Perl Weiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: szentrita, Módosítva: 2011. október 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Kinguska09

2018. május 10.

Ssokszor kiserletezem a feherito fogkremekkel es mivel dohanyzom igy ki szerettem volna ezt is probalni bar ne tettem volna
Az egy dolog hogy nem feheritett de olyan fura utoize is volt hasznalat utan pedig hasznalok rendszeresen napi szinten szajvizet (listerint) de meg erzekennye is tett 1-2 fogamat de szerencsere miutan a kukaba landolt el is mult az erzekenyseg . Ettol fuggetlenul aki kiszeretne nem beszelem le rola mert mindenki mas de en biztos tobbet nem kiserletezem ezzel a markaval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

messalinam

2017. szeptember 20.

Dohányos vagyok és számtalan fogfehérítőnek titulált fogkrémet próbáltam már,de eddig egyedül ez az,ami segített eltüntetni a durva elszíneződést az alsó fogsoromról! Rendszeresen használom,mert nem állítom,hogy vakítóan fehérek tőle a fogaim,de a dohányzás és a kávé okozta elszíneződést erősen visszaszorítja! Valóban drágább,mint egy átlag fogkrém,de tényleg nagyságrendekkel többet is nyújt! Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

juditkaa70

2017. január 15.

Én is dohányzom,és semmilyen hatást nem észleltem,és még drága is! Marad a fogorvosnál jól bevált fogferítés.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

edesorsim711

2015. augusztus 20.

én dohányzom és rendszeresen félévente járok fogdokihoz. semmi baj nem volt soha a fogaimmal, de szerettem volna hogy fehérebbek legyenek. természetesen. elmeséltem a dokimnak, hogy mindenfélét próbáltam, de nem segít. azt mondta, ha fogfehérítésnek vetném magam alá, akkor sem lenne sokkal világosabb, mert ez a saját fogam színe, és szerinte szép, fehér kategóriába sorolható. nem tudom ez mennyire baromság, de azért írtam, hogy akinek nem megy ne keseredjen nagyon. :):D egyébként... a termékről csak annyit, hogy kb 5 éve, mikor nagymenő új termék volt, anyukám használta. rengetegszer szerettem ellopni a kencéit úgyhogy ezt is elcsentem. nekünk volt fogfehérítő krém és gél nevezetű termékünk is. mindkettőt használtam.. (nem dohányoztam) rengeteget fehéredett a fogam. a barátnőim is észrevették, a fotóimon is erőteljes volt a változás. csak azért 4 csillag, mert most, hogy dohányzom így nekem sem olyan hatásos. pedig elvileg direkt dohányzóknak találták ki. úgyhogy marad 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

sdm

2014. szeptember 9.

Két ismerősöm véleménye alapján tudok nyilatkozni. Egyiküknek bevált, másik ismerősömnek nem igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

csoknyom

2014. május 10.

nalam nagyon bevalt a listerine feherito szajvizevel egyutt hasznalva! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

nalam nagyon bevalt a listerine feherito szajvizevel egyutt hasznalva! :)

Ency

2014. április 28.

Nálam sem vált be semmit nem fehérít !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

Nálam sem vált be semmit nem fehérít !!

csokiskex

2014. április 18.

Ha nem is hófehérre fehérít, de szerintem nagyon jól políroz és 1 árnyalattal világosít. Mínusz 1, mert kicsit érzékeny lesz utána a fogam néhány óráig. Viszont szerint fogmosás után hatásos csak, mert a fogmosást nem váltja ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

deagle13

2014. március 18.

Sajnos nekem sem vált be, nagyon érzékennyé tette a fogaim, pedig sokat vártam tőle, lévén, hogy dohányosoknak van kifejlesztve. Drága és hatástalan, nálam a sima verziója jobban fehérített és nem szárított ennyire, furcsa. Viszont az se vált be. Aki ilyenekben gondolkodik ajánlom a Himalaya Sparkly White fogkrémet, az tényleg fehérített, nem tette érzékennyé a fogaim és 100%-ban növényi összetevőket tartalmaz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Racka

2014. január 15.

Ha lehetne mínuszt adni, azt kapna tőlem. Kb. 2 éve próbáltam, amikor még piros csomagolással árulták dohányosoknak, kávésoknak. Utóbbi miatt vettem meg, használtam vagy 2 napig, aztán arra lettem figyelmes, hogy iszonyúan érzékeny az egyik fogam minden édesre, hidegre, melegre, és egy kis részen szürkésen el is színeződött. A fogorvos ránézésre nem tudta megállapítani, hogy mi lehet, röntgen sem mutatott semmit, végül megemlítettem, hogy mostanában fogkrémet váltottam. A fogorvos kerek szemekkel, "enyhén felindultan" közölte, hogy mekkora marha az (én is), aki fogkrémmel fehérít, mert a fehérítő hatású fogkrémek általában akkora tisztító részecskéket tartalmaznak, hogy azok a gyengébb fogzománcot (is :P) simán leszedik. Ez történt az én esetemben. Doki lekezelte a fogam, elmex sensitive fogkrémet írt elő, amivel az érzékenység azóta sem jött elő. Persze ha valaki tudja, hogy erős fogzománccal rendelkezik, annál nem kizárt, hogy beválik. Ha tudja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.