Perl Weiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillacc, Módosítva: 2013. április 10.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az értékes ragyogást kölcsönző innovatív és tisztító mikro gyöngyök kíméletesen védik a fogakat a plakktól és a lerakódásoktól. A kínai édesvizű tavak finom gyöngypora fontos alkotóeleme a különleges formulának.

Az eredmény: ellenállhatatlan mosoly és ragyogóan fehér fogak. Napi kétszeri használatával az eredmény már 3 hét alatt látható lesz.

GajVivien

2017. július 16.

Hogy fehérít-e? nem :( pénzkidobás volt az egész. Nagyon sajnálom, hogy így benéztem.
Aktív szén :) sokkal jobb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Aktív szén :) sokkal jobb

Kremcica

2017. július 3.

Több tubussal is elhasználtam, de semmit nem fehérített. Sima fogkrém, de annak meg drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Birkin22

2016. április 30.

Ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam.

Wildcat75

2014. augusztus 19.

Nekem nagyon bevált, ha használom látványosan fehérebbek a fogaim. Dentomin fogport használok egyébként, de néha kiegészítem ezzel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

zsanee84

2013. november 16.

haszontalan termék,mondjuk mit vár az ember 1300-1400 ft-ért......

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

haszontalan termék,mondjuk mit vár az ember 1300-1400 ft-ért......

Vicus

2013. június 9.

Én nemhogy 3 hét, de már 3 nap alatt változást észleltem, mert nagyon simára polírozta a fogaim felületét, eltűnt a sárga lepedék, és fényesebbek, fehérebbek lettek. Mondjuk én minden nap kávézok, teázok, ezek befogták, így ezt le tudta szedni a fogkrém, de ha valakinek genetikailag sárgák a fogai, azon nem segít. De amit el lehet várni egy ilyen fogkrémtől, azt maximálisan teljesítette! Ja és én 700 forintért vettem kiárusítva 1400 ft helyett, szóval teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

CocoSunrise

2013. május 1.

Próbáltam vagyis elhasználtam egy tubussal, semmit sem csinált, az ízét sem szerettem, a frissítő hatása sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

brfoo

2013. május 1.

Nekem komolyan mondom 2 nap után már látszott a változás!! De nem szabad tőle hófehér fogakat várni, csak egy-két árnyalattal jobbat, mint a mostani. A lényeg a fokozatosság! Ha totál fehérré váltaná a fogakat, akkor annyi cucc lenne benne, amitől le is mállik az ember foga...De egyébként a fogkrém önmagában nem elég, az kb szinten tart kell hozzá az ecsetelő is de annak is minimum 2 hét mire látható változást hoz, a szabályokat betartva!!! Viszont javallott mellette zománcépítő pasztát is alkalmazni, mint pl az elmex gél.

Vagy ugye marad még a citrom-szódabikarbóna kombó, csak vigyázzon az ember hogy ne tegye tönkre a zománcot!!!

rocksteadycat

2013. április 12.

Az esküvő elött gondoltam hogy a sok kávé és tea után jól jönne, hogy egy picit fehérebbek legyenek a fogaim. Három hétig teszteltem, de én sem vettem észre fehéredést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

morning_glory

2013. április 10.

Nemrég használtam el egy egész tubussal, de szerintem egy árnyalatnyit sem lett fehérebb a fogam tőle. Ugyanakkor nem éreztem, hogy nagyon jól tisztítana, úgyhogy mindig hozzákevertem egy kis elmexet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1