Perl Weiss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: tnildiko, az összetevőket feltöltötte: Réti_D_smink, Módosítva: 2012. július 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A benne található Perlit  segítségével fokozza a fogfehérítést.

Fiszuli

2020. július 7.

Én ezt a terméket kitartóan használtam egy jópár hónapon keresztül, úgy 4-5 éve, mert 17 éves korom óta rendszeresen dohányoztam, rászoktam a kávéra 20 éves korom körül, majd 1-2 év múlva a teára is. Szóval nem kíméltem a fogaimat. A fogorvosom nem különösebben ajánlott semmit sem, mert a fogaim állapotával szerencsére nem volt baj, az elszíneződést pedig egyáltalán nem látta jelentősnek. Engem mégis zavart, hogy nem azok a hófehér fogak voltak már a számban, mint tini koromban, így magam jártam utána a lehetőségeknek. Megvettem ezt a terméket a drogériában, az eladó mondta, hogy a dohányosok ezt a márkát szokták keresni és vinni. Így jött velem. Persze a cigi-kávé-tea háromszögből eszem ágában nem volt kijönni, plusz hétvégente lecsúszott még pár pohár bor is, szóval így nem is tudom, mégis mit vártam, hogy ez a termék valamit is használni fog. De megdöbbenésemre használt. Pont az akkori párom jegyezte meg, egy kirándulás alkalmával, mikor már több mint egy hónapja használtam ezt a terméket napi háromszor, hogy basszus, most nagyon látszik, hogy sokkal fehérebbek a fogaim, mint eddig. Valahogy neki sem tűnt fel, de akkor látszott az arcán, hogy még ő is meg van lepve. Pedig ő is minden nap látott, ugyanúgy, mint én magam a tükörben és nekem nem igazán tűnt fel semmi... ezután visszanéztünk pár fotót, összehasonlítottuk az akkori állapottal és lám-lám. Nem a szeme káprázott, tényleg fehérítette a fogaimat. Viszont a használatát azért hagytam abba, mert nem éreztem kellően tisztának tőle a fogaimat, nem éreztem a komfortos tisztaság érzetet a számban, feszt rágóznom kellett, hogyha nem akartam szájszagot és piszkosul zavart, hogy nem használhattam szájvizet. Hiszen miért dobtam volna ki ennyi pénzt egy fogkrémre, ami ráadásul ilyen használat mellett piszkosul fogyott, hogyha a fogmosás után 10 mp-vel már azonnal leöblögetem szájvízzel?! Ennek pont az volt a lényege, hogy hagyni kellett hatni. No mindegy is, mert azóta ilyen problémáim nincsenek, a cigit évek óta letettem, kávét évek óta naponta egyet iszok, azt is reggel, a tea pedig mostmár a napi folyadékbevitelem kevesebb mint felét teszi már csak ki - a másik fele sima víz - a bor pedig már csak alkalmanként kerül elő az életemben. Így mostmár tökéletesen hatnak a sima fehérítős fogkrém + szájvíz kombinációk is, amik azelőtt nem tudtak megküzdeni a káros szokásaimmal. Lényegében nekem ez a termék hozta, amit ígért, csak sok volt a kompromisszum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

kincsq

2018. május 16.

0-át se ér ez a termék, nem hittem volna hogy egy ilyen drága termék ennyire pénzkidobás...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

nkmagda

2016. július 7.

Nekem most egy új kiszerelés van a polcomon, schönheitsweis megnevezéssel. A leírás szerint napi 3 szor kell használni s 10 napon belül egy árnyalatot fehéredik a fog. Szerintem ha az utasìtásokat betartjuk, s az ember nem kàvézik cigizik biztos hogy segít. Az biztos hogy amióta használom nem színeződött a fogam, szóval biztos segít, színskàlàn ugyan nem figyeltem. Viszont a tisztítóhatàsa tuti 5ös, nem erős s nem hagy nyákos érzetet maga utàn.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Nittuska

2016. február 15.

Nem ér annyit amennyibe kerül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Nem ér annyit amennyibe kerül...

gothy

2012. október 27.

Nem vártam sokat ettől a terméktől, de még azt is alulteljesítette. Én is a rendes fogkrémem mellett használtam, de így sem ért semmit. És még drága is volt. Az egyetlen jó, amit elmondhatok, hogy nem lett érzékeny a fogam, mint a többi fehérítő esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Makk Zsuzsó

2012. október 26.

Pénzkidobás a javából! Egy jó nagy nulla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Pénzkidobás a javából! Egy jó nagy nulla!

Réti_D_smink

2012. augusztus 12.

Most értem a tubus végére :-) Szerintem működik csak másképpen kell használni, mint egy átlagos fogkrémet. Először is a rendszeresen használt "átlagos" fogkrémünk mellett kell ezt használni. A tájékoztató ezt nem írja, de én utánajártam. Másodsorban erre nem kell vizet engedni, mint a hagyományos fogkrémekre. Legalábbis én mindig bevizezem a fogkrémet egy kicsit. Na ezt nem kell! Napont legalább 3x kell használni körkörös mozdulatokkal. Nekem így 2 árnyalattal világosabb lett a fogam! Szerintem a kulcsa az egésznek, hogy a hagyományos fogkrémünk mellett kell használni. De ez még nem garancia arra, hogy másnak is be fog válni ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

vakond32

2012. augusztus 1.

Nálam semmilyen hatás nem mutatkozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Nálam semmilyen hatás nem mutatkozott.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. június 17.

Egyetértek, semmire nem jó, csak tapasztalatgyűjtésre. Tanulópénznek viszont drága, remélem hamar kikopik a kínálatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 17.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. április 25.

Nagy reményekkel kezdtem el ezzel a fogkrémmel fogat mosni. Sajnos én nem tapasztaltam kiemelkedő fogfehérítő hatást, és fogmosás után száradt a szám tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. április 25.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1