Perl Weiss

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: annama, Módosítva: 2021. január 15.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Hatékony az innovatív kétfázisú formulának köszönhetően
  • Fogzománckímélő technológia abrazív összetevők nélkül
  • Egyszerű használat, otthon vagy útközben egyaránt
  • Gyors alkalmazás: csak 1 x 15 perc az alkalmazás napján
  • Azonnal láthatóan fehérebb fogak minden alkalmazás után
  • Akár 3 árnyalattal fehérebb fogak már 5 alkalmazás után

Fannnya

2021. július 25.

Nekem nagyon bevált. Használat után azonnal látszik az eredménye, és nekem meg is marad. Kicsit érzékeny a fogam használat közben, de nem tartós az érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

annama

2021. március 18.

Frissen fogkőtlenített fogaimon használtam. A kezelés végén a fogok ugyanolyan színűek maradtak, mint előtte. A közvetlen használat után valamivel ragyogóbbnak, ha nagyon akarjuk, fehérebbnek látszanak, de inkább csak tisztábbak és csillogóbbak, mint előtte. Annak jó lehet, aki pl. fotózáshoz szépen csillogó mosolyt szeretne a képeken.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.