Perfect Nails

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Sűrű, oldható, vitaminnal dúsított, extra rugalmas ecsetes alapzselé kettős erősítő hatással.

1. Saját köröm megerősítésére, körömlakk és lakkzselé alá, problémás körmökre és pedikűrhöz is ajánlott. E ésB5 vitaminnal táplálja a körmöket. Kiváló tapadó-képességű, mégis rendkívül rugalmas. Problémás körmöknél (pl. kanálköröm) kiváló megoldást jelent.
  2. Sablonnal természetes hatású megerősített körömhosszabbításra, illetve letörött köröm pótlására is alkalmas.

Kötési idő: UV lámpában 2 perc (36 W), LED lámpában 30mp (405nm)

Tina6

2018. április 17.

Géllakk alá ez a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Géllakk alá ez a legjobb!

Vicus

2017. szeptember 29.

Hihetetlenül jó termék, géllakkhoz "kötelező". Sajnálom, hogy nem ezzel kezdtem az egész géllakk mizériát (pl. akkor primert sem kellett volna feleslegesen vennem, mert a perfect nails oldalán írják, hogy elvileg ez alá elég a nail prep, és úgy néz ki, hogy beválik így). Egyik körmöm letörött, és még "újraépítenem"/pótolnom is sikerült legelső próbálkozásra ráadásul bal kézzel (jobb kezes vagyok) :D Persze sajnáltam rá nagyon a 3190 forintot, mert csak otthoni használatra kell, de nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

802058

2017. szeptember 21.

Nagyon jó kis termék tartós, mint saját köröm erősítésére, mint hosszabbításra, és gél lakk alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

bingus86

2016. március 5.

Nagyon szeretem, az egyetlen termék, amivel megmarad a géllakk a körmömön, de magában is szoktam használni sima körömlakk alá. Könnyen leoldható, viszont akár 3 hétig is bírja, akkor is csak a lenövés miatt kell leszedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

bandita

2014. szeptember 12.

Natúr, színtelen zselés körömerősítést akartam készíteni a körmeimre, olyat, amivel különösebb előképzettség nélkül is képes vagyok bánni, amely nem sárgul a hordás során, ami stabil alapot szolgáltat a szép, irizáló halványrózsaszín géllakozásom alá.
Ez egy remek termék, nagyon könnyű használni, mert az állaga nem annyira folyós, hogy bemásszon a körömsáncba, iszonyat szépen teríthető.
Előkészítésként a már megszokott műkörömelőkészítéshez is használható anyagaimat, márkáimat használtam, bolyhoztam, portalanítottam, DN Prep, Master 3in1 primer, Master Bond.
Az egyik körmömön bevetettem arra a célra is, hogy rögzítsem vele az oldalról behasadt körömlemezt, amely így nem tört le és szépen le tudtam növeszteni a szabad szél területéig a repedést.
Lámpa után fixálom, és géllakkozok a felületére.
Eddig ez a legstabilabb UV alatt kötő termékem.
Acetonban oldható, és lekaparható a természetes körmökről, 20 perc fóliázást követően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Lámpa után fixálom, és géllakkozok a felületére.
Eddig ez a legstabilabb UV alatt kötő termékem.

Antioxidánsok: Tocopherol, p-Hydroxyanisole, Hydroquinone

Szintetikus színező anyag. (Lila)