Paula's Choice

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2020. május 10.

Ár:   13 400 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Szuper textúrájú, könnyed hidratáló, ami azonnal és hosszantartóan hidratál, hosszútávon erősíti a bőr védőrétegét és vízmegtartó képességét. Hidratáló elektrolitokban és vízmegkötő összetevőkben gazdag. Egyedi, a "bőrre olvadó" krémes-hab állag, mely elkenéskor vízkönnyű fluiddá változik, gyorsan beszívódik és azonnal hidratál. Erősíti a bőr védőrétegét, gátolja a víz és az NMF összetevők elvesztését. Ideális a vízhiányos (felszínen zsíros, de mégis száraz érzetű) bőr egyensúlyba hozására.

• 100% illat- és színezékmentes

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Annamari83

2024. január 24.

Hidratáló alternatívaként próbáltam ki a deluxe változatát. Jó kis krém, könnyű textúrájú. A PC Omega+ hidratálója nekem például sok.

Elsőre ez is elég drágának tűnik, bár szerintem relatív, hogy mi a drága, ha egy termék szuperül működik a bőrömön, akkor azon nem érdemes spórolni, főleg, ha hosszútávon lesz majd látható hatása. Igaz, a rutinomban nem igazán találom ennek a krémnek a helyét, mert többféle szérumot, terméket rétegezek, így annyit már nem tud hozzátenni, hogy még látványosabb legyen, de! Előfordul, hogy a nap közepén le kell mosnom a fényvédőt, pl. a masszázs előtt (az arcbőröm érzékenysége miatt, arcra nem kerül masszázskrém, masszázsolaj pláne nem). Erre találtam ki a végtelenül egyszerű napközbeni rutint, hogy estig se száradjon ki az arcom, erre viszont tökéletes. Dupla lemosás, a szokásos lemosókkal (kis kiszerelésben viszem magammal a táskában), majd ez a hidratáló. És szuper így, pont elég.

Ha 10 évvel fiatalabb lennék, és még elég lenne a minimál rutin, biztosan ő lenne a hidratálóm.

Update: két éve májusban egy utazás alkalmával ez volt csak velem és az Uriage termálvíz, és eszküszöm, pont ennyire volt szüksége a bőrömnek a meleg időben. Igaz, 2020 óta eléggé szépen kialakult a rutinom, letisztult, hogy miket használok reggel és este, így már simán befér ez a kis csodakrém is, de télen, ha a bőröm nagyobb védelmet igényel, maradok az Ordinary NMF-nél. Ha csak egy szuper könnyű hidratáló kell, ez a legjobb szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

NinIM

2023. október 24.

Mint az emberek nagy részének, úgy nekem is korpás szeborreás, felszíni vízhiányos bőröm van.
Ilyen könnyed hidratálóval még nem találkoztam, hamar beszívódik, egyáltalán nem hagy maga után olajos réteget, mégis tökéletesen orvosolja azt a bizonyos felszíni vízhiányt, nem nehezítve el a bőröm.
Nappalra használom csak, nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 24.

Nappalra használom csak, nagyon elégedett vagyok.

munoom

2023. augusztus 26.

darabig használtam, de aztán azt vettem észre, hogy talán túl sok az én bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 26.

javorszki.rengein

2023. június 15.

Már egy éve használom és nagyon imádom. A kedvenc hidratálóm. Nagyon jó az állaga, semmihez nem tudom hasonlítani, tényleg szinte vízzé alakul ahogy kenem el. Nagyon hamar beszívódik, nem lesz tőle zsíros, ragacsos a bőröm. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 15.

Arianne

2023. március 31.

Ahh imádom!

Legkedvencebb hidratálóm, ami valaha is volt.
Vízhiányos, kombinált bőrömnek ő a tökéletes választás, már második tubussal vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 31.

Ahh imádom!

Legkedvencebb hidratálóm, ami valaha is volt.

sorsi83

2022. november 6.

Éreztem hogy a bőrömnek plusz ápolásra van szüksége, ezért kerestem új éjszakai krémet. Kb. Két hónapja használom esténként és néha reggel is, ha nem megyek sehová. A habos állaga az ujjaimon tejessé válik, könnyű eloszlatni, kellemes használni, hamar beszívódik, nem ragad, jól ápol, ahhoz képest könnyed. Húzódó bőrre javasolják, nekem bevált. A zsíros területekre nem sok, a szárazra nem kevés, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 6.

Evi0824

2022. július 25.

Ha VÍZHIÁNYOS a bőröd és emiatt száraznak tűnik, kissé hámlik akkor ez a krém csodát fog tenni. Azonban ha száraz a bőrtípusod ez a krém nem lesz elég önmagában.

Nekem kombinált bőrtípusom van, gyarkan előfordultak az arcomon pattanások és száraznak tűnő, hámló területek illetve minden arcmosás után feszült az arcom. Sokáig azt hittem, hogy száraz a bőröm és emiatt rengetek féle olajat és nehéz hidratáló krémet kipróbáltam, de semmi sem használt. Azonban kb. 1 év múlva olvastam a vízhiányos bőrről és rájöttem, hogy talán én is ezzek küzdök. Így találtam rá erre a krémre és pár nap alatt eltűntek a hámló foltok az arcomról. Reggel és este is használom és egyszerűen imádom. Számomra ez jelentette a megoldást, illetve a párom is megjegyezte, hogy nagyon puha lett az arcbőröm mióta ezt a krémet használom :)
(Nekem 2 hónapig elég 1 tubus, nem kell hogy ússzon benne az arcod, egy kicsi is elég)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 25.

Szabina_02

2022. május 3.

Update:

Nem rossz kis krém, de van nála olcsóbb termék is, ami számomra hasonló élményt nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Update:

nkata

2022. április 22.

Annyira akartam szeretni ezt a krémet, ódákat zengtek róla és a leírás alapján tökéletes kellene hogy legyen az én bőrömre. Nem rossz krém ez, de szerintem kicsit kevés ha szárazabb a bőröd, plusz ha reggel-este használod elég gyorsan fogy. Ehhez képest szerintem az olcsó TO-s hidratáló jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

Birkin22

2022. április 15.

Keresem a megfelelő éjszakai hidratálót vízhiányos bőrre, ezért csak egy deluxe mintát rendeltem belőle, szerencsére. Hatása közepes volt, ennyi pénzért azonban jobb hatást vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Magnesium PCA, Calcium PCA

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.