Pearl Nails

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Sindy6, az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nincs szükség alap és fedőrétegre.

dreammiyss

2022. január 19.

Több színben is vásároltam. Őszintén az árát nem éri meg, volt olyan színem, amelyet 1x használtam, aztán dobhattam ki, annyira besűrűsödött, hogy használhatatlanná vált. Itthonra nekem túl nagy kiszerelés, hamar megunok egy színt. Körömmel foglalkozóknak talán jobban megéri ebbe fektetni, én maradok a moyra mini kiszereléseknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

tothjanka

2019. május 7.

Pár hónapja próbáltam ki 4 db 3 step színlakkot tőlük, előtte volt dolgom más márkákkal is (crystal nails, diamond nails, profinails, brillbird hypnotic). Messze ez a leggyengébb mind közül! Bár a színek maguk gyönyörűek, de a világos színek (2 db a 4-ből) fedése igen ócska, 3 rétegnél is csíkos/kissé átlátszó marad. Érdekes, hogy ha felkened, és nem kötteted lámpa alatt azonnal, 1-2 másodperc múlva már "elmászik", elfolyik a géllakk, noha nem folyékonyabb más márkáknál. (A többi márkánál soha nem tapasztaltam ilyet.) Így gyakorlatilag körmönként kell köttetni, nagyon macerás és időrabló vele a munka. A köttetés amúgy is hosszadalmas, mind LED, mind UV alatt minimum 3 percet kér egy-egy réteg. Az alap- és fénylakkjait ugyan nem próbáltam, de most már nem is merném. Részemről full kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

lovi9407

2017. január 23.

Ma próbáltam ki egy sötét csillámos kéket. Pigmentáltsága elég gyenge, 3 réteg kellet belőle, na de ahogy megkötött... 5 (!) percig volt LED lámpa alatt. Törlöm a Pearl Nails termékeit az emlékezetemből, már többször pórul jártam velük :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

H4niko

2016. május 16.

851-es lila árnyalat van csak meg de az annyira folyik hogy alig lehet szépen felkenni. A pigmentáltsága harmat gyenge. Nálam kb. kuka, de ettől függetlenül el tudom képzelni hogy a többi szín jobban használható. Maradok a 3 step változatánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

doreszka94

2016. február 17.

A 202-es sötétebb piros szín van meg. Márkaboltba vettem, színkör alapján választottam és nekem teljes mértékben megegyezik azzal, illetve a csomagoláson lévő színnel. Könnyű felkenni, valóban fixálásmentes, nem hagy ragacsos réteget kötés után. Egyelőre nagyon tetszik, remélem a tartósságával sem lesz probléma

Update: Azóta csak ezt a géllakkomat használom, 2 hetet nagyon szépen kibír, amiatt csinálom újra,mert le van nőve nagyon. A vége egy picit válik fel, de egyáltalán nem feltűnően. Nagyon gyorsan köt, hamarabb készen vagyok vele, mint egy sima körömlakkozással. Az eddigi legjobb géllakk,amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Sindy6

2015. január 7.

Nem olyan árnyalatot/színt kaptam, mint amilyen a színskálán ill. a csomagolásán állt. Üde, babarózsaszín helyett egy szinte világító sötét, erőteljes neonpinket kaptam.
Az állaga kicsit furcsa volt, az ecsete szörnyű, ezért a Diamon Nails ecsetjét használtam. Furcsán csíkos volt, ezért 3 réteget kellett felvinnem.
Nem tudom, hogy a többi milyen. A csomagolása cuki.
Egyébként tartós volt, nem tört, nem vált fel, a színét is tartotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Nem tudom, hogy a többi milyen. A csomagolása cuki.
Egyébként tartós volt, nem tört, nem vált fel, a színét is tartotta.

Színezékek: CI 26100, CI 45410, Black 2 / CI 77266, FD&C Red 40, Amaranth, CI 42090, CI 12085, Green 3 / CI 42053, CI 77499, Ci 77820, Titanium Dioxide / CI 77891

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Színezőanyag. Zöld.