Perl Weiss

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2019. október 17.

Kategória:   Fog- és szájápolók

3 fokozattal fehérebbé varázsolja a fogakat. Innovatív 4+ Rendszer eltávolítja az általános lerakódásokat és elszíneződéseket a fogakról, valamint a továbbiakban hatékonyan óvja a fogakat ezektől a hatásoktól. Gyöngyporral és aktív oxigénnel teszi kíméletessé a fehérítőhatást, az akár 3 fokozattal fehérebb fogakért. A termékben található fluorid pedig erősíti fogzománcot és véd a fogkő kialakulása ellen.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Nagyon szeretem, én kávézom és még teát is iszom. Nagyon sokat segít az optikai fehérítés terén-reggel ezt használom. Íze mentolos / friss. Mindig újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

lorafair22

2019. augusztus 13.

Nekem nagyon fehérek a fogaim genetikailag, sokszor kérdezik hogyan lehet ilyen fehér??! Mondjuk nem is dohányzom. Kávézni szoktunk a munkahelyen ez sajnos meg is látszik mert itt-ott látok némi elszineződést de ezzel a fogkrémmel teljesen visszatudom fordítani hogy megint fehérek legyenek nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

cicak01

2019. február 20.

Szerintem fehérítő fogkrémek közül a legjobb. Néhány hete használom rendszeresen, és szemmel látható a változás. Én a használatával egy időben elhagytam a kávét, teát és mostmár alkalmanként sem dohányzom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

orsolyap

2018. augusztus 9.

Eddig jól teljesít. Ajánlom mindenkinek, aki fogfehérítésen volt, vagy fehéríteni szeretne. A fogorvos javasolta, hogy jobbat nem ismer. Láthatóan fehérít. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

LengyelB

2017. szeptember 4.

Nálunk nagyon bevált ez a fogkrém. Első alkalommal az esküvőnk előtt teszteltük, 3 hétig használtuk a férjemmel napi 2 alkalommal és látható volt a különbség. Azóta is felváltva használjuk a perl weiss caffee&tee fogkrémmel, mivel napi szinten kávézunk, télen teázunk is. Valódi eredményt elektromos fogkefés használattal tapasztaltunk. Szerintem megéri az árát, ha akcióban van, mint például most is (dm-ben vásároltam 2200 Ft-ért). Elegendő egy kisebb borsónyi mennyiség, így sokáig elég. Mióta használom ( kb. 2-3 éve) elegendő évi 1 fogkőleszedés, előtte években minimum 2 alkalommal jártam és polírozták is a fogaimat az elszíneződések és a túlzott fogkőképződés miatt, azóta az utolsó lépésre nincs szükség. Egy próbát mindenképp megér :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Wivaxia

2017. augusztus 2.

Nagyon drága egy fogkrém és sajnos nem használ semmit sem. A pozitív egyedül az benne hogy nagyon frissnek és tisztának éreztem a számat használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

juditkaa70

2017. január 15.

A hatása egy nagy nulla!! Teljes pénzkidobás! A GUM márka foherítője fogkrémje sokkal jobb,de valódi fogfehérítésítő hatást csak a fogorvosnál érhető el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

senskin

2016. november 13.

Brr.....Már dobozban is benne van, ez az új csomagolás. Mikor kivettem tapasztaltam, hogy össze vissza van kenve a külseje valami kosszal. Már ez nem volt kecsegtető. Maga a fogkrém nyúlós, nehezen kiadagolható. Valóban szárítja is a szájat és különös fehérítő hatását sem tapasztaltam.
Ennyi pénzért inkább drágább, fehérítős fogkrémet veszek, de nekem ez nem éri meg.
Sajnos, nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Sajnos, nem lettünk barátok.

Tinisminkes

2016. augusztus 28.

Korulbelul 1-2 hete hasznalom es igen FEHERIT! Jo nyilvan nem lesz ho feher a fogam de sokkal jobb mint egy hagyomanyos fogkrem! En olcsobban vettem mint amennyi ide van irva! A mullerbe 1300 Ft korul van es nem is volt learazva. Osszesegebe jo es batran ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Siskoo3

2016. június 10.

Nem olyan rossz, talán az elején érzékeltem is egy kis változást, de annyiért nem éri meg sajnos az árát, pedig teménykedtem! Az ízét, meg az állagát nagyon szeretem, de kb ennyi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, PEG-12

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.