Perfect Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboka79, Módosítva: 2014. február 15.

Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szabadalmaztatott, toluen és formaldehyd mentes gyorskötésű U.V. fedőfény és védő bevonat, mely fedőlakkra felkenve szárít, fényességet és kopásállóságot biztosít. Közepes sűrűségű Top Coat, mely tökéletes magasfényt és tartós csillogást biztosít a körmön.

szaboka79

2014. február 4.

Elhasználtam már egy ilyen fekete üvegeset, most legutóbb már lila üvegben vettem, változott a csomagolás. Én nagyon szeretem, felkenem a kész lakkozásra, pár perc a lámpa alatt és kész is! Hamarabb szárad a cucc és tartósabb. Megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)

MEK i