Perl Weiss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baani, Módosítva: 2019. július 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

• „Perfect White” formula gyöngyporral
  • megbízhatóan és kíméletetesen távolítja el az elszíneződéseket
  • napi fogápolási termék

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

asdf27

2021. július 25.

Kb 10 nap után, napi 3x mosás mellett látványos eredményt hoz az ígért 1-2 árnyalatot illetően. (elektromos fogkefét használtam)
az Expert White változata szerintem jobban tisztít és fehérít és gyorsabban hoz eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 25.

LUNACICA

2021. április 27.

Ami először meglepett,mikor használtam,hogy milyen édes a többi fogkrémhez képest,de ezt pár nap után megszoktam,az apró piros szemcsék nem durvák,szerintem finoman polírozzák a fogat,nekem ezzel sem volt semmi bajom,enyhén mentolos az íze,ami nekem kimondottan tetszik.Próba gyanánt vásároltam,de szerintem ennél maradok,mert úgy vettem észre,hogy egy-két árnyalattal fehérebb lett a fogam. Bár az ára elég borsos szerintem megéri,mivel csak nagyon keveset kkell tenni a fogkefére,mert jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

dcsiky

2021. március 10.

Nekem nagyon sokat segített, a csúnya foltokat a fogaimon 1-2 hét alatt eltüntette, és még utána is fehérített.
A fogaim és az ínyem is mindig nagyon érzékeny volt, de most nincs velük semmi probléma, szóval megszerettem ezt a terméket, már 1-2 éve használom kitartóan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

nveronina

2021. március 2.

Még a fogorvosam ajánlotta ezelőtt 5-8 éve, azóta csak ezt használom. Nagyon szeretem benne a kis gyöngyöket, nagyon jól tisztít és kellemes az íze. :)
Mivel nagyon régóta használom és nem kávézom/dohányzom nem tudom, hogy fehérít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Mivel nagyon régóta használom és nem kávézom/dohányzom nem tudom, hogy fehérít.

natasa

2020. július 11.

Első pár használat után megvolt a "hűha", de utána már nem vettem észre semmit. "Hűha": sokkal simábbnak, tisztábbnak tűntek a fogak, szerintem adott neki egy kis fényt. De nem használtam sokáig, mert úgy vettem észre, hogy érzékennyé tette a fogaimat. Szívesen kipróbáltam volna hosszabb távon, hogy mit is tud valójában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 11.

Mona29

2020. május 2.

Szeretem ennek a márkának a fogkrémeit. Igaz, hogy drága (50 ml és most már bőven 1.000,- Ft felett van az ára) és szerintem viszonylag gyorsan fogy, de ettől nem hámlanak az ajkaim. Az íze kellemes, használata után kellemes a szám. Fehérítést minimálisan tapasztaltam (mindegyik típusánál a márkának), pedig nem dohányzom és csak napi egy kávét iszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

kate93

2019. október 11.

Szerintem az árát megéri, és használ is, nyilván nem csodaszer, de 1-2 árnyalatot valóban világosít. (nem dohányzom, kevés kávé) Az íze nagyon jó, enyhén mentolos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, PEG-12