Perl Weiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ILoveGarnier, Módosítva: 2012. november 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Különleges 4 részből álló tisztítórendszere eltávolítja az elszineződéseket. Tartósan friss leheletet ad. Napi rendszeres használata ajánlott fogkrém helyett.

sailorluna

2018. augusztus 3.

semmi hatását nem látom. sajni alapból csontszínűek a fogaim, erre még rátesz a cigi, kávé is. reméltem, hogy legalább az ezek általi elszíneződésen segít valamennyire, de nem, semmi javulás nincs. ez csak egy mezei fogkrém, sokkal drágábban. hatalmas pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

bettina28

2016. december 18.

Picit újabb verzióba van meg, én nem vettem észre különösebb hatást de nem minden nap használtam ezt, és amikor használtam is csak a sima fogkrémem után második fogmosásnál, nem pedig ahelyett. Picit mintha érzékenyebbek lettek volna a fogaim, de nem állítom biztosra hogy ettől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

lysza1985

2016. június 11.

régen használtam, 3-4szer drágább volt, mint egy fogkrém, és semmilyen hatását nem észleltem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

vfruzsina

2015. március 16.

Én imádom!! Még a testvérem is megkérdezte, hogy kifehérítettem-e a fogaimat?! Jól esett:) Én nagyon szeretem, meg vagyok elégedve, már többször vettem újra. Az ára kicsit húzós, az igaz. Bár az enyémnek nem pont ilyen a csomagolása, nincs rajta az original felirat, 50ml-es, ha jól tudom az enyém a kávé, tea okozta elszíneződésekre jó. Nekem ez tökéleges, amúgy is rengeteg kávét és teát iszok. A hollywood white-ot is próbáltam már, ez szerintem sokkal jobb!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

bstella

2014. június 28.

Én körülbelül 2 éve használtam, nem nagy eredménnyel.... Nem cigizek, kávézok, vörösborozok, kólázok, tehát ilyen gondjaim nem voltak, mégsem brillírozott. Igazából semmit sem csinált. Jó volt az íze, de ennyi, még csak nem is habzott rendesen. Csak azért nem egy csillag, mert én plusz negatívumot nem tapasztaltam (szájszárazságot pl, ahogy írtátok többen is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

deagle13

2014. március 18.

Sajnos nekem is kiszárította a számat és érzékenyebbek lettek a fogaim tőle, de nem úgy, hogy fájt, csak éreztem, hogy gyengék. Hatását tekintve nekem többet használt, mint a dohányosoknak való változat. Elég drága ahhoz képest, amit nyújt. Aki ilyenekben gondolkodik ajánlom neki a Himalaya Sparkly White fogkrémet, az tényleg fehérített, nem tette érzékennyé a fogaim és 100%-ban növényi összetevőket tartalmaz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

whyteangel

2013. július 1.

Guttmann Natasa véleményéhez hasonlóan én is 50 ml-es fogkrémet vettem, ugyanúgy pirosas színű a tubus nagy része, de nincs rajta fekete rész és az Original felirat is hiányzik.
Én sokat kávézom, így reméltem, hogy a tájékoztató igazakat állít, miszerint eltávolítja a bor-,tea-, és kávéfoltokat.
Én nem láttam arra való utalást, hogy ezt a krémet csak kúraszerűen lehet használni, de nem is terveztem másként, mert elég drága.
A boltokban 1400-1500 Ft körül lehet beszerezni, én a 750 Ft-ért vettem az egyik kínai bevásárlóközpontban.
Lassan 3 hete használom, és látom a különbséget, szebbek, fehérebbek a fogaim, jól habzik, és szeretek vele fogat mosni. :) Teljes áron nem venném meg, de így, hogy csak egy kicsit volt drágább, mint egy átlagos fogkrém, megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Guttmann Natasa

2013. február 2.

Most kissé bajba jutottam. Nem tudom, hogy jó termékhez írok-e, de majd átteleportálom egy új oldalra, ha mégsem. Pár hete vettem a DM-ben egy normál fogkrém kétszeres/háromszoros áráért. Ehhez nem 75 ml-t adtak, hanem csak 50-et, de kúraszerűen használandó úgyis. A csomagolása szinte ugyanolyan, mint ami a képen van, leszámítva a fekete színeket és az ''ORIGINAL'' feliratot. Az összetevők viszont tökéletesen stimmelnek. A drogériában szép sorban ki voltak pakolva a Perl Weiss termékek, én ezt nem láttam, tehát lehet, hogy már nem is forgalmazzák ezt a csomagolásút... nem tudom. A kupak ergonómiátlan, könnyen megmarad a tetejében a fogkrém, és a fejreállítós kiszerelés miatt az adagolása is nehézkes. A fogfehérítő krém állaga pasztaszerű, sűrűbb mint egy normál fogkrémé. Hófehér és apró, piros mikroszemcséket tartalmaz. Illata és íze a mentholt idézi. Még biztosat mondani nem tudok a hatásáról, a dobozon napi 3 fogmosást javasolnak vele, én napi egyszer szoktam és már látok valami különbséget.

Frissítés: Elhamarkodottan írtam véleményt, mert hosszútávon kiszárítja a szájat és még az ínyem is fáj használata után. Igen, még mindig fehérít, de alkut nem kötök. Fehérítsen-tisztítson anélkül, hogy bármit is ártana. Pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1