Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: Elllla, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 9000 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szeos

2021. szeptember 14.

Minim volt belőle, heti egyszer használtam és több, mint fél évig tartott, a végén már majdnem sírtam, mert azt hittem, soha nem fog elfogyni és nem próbálhatok ki több BHA szérumot. Végül elfogyott :) nem vettem újra, viszont problémám nem volt vele - szépen beszívódik, rétegezhető, nem irritál, a miteszereket szépen karban tartja - eltüntetni szerintem nem tudja, csak az olajos lemosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

csevi22

2021. augusztus 19.

Nekem nem vált be sajnos, kb semmit nem csinált a pattanásaim ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Nekem nem vált be sajnos, kb semmit nem csinált a pattanásaim ellen.

Harold

2021. augusztus 19.

Érzékeny, "vékony bőrre" nem ajánlom. Engem nagyon szárított nem számított hány réteg hidratálót és egyéb barrier erősítő szérumot használtam mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

desi

2021. augusztus 7.

Ugy gondolom, hogy ritka az olyan reakcio, mint az enyem. Az en borom teljesen tonkrement tole, es sokaig tartott mig ujra szintre hoztam. Tapasztalt hamlaszto vagyok, de ettol masnap reggelre hatalmas kelesek nottek az arcomon olyan random helyekre, ahol sosem voltam pattanasos. Es nem ez nem purging sajnos:( lehet allergias voltam valamire, vagy a formulazasa nem volt nekem megfelelo, nem tudom:( egy pozitivum viszont, hogy a mar meglevo nagy piros, gyulladt puklit egy ejszaka alatt szepen lelohasztotta (persze melle mashol csinalt meg 20-at😂) szoval ezert a ket * szamomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

MissSejla

2021. július 3.

Nehany hete hasznalaom heti 1x. Beleestem mar tulhamlasztasi hibaba, igy egyenlore marad heti egy egy gyenge lactic acid hamlasztoval felvaltva. Remelem hosszabb tavon lathatobb eredmenyt hoz. Irritációt nem okozott, masnap egységesebb a borom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Abicike

2021. július 2.

Ez a hámlasztó valami csoda, nekem nagyon mely pattanasaim vannak sokszor nem is jonnek a felszinre, es hat a foltok is sokaig megmaradnak peresze, de ez a hamlaszto mintha valami csodaszer lenne. Probaltam a TO-ot, revox, GG de egyik se jott be ennyire mint ez a termek par napja hasznalom csak de naprol. Napra egyre jobb az arcom es ennek nagyon orulok, eleinte nagyon dragaltam de mar semmi sem hasznalt es ugy voltam vele megprobalom de orulok hogy igy döntottem +egy plusz pontmeg hogy a borod is nagyon selymes lesz tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

wardeclaredonimperfections

2021. június 23.

Nagyon gyengéd,szerintem ha mindennap használnám,akkor is bírná az alapból érzékeny,problémás bőröm. Nos,hát igen,drága,viszont teszi a dolgát. Sokkal kevesebb eltömődött pórusom van és a pirosság,gyulladtság is csökkent jelentősen. Kicsit zsíros és olajos az állaga és a szaga is furcsa,de ez igazából lényegtelen. Nem tudok eddig belekötni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

redvelvet

2021. június 8.

Aknés, problémás bőrre alap. :) Ez a harmadik tubus, amit használok belőle, viszont hiába BHA, az én bőröm nem bírja napi szinten elviselni. Kb heti 2, max 3 alkalom. Ha én napi szinten nekiesem ezzel a bőrömnek, ott látható hámlás lesz. (Ez nem a termék hibája, csak sokszor látom, hogy napi használatra is javasolják, közben meg nagyon is egyéni tolerancia, hogy ki mennyit visel el belőle. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Dancyy

2021. május 13.

Szeretem! A nagy kiszerelés több mint egy éve megvan, pedig gyakran használom.
A titok szerintem, hogy nem vattára csepegtetem, hanem a tenyerembe és úgy oszlatom el.
Az állaga picit olajos, úgyhogy lehet, legközelebb a zselésebb/szérumosabb változatot venném, de tény, hogy jó kis termék!
Másnap viszont fényvédő kötelező :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Szeretem! A nagy kiszerelés több mint egy éve megvan, pedig gyakran használom.
Másnap viszont fényvédő kötelező :)

zs001

2021. május 8.

Deluxe mintám volt belőle, de nem ez lett a befutò végül. Annak ellenére sem, hogy ez lenne "papíron" az én bőrömre a megfelelő. Emiatt jó a kis kiszerelés, végig lehet próbálni az összeset :-)
Nekem sajnos egy ragadós, kicsit olajos réteget hagyott a bőrömön, amit nagyon zavart, emiatt nem kedveltem. Ez akkor is így volt, ha tényleg csak pár cseppet használtam belőle. Míg a másik társa jól láthatóan ragyogóvá tette a bőröm, ez nekem nem okozott változást. Viszont nem is irritált, nem csípett, és nem is pirosított, pedig extra érzékeny bőröm van.
3 csillagot adok, mert teljesen egyéni, kinek melyik válik be, nem a termék hibája. Én maradok a Paula Clear család BHA-ja mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.