Paula's Choice

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 15 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: Elllla, Módosítva: 2023. augusztus 15.

Ár:   15 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 15 990 Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 15 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
236ml! Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
Ár: 18000 , Eladó: n0em1
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Bp. IX. M3 Köki közelében, fizetés: Személyesen
Ár: 4 500 Ft/db (+pk) , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen vagy előreutalással Packeta / Easybox / Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

huszonketto

2024. április 10.

Próbáltam olcsóbb BHA-t is, de nem volt olyan jó az állaguk, mint ennek. Lemosás után hamar húzódik a bőröm, ezért szérum előtt használva tetszik, hogy kicsit olajosabb talán az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 10.

Doresszi

2024. március 30.

Az első hámlasztóm és bár szkeptikus voltam, de a sok pozitív kommentnek köszönhetően adtam neki egy esélyt és nem bántam meg. Nagyon elégedett vagyok, már a 2. alkalom után javultak a zárt mitesszereim állapota, mondhatni el is tűntek. Minden nap használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 30.

bambuszka

2024. március 27.

2023.12.01. Ez a legjobb BHA, amit eddig próbáltam. Nekem a GG és az Ordinary BHA széruma is potyogott, ha bármi mással használtam őket, sőt, még maguktól is képesek voltak morzsálódni. Ez viszont csodajó. Teljesen folyékony a textúrája, én egy picit adagolok a tenyerembe és úgy kenem az arcomra, nekem így egyáltalán nem folyik semerre. Szerintem túl fényes a finishe, de púderrel korrigálható. Rendszeres használattal kevesebb a mitesszer és SF (sebaceous filament) az arcomon. Számomra mindenképpen újravevős, nagyon szeretem használni.

2024.03.27. Még mindig nagy a szerelem, szeptemberben szereztem be egy 30 ml-es kiszerelést, heti 2x használom és még mindig van belőle. Szerintem ár-érték arányban nagyon megéri és úgy gondlom, hogy aki heti 1-2-3x használja, a kicsi is elég lehet. :) Nekem mindenképp, mert a bontás utáni szavatosság lejárta előtt el tudom használni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 27.

eva06

2024. február 26.

Egy külföldi oldalon ajánlották zsíros, tág pórusú arcbőrre. Bevallom sokat bújom a Krémmániás véleményeket is, de ez valahogy nem került elém. Most meglepődtem, hogy itt is milyen jó vélemények vannak róla. Ez valóban kiváló termék, ha valaki tág pórusokkal küzd. Egy fiatal bőrön valami gyenge hidratálóval önmagában is megállja a helyét. Öregedő bőrön már sokkal komplikáltabb a helyzet. Éjszakára, hetente 2-3 alkalommal használom. A pórusok méretét látványosan csökkenti, a hálasztásnak köszönhetően sokkal egyenletesebb a bőr és kevésbé zsíros is. Hatása kitart pár napig. Mivel 43 éves vagyok ezért számomra nem járható út, hogy ezt önmagában használjam. Anti-aging szérumot vagy krémet is kenek rá, s még így is észrevehető a zsírosodásgátló hatás. Az állaga számomra nagyon folyós, nehezen kezelhető, s meglepő, hogy még olajos is (gondolom, mivel a BHA olajban oldódik, jobban áthatol a bőrön, vagy ki tudja...). Mindenesetre fiataloknak kifejezetten csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 26.

Mamamacica

2024. február 11.

Össze sem lehet hasonlítani a Revox szalicil savas hámlasztójával.
Ez egy fantasztikus termék.
Nagyon érzékeny bőröm van, hamar kicsapják a kozmetikumok, de nála semmi problémát nem tapasztaltam.
A szaga elég furcsa, szokatlan, de ez legyen a legnagyobb probléma.
Naponta használom, és kiválóan teljesít. Meglepődve tapasztalom, hogy milyen bársonyos finist hagy maga után.
Nem tervezem lecserélni.
Mindenkinek ajánlom, aki zsíros, pattanásos, miteszeres bőrrel küzd.
Egyenletes, egészséges kinézetűvé varázsolta az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 11.

Össze sem lehet hasonlítani a Revox szalicil savas hámlasztójával.
Ez egy fantasztikus termék.
A szaga elég furcsa, szokatlan, de ez legyen a legnagyobb probléma.
Nem tervezem lecserélni.
Mindenkinek ajánlom, aki zsíros, pattanásos, miteszeres bőrrel küzd.
Egyenletes, egészséges kinézetűvé varázsolta az arcom.

DushaX

2024. január 28.

Évek óta használom, szerintem bőven a legjobb BHA a piacon! Nekem eddig egyik sem hozott változást, kivéve ezt. A kiszerelése pedig hatalmas, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 28.

Reka68

2024. január 27.

Én még csak ezt a BHA hámlasztót próbáltam, de már kétszer újravettem. Kétszer használom egy héten, eltávolítja a mitesszereket az orromról és, ha van pattanásom, azt is helyre rakja. Érzékeny kombinált bőrömet egységessé és ragyogóvá teszi, de az árát sokallom, biztos van hasonlóan jó, vagy jobb hámlasztó tonik a piacon kevesebbért, körbe kell még néznem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 27.

BD77

2024. január 26.

Hát én majdnem sírvafakadtam. Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, az itteni vélemények alapján úgy ítéltem meg rajtam is csak segíteni fog...Hát tévedtem. Még jó, hogy nem arcra próbáltam ki először, hanem hát-váll tájékon. Hatalmas, gyulladt, bőr alatti fájdalmas pattanásokat eredményezett, most küzdök az eltüntetésükkel...Baromi csalódott vagyok, főleg ennyi pénzért, és így még aztán ellocsolgatni se tudom sehova. Legszívesebben lemínuszoznám, ha lehetne. Soha többet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

LJanka

2024. január 24.

Imádom, kevés is elég belőle és sokáig tart, eredménye pedig magáért beszél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Imádom, kevés is elég belőle és sokáig tart, eredménye pedig magáért beszél.

kkingaaa

2023. december 13.

Csak éjszakára kenem fel, mert valóban marad egy ragacsos, olajos réteg utána. Én ezt nem bánom, mert reggelre szépen rendbe szedi a bőröm. A mitesszereim, pattanásaim eltünteti, de vigyázni kell vele, szépen ráhidratálni, mert hajlamos kiszárítani a bőrt. Sokadszorra veszem újra, hosszú ideig elég, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 13.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Methylpropanediol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.