PaulMoise

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rosemodee, Módosítva: 2017. március 31.

Tartós, vízálló, erősen pigmentált szemhéjtus, mely lágy krém formulájának köszönhetően a hozzá tartozó ecsettel könnyen felvihető. Használatával a szemek ragyogóak és lenyűgözőek lesznek másodpercek alatt.

Vanessza0420

2020. június 17.

Nagyon tartós, nagyon fekete. Szerintem összességben megéri az árát.
Az egyetlen negatívum az ecset, nagyon nehéz vele szép tus vonalat húzni de nem lehetetlen. Nekem egy másik tus ecsettel sokkal jobban szuperál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Nagyon tartós, nagyon fekete. Szerintem összességben megéri az árát.

bodanoemi

2019. szeptember 27.

Egy suli kezdő szettet rendeltem a PaulMoise oldaláról és ez a szemhejtus (is) megtalálható volt benne, ecsettel. A márka miatt úgy gondoltam az a krémes állag tényleg krémes lesz, de sajnos csalódtam. Ezzel a puha ecsettel számomra egyáltalán nem lehet hasznalni. A krém, inkább kő állagú, és minél jobban próbálnám felszedni a festéket, annál jobban osszedarabosodik az ecseten. Még probalok egyéb dolgokat is kipróbálni hogy hasznát vegyem, remelem sikerrel jarok. Pozitív: tényleg eléggé erős, intenzív szine van, a kezemre kenve alig-alig tudtam leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Emolliensek: Trifluoropropyldimethyl/Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Jojoba Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Színezékek: CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.