Paula's Choice

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 990  Ft

A selymesen sima, ragyogó bőrért, ezzel a kifinomult bőrerősítő antioxidánsokat, lipideket, hidratáló anyagokat tartalmazó tonikkal. Segít a bőr szárazságán, csökkenti a gyulladást a vörös, vagy érzékeny területeken. Nem tartalmaz illat- és színezékanyagokat.

Különösen javasolt szárazság miatt ráncos, ekcémás, mitesszeres (száraz bőr zsíros, vagy nagyon zsíros T-zónával) bőrre.

Ár: 7 990  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Kingácska0807

2017. december 10.

Sajnos engem ez a termék is szárít. Annyira szomorú vagyok, mert az egész termékcsaládban nagyon hittem, de valamiért az én bőröm nem szereti. Hámló foltok, száraz orrnyereg, kipirosodott arc.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

jooildi

2017. április 17.

Eddig nem nagyon értettem, mi a jó egy tonikban, az én arcom mindig nagyon feszült, viszketett utánuk. Mint azóta megtudtam, az alkoholtartalom miatt van ez. Mióta ezt használom, nehezen tudom elképzelni a reggeli-esti rutint nélküle, nyugtat, hidratál, nagyon jó érzés a bőrömnek. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Konczt

2017. március 1.

Reggel és este használom, kellemes érzetet hagy maga után, különösebb hatást nem vettem észre, de ha nem használom rögtön észreveszem és hiányzik. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Hanna83

2017. február 19.

Nagy kedvencem! A lemosója után használom, puha, sima lesz tőle a bőr, nyugtat, hidratál.Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

PinkPearl

2017. január 18.

A legszuperebb toner lenne a számomra, ha nem irritálná a böröm. Nem Ő tehet róla, hogy a niacinamid-ot nem bírom, de legalább ez is kiderült. Nekem így egyáltalán nem vált be :( ennek ellenére csakis 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

jessy1210

2016. július 12.

Ez volt az első PC-s tonik, amit próbáltam. Semmi gondom nem volt vele, de elájulva sem vagyok tőle. Nem vettem végül újra, most tesztelem a resist világos kék tonerjét, aztán meglátjuk tovább keresgélek-e :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Redpanda

2015. november 16.

A legkedvencebb tonikom lett az idők során. Eltávolítja a maradék sminket (bár tudom, elvileg nem arra való), szuperül hidratál, egyáltalán nem irritál. Nagy a szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 16.

ancsa29

2015. június 18.

Nagyon-nagyon szuper termék!!! Finom, lágy az állaga, nagyon kellemes használni. Tisztít és hidratál is, nagyon jó érzés a bőrömnek.
Összességében nagy hálával tartozom a KM-nek, hogy megismertetett a PC márkával, mióta minden arcápolási termékemet lecseréltem PC változatra szépen fokozatosan, a végére olyan gyönyörű, makulátlan bőröm lett, mint még soha életemben.. Előtte mindent próbáltam, egyszerre volt száraz és pattanásos a bőröm, állandóan kijött rajta valami szörnyűség és egyenetlen, nem szép kinézete volt. Mióta PC-t használok, olyan a bőröm, mint kb 12 évesen, sehol egy pattanás, sehol egy egyenetlenség. Drága termékek, nem vitás, de nekem életmentőek voltak, soha nem fogom őket lecserélni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

kontrakcio

2014. július 16.

Mintát próbáltam, nem rossz, de pl a Resist vonal tonikja jobban tetszett, azt hidratálóbbnak éreztem, jobban esett a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Xéni

2013. március 25.

Csak mintában próbáltam, de vmi csoda ez a tonik, amit egy toniktól különösebben nem is várnék. A Skin Recovery lemosó után használva, mintha hideg zuhany érné a a kipirosodott bőrömet, hisz pikk-pakk eltűnik a pirosság, és bársonyossá válik a bőröm. Nagy változatban (még) nem vettem meg, mert elég borsosnak tartom az árát, de valószínűleg addig áhítozom rá, míg összeszorított foggal, de végül bekerül a kosaramba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Superoxide Dismutase
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycereth-26, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide, Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.