Paula's Choice

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2020. május 10.

Ár:   13 400 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Szuper textúrájú, könnyed hidratáló, ami azonnal és hosszantartóan hidratál, hosszútávon erősíti a bőr védőrétegét és vízmegtartó képességét. Hidratáló elektrolitokban és vízmegkötő összetevőkben gazdag. Egyedi, a "bőrre olvadó" krémes-hab állag, mely elkenéskor vízkönnyű fluiddá változik, gyorsan beszívódik és azonnal hidratál. Erősíti a bőr védőrétegét, gátolja a víz és az NMF összetevők elvesztését. Ideális a vízhiányos (felszínen zsíros, de mégis száraz érzetű) bőr egyensúlyba hozására.

• 100% illat- és színezékmentes

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szabina_02

2022. május 3.

Update:

Nem rossz kis krém, de van nála olcsóbb termék is, ami számomra hasonló élményt nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Update:

nkata

2022. április 22.

Annyira akartam szeretni ezt a krémet, ódákat zengtek róla és a leírás alapján tökéletes kellene hogy legyen az én bőrömre. Nem rossz krém ez, de szerintem kicsit kevés ha szárazabb a bőröd, plusz ha reggel-este használod elég gyorsan fogy. Ehhez képest szerintem az olcsó TO-s hidratáló jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

Birkin22

2022. április 15.

Keresem a megfelelő éjszakai hidratálót vízhiányos bőrre, ezért csak egy deluxe mintát rendeltem belőle, szerencsére. Hatása közepes volt, ennyi pénzért azonban jobb hatást vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

KataMayaNagy

2022. április 11.

Nagyon gyorsan felszivodo, konnyu, vizes krem, ami nagyon jo fenyvedo ala, vagy ejszakara is. Mindig van egy plusz a polcon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

Tvylvis

2022. március 31.

Egy deluxe mintám volt belőle, télen használtam el. Lehet, hogy ez nem volt a legjobb ötlet, a száraz bőrömnek nem volt elég. Viszont nagyon jó állaga van, könnyen beszívódik, kellemes használni. Lehet, hogy melegebb időben teszek még vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 31.

Erosz

2022. március 5.

Szerk.: Az ára sajnos sok napi 2 használat mellet, mert gyorsan fogy (kellemes az arcnak, ha úszik ebben a krémben) ezért nem vásároltam újra. Akinek nem fáj az ára, és kombinált, kissé zsíros és/vagy vízhiányos a bőrre, annak tényleg tudom ajánlani kipróbálásra. Száraz arcra szerintem kevés, oda az Omega+ krémjüket ajánlom.

Vízhiányos, kombinált bőröm van, sok sok tág pórussal. Ahhoz, hogy normálisan hidratáljon, este és reggel is használnom kell a PC fényvédő alá (mert az meg picit szárít). De szerintem ez megbocsátható neki, mert nem tömíti el napi 2 használat mellett sem a tág pórusaimat. Kicsit lassan szívódik be, viszonylag sok kell belőle, de eddig ez a legjobb krém a vízhiányomra. Már pár nap alatt pikk puhává és hidratáltá vált tőle a bőröm, olajosság nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

postareb

2022. február 14.

Nagyon szeretem, már többször is megvásároltam. Oda vagyok az állagáért, szeretem hogy felkenés után szinte eltűnik, vízszerűvé válik az arcomon. Nagyon szépen beszívódik, nekem nem kukacoskodik, szépen hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

RitaL

2022. január 5.

Nagyon utálta a bőröm, irritálta, az állaga sem tetszett, olyan vízszerű lesz, mintha meg se akarna száradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

Era080

2021. november 12.

Nem jött be egy nehezen beszivodo krem fura reteggel ami kukacosodott rajtam lehet mason mukodik rajtam nem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 12.

Sziluuun

2021. szeptember 7.

Utóbbi időben sajnos semmilyen hidratálót nem viselt el a bőröm, de valami akkor is kellett így esett a választás erre. Estére szoktam használni rutin utolsó lépéseként, és csodát művelt az arcommal. Nem hogy nem irritálta, de olyan szépen leszedte a kis pirosságot is róla, és szép egységes felszíne lett a bőrömnek. Nagyon szépen hidratál, gyorsan beszívódik, szóval tuti újra vevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Magnesium PCA, Calcium PCA

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.