Paula's Choice

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2020. május 10.

Ár:   13 400 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Szuper textúrájú, könnyed hidratáló, ami azonnal és hosszantartóan hidratál, hosszútávon erősíti a bőr védőrétegét és vízmegtartó képességét. Hidratáló elektrolitokban és vízmegkötő összetevőkben gazdag. Egyedi, a "bőrre olvadó" krémes-hab állag, mely elkenéskor vízkönnyű fluiddá változik, gyorsan beszívódik és azonnal hidratál. Erősíti a bőr védőrétegét, gátolja a víz és az NMF összetevők elvesztését. Ideális a vízhiányos (felszínen zsíros, de mégis száraz érzetű) bőr egyensúlyba hozására.

• 100% illat- és színezékmentes

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Annamari83

2021. január 12.

Hidratáló alternatívaként próbáltam ki a deluxe változatát. Jó kis krém, könnyű textúrájú. A PC Omega+ hidratálója nekem például sok.

Elsőre ez is elég drágának tűnik, bár szerintem relatív, hogy mi a drága, ha egy termék szuperül működik a bőrömön, akkor azon nem érdemes spórolni, főleg, ha hosszútávon lesz majd látható hatása. Igaz, a rutinomban nem igazán találom ennek a krémnek a helyét, mert többféle szérumot, terméket rétegezek, így annyit már nem tud hozzátenni, hogy még látványosabb legyen, de! Előfordul, hogy a nap közepén le kell mosnom a fényvédőt, pl. a masszázs előtt (az arcbőröm érzékenysége miatt, arcra nem kerül masszázskrém, masszázsolaj pláne nem). Erre találtam ki a végtelenül egyszerű napközbeni rutint, hogy estig se száradjon ki az arcom, erre viszont tökéletes. Dupla lemosás, a szokásos lemosókkal (kis kiszerelésben viszem magammal a táskában), majd ez a hidratáló. És szuper így, pont elég.

Ha 10 évvel fiatalabb lennék, és még elég lenne a minimál rutin, biztosan ő lenne a hidratálóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.

hoembera

2021. január 9.

Nekem egyelőre nagyon bevált. Ez egy könnyedebb krém, egyelőre reggel használom a fényvédő alá, estére egy kicsit testesebb hidratálót. Nagyon szépen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Érzékeny bőrömön semmi irritációt nem okozott. Sminkelni nem sminkeltem rá, mert nekem elég a színezett fényvédő, a PC 30-as fényvédőjével szuper bőrképet adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

Rekanna1

2021. január 6.

Egyenlőre csak mintát használtam, az sajnos nem túl sokáig volt elég, de megrendeltem a nagy méretet is belőle. Jó az állaga, jól hidratál, egyenlőre rosszat nem tudok mondani róla. Majd kíváncsi vagyok, hogy huzamosabb használat után is elégedett leszek vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 6.

balkri

2020. november 25.

Bizonyára nem jól választottam, mert az én bőröm ezt a terméket nem szereti. Első benyomásom egy valóban különleges hab szerű állag, amivel korábban még nem találkoztam, második benyomásom: bántó az ,,illata" -ha illatnak nevezhető egy 100% illatmentes terméket. Az is felmerült bennem, hogy romlott terméket sikerült vásárolnom!
10 ml-es kiszerelésben vettem meg, örülök, hogy csak ekkorát, mert jelenleg a dekoltázsomra és a kézfejemre tudom csak elhasználni.
Számomra hatalmas csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

Számomra hatalmas csalódás!

rata.sum

2020. november 25.

Kellemes krém, de nem fogom újravenni. 15 éve valószínűleg imádtam volna, de nekem ez már édeskevés.
Reggel használtam nappali krémként PC szérum után, fényvédő előtt. Mindkettővel tökéletesen együttműködött, rossz szavam nem lehet rá.
De. A nyári nagy melegben is keveselltem a hidratáló hatását, ebben a hidegben pedig már semmire sem jó. Szerencsére épp elfogyott.
Fiatal és/vagy normál és zsíros bőrre tökéletes lehet, alapozóval is jóban van, de szárazabb bőrre könnyed krémek közül is a kicsit kevésbé vizes állagú lesz a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

réka

2020. október 15.

A legjobb nyári hidratáló, csak azt érzem, hogy feltölt vízzel.Egész érdekes az állaga: kinyomod és krémnek néz ki majd a felkenésnél mintha teljesen elolvadna, az az érzésem, hogy vízzé válik. Nagyon tetszik, biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

vikooo

2020. szeptember 6.

Kezdem azzal hogy isteni az allaga, eddig meg egy kremet sem ismertem ezzel az allaggal. Nagyon könnyen beszivodik, kellemes. Talan ebböl következik a szamomra a negativum, hogy nekem keves volt meg a nyar folyaman is. Beszippantja a böröm, es kb 1 ora, es megint azt erzem hogy huzodik.
Talan a 20-as eveimben ez is eleg lett volna.
Ajanlom azoknak akik normal börrel rendelkeznek. A vizhianyosoknak ez keveske lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Talan a 20-as eveimben ez is eleg lett volna.

vombatszombat

2020. május 21.

Nagyon kellemes csalódás ez a krém, próbából vettem csak egy delux mintát. Nagyon szeretem ezt a textúrát, kicsit habos, nagyon könnyű, de ennek ellenére szuperül hidratál. Az állaga nekem az Omegás hidratálóhoz hasonlít, azt télen szereti nagyon a bőröm, szerintem pedig nyárra most ez lesz a befutó. Hamar beszívódik, nagyon kellemesen hidratál, illatmentes (legalábbis semmi zavarót nem érzek rajta), szóval nekem éjszakára tökéletes, de akár nappalra is simán működhet, csak én reggel fényvédős krémet használok. Meg fogom venni nyárra teljes kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Skincarefan

2020. május 9.

Kombinált a bőröm és emellet vízhiányos is,ezért is vettem meg ezt a teméket. Nagyon jól hidratál, mióta használom a bőröm nem húzódik,nem hagy ragacsos érzetet es nagyon gyorsan beszívódik a bőrömbe.

I M Á D O M !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

I M Á D O M !!!

Bessym22

2020. április 29.

Szuper krém. Nagyon szeretem puhává varázsolja a vízhiányos bőröm. Bármikor újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Magnesium PCA, Calcium PCA

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.