Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 6500 , Eladó: raczjulia
Állapot: 2-3 alkalommal használt, Helyszín: Szeged, fizetés: --
3000 ft - Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
Ár: 3000 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 3/4-e van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Qwerty1234

2019. október 27.

Nekem teljesen be valt
Kisebb kiszerelést vettem belőle. De extra gyengéd borommel. Újra veszem. De mostmar a nagyobb kiszerelést 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Nekem teljesen be valt

Nessy

2019. október 23.

30 ml-es utazókiszerelést használtam el belőle, minden este pár cseppet.
Ami meglepett, hogy két hónapig elég volt...így nagyon gazdaságos.
Hatását tekintve tökéletes számomra. Normalizált pórusok és zsírtermelés, szebb, egyenletesebb arcbőr.
Nem vagyok kifejezetten pattanásos, de egy-két kisebb piros pötty mindig volt az arcomon, esetenként mélyebb, fájdalmas pattanás is előfordult.
Az első két hétben még jöttek elő pattik és mitesszerek, de gyorsan el is tűntek, azóta kb. havi 1-2 pici csúnyaság jelentkezik.

Ehhez az eredményhez hozzátartozik, hogy mellé kímélő, alkoholmentes lemosót, G&G szérumokat és Paula fényvédőit használtam.

Korábban használtam a G&G Cheer Up!-ját, ami hatását tekintve tulajdonképpen azonos volt, így még nem tudom melyiket veszem újra, de a BHA visszakerült az életembe, ez már biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

30 ml-es utazókiszerelést használtam el belőle, minden este pár cseppet.
Ami meglepett, hogy két hónapig elég volt...így nagyon gazdaságos.

senskin

2019. október 12.

Eddigi legjobb hámlasztó. Még teszek fölé szalicilos, retinolos krémet, ami megelőzi a pattanásokat is. Nagyon jól kihúzza, csökkenti a mitesszereket is. Csak estére használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

zimmbo

2019. október 4.

UD3: Évek alatt sokat változott a bőröm, már nem zsíros annyira, mint rég. Két naponta este használom, és így teljesen rendben van, de ezt a folyékony állagot nem szeretem, más állagút fogok nézni.

Ud2: Sajnos hosszútávon nekem nem vált be... A pórusaimat szépen tisztán tartja, viszont nagyon elzsírosítja a bőröm. Mikor nem használom, nem fénylik annyira az arcom. Csillagot nem veszek le, mert amit ígér, teljesíti.

Este próbáltam tisztítás után, úgy mint egy tonikot. Kicsit ragadós marad utána a bőr, de hát este ez kit zavar... Reggelre tocsogott a bőröm a zsírtól. Viszont lemosás, tonizálás után nagyon szép lett a bőrképem. Az orromon is és az arcomon is kisebbek/kevésbé láthatóak lettek a pórusaim, láthatóan kitisztultak. Ó, gondoltam ez isteni lesz! Szintén Paulás fizikai fényvédőt kentem fel, az összkép remek! Ahogy teltek az órák, egyre jobban zsírosodott be a bőröm, délutánra az orrom és a homlokom vállalhatatlan lett. Hogy ez most a bha-nak vagy a fényvédőnek "köszönhető" nem tudom, de ezt így használni nem tudom, mert sminkelni/púderezni nem szoktam, nem is akarok. Öt csillagot adok, mert szuperül teljesített egy használat után is, csak lehet hogy nem az én bőrömre való.

Ud.: végül csak megbarátkoztunk. Vékonyan felvíve minden este használom. Plussz heti 2x használok agyagos pakolást, ami kordában tarja a zsírosodást. Szeretem. A pórusaim sokkal szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

timeam

2019. október 3.

