilsav! Folyékony, egyből beszívja a bőröm. Heti 2x használom reggeli rutinban,de ha véletlen kimarad, akkor egyből meglátszik. Segít kordában tartani a mitteszereimet, így nagyon szeretem.
Nem biztos, hogy újravenném, egyedül az ára miatt gondolkodok egy alternatíva kiprobálásán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 4.

Ziggytwig

2022. szeptember 9.

Megvettem, mert mindenki annyira rajong ezért. Nekem nem csinál semmit, igaz sem pattanasos sem mittesszeres nem vagyok. Valószínűleg annak kell ez, aki az előbbi problémákkal küzd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 9.

BlackCanary08

2022. augusztus 21.

A kis kiszerelést nyúzom már egy ideje, de ennél jobb BHA hámlasztóhoz még nem volt szerencsém. Határozottan szebb bőrképet eredményez a hosszútávú használata, és sokszor érzem is, hogy szüksége van rá a bőrömnek.
Számomra egyetlen negatívum az állaga, a zsíros bőröm kb 20 perc alatt szívja be. A gel változat nekem állagra mégúgysem vált be, a lotionnek még lehet, hogy adok egy esélyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

SkinCareBudapest

2022. június 27.

Folyékony, vízállagú hámlasztó. Használatakor a tenyerembe csepegtetek 2-3 cseppet, majd ütögető mozdulatokkal a homlokom, arcom és állam területeire viszem fel. Eleinte enyhe bizsergető érzést tapasztaltam, ami idővel teljesen megszűnt, gondolom a bőröm hozzászokott a hámlasztóhoz. Próbaként, utazó méretben vásároltam meg a terméket, ami épp tegnap fogyott el - szinte minden héten 2x alkalmaztam, így fogyott el 10 hónap használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.