Pearl Nails

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Sindy6, az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nincs szükség alap és fedőrétegre.

tothjanka

2019. május 7.

Pár hónapja próbáltam ki 4 db 3 step színlakkot tőlük, előtte volt dolgom más márkákkal is (crystal nails, diamond nails, profinails, brillbird hypnotic). Messze ez a leggyengébb mind közül! Bár a színek maguk gyönyörűek, de a világos színek (2 db a 4-ből) fedése igen ócska, 3 rétegnél is csíkos/kissé átlátszó marad. Érdekes, hogy ha felkened, és nem kötteted lámpa alatt azonnal, 1-2 másodperc múlva már "elmászik", elfolyik a géllakk, noha nem folyékonyabb más márkáknál. (A többi márkánál soha nem tapasztaltam ilyet.) Így gyakorlatilag körmönként kell köttetni, nagyon macerás és időrabló vele a munka. A köttetés amúgy is hosszadalmas, mind LED, mind UV alatt minimum 3 percet kér egy-egy réteg. Az alap- és fénylakkjait ugyan nem próbáltam, de most már nem is merném. Részemről full kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

lovi9407

2017. január 23.

Ma próbáltam ki egy sötét csillámos kéket. Pigmentáltsága elég gyenge, 3 réteg kellet belőle, na de ahogy megkötött... 5 (!) percig volt LED lámpa alatt. Törlöm a Pearl Nails termékeit az emlékezetemből, már többször pórul jártam velük :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

H4niko

2016. május 16.

851-es lila árnyalat van csak meg de az annyira folyik hogy alig lehet szépen felkenni. A pigmentáltsága harmat gyenge. Nálam kb. kuka, de ettől függetlenül el tudom képzelni hogy a többi szín jobban használható. Maradok a 3 step változatánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

doreszka94

2016. február 17.

A 202-es sötétebb piros szín van meg. Márkaboltba vettem, színkör alapján választottam és nekem teljes mértékben megegyezik azzal, illetve a csomagoláson lévő színnel. Könnyű felkenni, valóban fixálásmentes, nem hagy ragacsos réteget kötés után. Egyelőre nagyon tetszik, remélem a tartósságával sem lesz probléma

Update: Azóta csak ezt a géllakkomat használom, 2 hetet nagyon szépen kibír, amiatt csinálom újra,mert le van nőve nagyon. A vége egy picit válik fel, de egyáltalán nem feltűnően. Nagyon gyorsan köt, hamarabb készen vagyok vele, mint egy sima körömlakkozással. Az eddigi legjobb géllakk,amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Sindy6

2015. január 7.

Nem olyan árnyalatot/színt kaptam, mint amilyen a színskálán ill. a csomagolásán állt. Üde, babarózsaszín helyett egy szinte világító sötét, erőteljes neonpinket kaptam.
Az állaga kicsit furcsa volt, az ecsete szörnyű, ezért a Diamon Nails ecsetjét használtam. Furcsán csíkos volt, ezért 3 réteget kellett felvinnem.
Nem tudom, hogy a többi milyen. A csomagolása cuki.
Egyébként tartós volt, nem tört, nem vált fel, a színét is tartotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Nem tudom, hogy a többi milyen. A csomagolása cuki.
Egyébként tartós volt, nem tört, nem vált fel, a színét is tartotta.

Színezékek: CI 26100, CI 45410, Black 2 / CI 77266, FD&C Red 40, Amaranth, CI 42090, CI 12085, Green 3 / CI 42053, CI 77499, Ci 77820, Titanium Dioxide / CI 77891

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Színezőanyag. Zöld.