Perfect Nails

Ár:   1600 Ft és 3100 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sigma, Módosítva: 2021. november 24.

Ár:   1600 Ft és 3100 Ft
Kiszerelés:   4 ml és 15 ml
Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Rugalmas, közepesen híg sűrűségű, oldható és kiváló tapadású alap- és fényzselé. Kenhető lakkzselé, vagy gél lakk felületére és bármely műköröm típus lezárására alkalmas. Hetekig ellenálló és fényes bevonatot képez. Kötés után fixálni kell.

noricza

2021. november 26.

Külön Base-nek még nem használtam de az tény a perfect top-jai igencsak jók. Tartósak, nehezebben kopnak és mattulnak. Jó pár fényzselével volt már dolgom, de mind állagban mind tartósságban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

sigma

2021. november 19.

Imadom, base-nek mast hasznalok, de topnak szuper. Kezdoszetthez adtak. Nagyon konnyu dolgozni vele, lehelet vekonyan kenem. Meg 2 het utan is fantasztikusan csillog, egy piciket sem mattul be. Orias kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.