Nekem szerencsére nincsenek csúnya, nagy pattanásaim, csak időnként megjelenő apróbbak, közepesek. Mégis láthatóan szebb, tömörebb és talán feszesebb arcképet csinál. Eleinte csak ritkán használtam, amíg más hámlasztókkal is kísérletezgettem, de mostanra már szinte csak ezt használom. Kipróbáltam AHA-kat is, mivel az anti-aging lenne a fő célom, de úgy látom, hogy mégis ez és a tiszta C-vitamin adják meg azt a bőrt, amit szeretnék.
Eleinte óvakodtam a folyadék állagtól, mert nem találtam praktikusnak, hogy összevissza folyik, elvész egy csomó az ujjaim között, de pár alkalom után mégiscsak bevált és kényelmesen használható ez is. Este használom, mert nekem azért rendesen bezsírosítja a bőrömet. 2-3 perc várakozás után megyek tovább a kívánt szérummal vagy néha egyenesen az esti hidratáló krémmel. Már a 2. mini deluxot használom belőle. Biztosan megtartom és újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

lindana

2019. szeptember 7.

Mióta ezt használom, a bőröm mindig tökéletesen puha, egyenletes textúrájú. Pórusaim picivel kissebbek. A mitszereim makacsabbiakát sajnos nem tüntette el több hónap után sem, de mivel száraz bőröm van, így lehet az AHAval majd jobban járok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Bettie

2019. augusztus 19.

Hosszú ideje heti 3-4 alkalommal használom esténként. Nagyon szeretem és nálam abszolút újravevős. Eddig talán ez a termék a leghatásosabb mitesszereim kezelésében. Sajnos teljesen nem tüntette el őket, de használat utáni napon láthatóan tisztábbak a pórusaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

porcukor

2019. augusztus 12.

A hámlasztók unikornisa!!!!
A pattanásaim miatt kezdtem el használni és jelentősen csökken is a számuk, méretük :). Fokozatosan szoktattam hozzá a bőröm és mára már reggel és este is használom arcmosást követően. Látványosan javított a bőröm állapotán- puhább, szebb, kevesebb pattanás, mitesszer, ezért nagyon szeretem és mindig van itthon belőle egy "backup". :) Egyszerűen, mert muszáj :D.
Amit nem szeretek benne az az olajos állaga. Ez az eleve olajos bőrűeknek nem igazán kellemes. Ennek ellenére nem tervezem leváltani :) De egy Pro tipp ennek megoldására: ha már beszívódott (kb. egy fogmosásnyi idő kell rá) áttörlöm az arcom tonikkal - ezt egy vatta segítségével teszem meg ;). Volt-nincs olajos érzet :D
Nálam alapdarabbá nőtte ki magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

A hámlasztók unikornisa!!!!
Nálam alapdarabbá nőtte ki magát.

p.bettina

2019. május 22.

Kb 1 hónapja használom más PC termékekkel együtt. Az állaga miatt nagyon kevés elég belőle, ezért nagyon sokáig kitart egy kiszerelés. Ez pozitívum. Viszont én semmi változást nem látok a bőrömön. Sem kevésbé, sem jobban nem zsírosodik a bőröm, a pórusaim is ugyanúgy néznek ki. Tisztábbnak sem látom őket sajnos. Még használom, próbálgatom, naponta az esti rutinom része. Meglátjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

dkitti87

2019. május 22.

Update:
Több mint fel éve megvan, az üveg félig van szóval nagyon gazdaságos köszönhetően a folyekony állagának. Olyan mintha egy idő után megszokna a bőröm és nem hat igazán, aztán nem használom egy ideig és utána újra szép a borom tőle, szinte kisimitja az egész arcom reggelre. A gyulladáscsökkentő hatása fantasztikus, valóban lehúzza a patikat akar reggelre is. A miteszerekkel és porusaimmal viszont annyira nem tud megbirkózni. A benzoil peroxidtol pl úgy érzem jobban kitisztultak/eltűntek az orromon levő miteszrek. Összességében meg mindig megvagyok vele elégedve!

A pozitív vélemények hatására megvettem a nagy kiszerelést, nos, végülis megvagyok vele elégedve. A pattanásokat valóban eltüntette, szépen lehúzta pár nap alatt, a fehér miteszerek is halvanyultak, a feketék könnyen ki jönnek, összességében tényleg javított a bőröm állapotán. Pár hete használom minden nap, néha kihagyom ha azt látom, hogy szárít. Használom továbbra is, remelem hosszabb távon ennél is jobban kifejti majd a hatását.

Update:

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.