Best of Beauty 2019

Peripera

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. május 5.

Ár:   $12
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású, erősen pigmentált, hosszantartó ajaktinta, bársonyosan lágy textúrával. Minden évszakban új, vidám, élénk színekben is kapható.

tara95

2019. június 3.

Az egyik best termékem. Minden igaz rá ami a leírásban van. Nem tudok mit hozzátenni, már egy barackos is úton van...:D :D

Azért ez a 3 sor kevés, közben megérkezett a Pure Peach is.

Az állaguk valami hibrid, könnyed, mint egy szájfény, sűrű mint egy folyékony rúzs, bársonyosan matt, tartós és nem szárít, nem ragad. Eltökölhettek vele egy darabig...

Az illata a barackosnak gumicukor, pici narancs is van benne, nagyon szép. Tökéletesen passzol a Luminoso pírhez, sajnos én old school vagyok, számomra iszonyat hülyén mutat egy lila rúzs sárgás pirosítóval :)

Némi up: az airy vonalhoz képest le kell vonnom egy csillagot, mert nagyon csúnyán ki tudja emelni a legminimálisabb kis száraz foltocskát is, illetve elég nehéz vele dolgozni, nekem csak ujjal sikerül a pontos felvitel. Ezektől függetlenül is telibe veri a nyugati társait.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Azért ez a 3 sor kevés, közben megérkezett a Pure Peach is.

dianae

2019. április 2.

Még régebben rendeltem ebayről és azóta imádom, nagyon könnyű szépen felkenni, elég tartós és még kényelmes az is az ajkakon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

anna09

2018. december 29.

Egy baránőmtől kaptam a 6-os Heroine árnyalatot, mert ő nem használta. Könnyű, kicsit viaszos a textúrája, nem nehéz az ajkon és nem szárítja ki. Ahogy a neve is elárulja, nem 100%osan matt, hanem velvet fél matt. A szín nagyon szép, végre egy olyan "rúzs" szín, amilyenem még nem volt, valahol a barna, narancs és vörös között. Nekem azonban ellenben másokkal, egyáltalán nem tartós, igaz nekem szinte semmi nem az, mindent levet a szám :D. Az árával arányban szerintem jobbat is lehet venni, de semmiképpen sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Sugarplumfairy

2018. április 12.

A 6-os, Deep rose árnyalat van meg. Képeken visszafogott, természetes rózsaszín, rajtam viszont nagyon harsány vörös felvitel után. Idővel, miután a bőr beissza a termékben levő olajokat és hidratáló ágenseket, kellemesebbé tompul a szín, és ahogy fokozatosan kopik, közelít ahhoz az árnyalathoz ami megtetszett vásárlás előtt. Van, hogy küzdeni kell a teljes lemosással, nem túlzás a "tartós" jelző. Engem nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Dorka66

2018. március 9.

iherb-en rendeltem a szokásos vitaminjaimmal együtt. Kicsit tartottam a színválasztástól, de szuper jó, illik hozzám. Könnyű felvinni, evés után is fent marad, fantasztikus, így nem kell folyamatosan nézegetni, hogy van-e még szín a számon :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

eticsiga

2017. szeptember 28.

Nagyon tartós és gyönyörű élénk de mégis természetes. Imádom. A csomagolása is egyedi, applikátorával könnyű dolgozni és attól függően mennyit használsz lehet természetes fedésű vagy szuper pigmentált rúzs. Nagyon tápláló, egyáltalán nem szárít és nincs az a plussz fedés amit a legtöbb rúzsnál érzek az ajkaimon. Hogy az egyes színek hogy mutatnak az nagyrészt a felhasználó természetes ajakszínétől függ, kivéve persze ha alapot használunk előtte. Dollish beige rose árnyalat van meg. EZ egy nagyon szép, népszerű árnyalat. Rózsaszínhez képest ez egy hidegebb árnyalat. MLBB árnylat (olyan mint a szájszínem, csak jobb). No-mapeup napokon is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Minocska

2017. július 12.

Ebay-en rendeltem, pár hete használom a Charming coral árnyalatot (13-as), eddig csupa jó benyomást szereztem róla.

A szivacsos aplikátort könnyű használni, a száj sarkaiban is szépen lehet dolgozni vele.
A szín tartós, bár nekem ajakápoló nélkül használva szárítja az ajkaimat mint minden más matt hatású szájtermék.
Alternatív módon használva egyébként nagyon bevállt: ajakápoló nélkül felteszem, hagyom megszáradni, majd letörlöm. A szín, ami utána az ajkakon marad nem teljesen azonos az ereetivel, viszont olyan extra tartós, hogy néha sminklemosóval sem szeretne megválni tőlem. Bátran lehet vele enni-inni, nem fog megfogni semmit sem, és azért sem kell majd aggódni, hogy milyen formában kopott le az ajkakról az ebéd ideje alatt - mert ez ugye kelemetlen lehet, főleg intenzívebb színek esetében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Hidratálók: Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Caprylyl Glycol, Propanediol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.