Pezomed

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bolognia, Módosítva: 2016. február 2.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden napi és általános használatra javasolt krém, mely nélkülözhetetlen minden háztartásban. Alkalmazható hámsérülések, horzsolások, enyhe égési és fagyási sérülések, enyhe napégés, valamint irritált és kipirosodott bőr esetén. Ápolja az ekcémás, aknés pattanásos bőrt. Védi a pelenkával fedett bőrterületet. Bőrvédő hatású felfekvések a mozgáskorlátozott időskorúak és az inkontinenciában szenvedők esetében.

Chrissy

2019. június 25.

A legjobb popsikremünk volt a nagy pelusos időszak alatt!
A lányom születését követően a gyógyszertári kikevert kenőcsöt használtuk, amit a gyerekorvos felírt receptre. Aztán felváltva használtunk mindenféle krémet és az elején kvázi minden bevált, nem volt gond sosem, néha egy kis kipirosodás, de semmi komoly. Később aztán már volt durvább pirosodás, de a klasszikus popsikrémek megoldották, ha nem is azonnal, de egy pár kenegetés után. Azt viszont nem is értettem mi ez a nagy hajcihő a pelenkakiütés körül, amiről a többi anyuka annyit beszélt....Aztán megtudtam. A fogzási időszak végén, a kislányom 2 éves kora környékén egyszercsak hatalmas vörös foltok jelentek meg a pelenkával fedett bőrén. Mint a Rorschach- tintafolt teszt...Borzalmasan nézett ki, ijesztő volt. A kislányommal együtt sírtunk, mert üvöltött a fájdalomtól szegény. Mindent bevetettünk, kutyultam házi krémet, kentük a mindenki által magasztalt Sudocrem-et, Bepanthen-t, aloe gélt, körömvirág kenőcsöt, már tényleg mindent és semmi nem használt, így már azt is sikernek könyveltük el, ha valami nem csípte és nem rontott a helyzeten.
Bőrgyógyász lett a vége. A Pezodermet ajánlotta, amit nagyon nehéz volt beszerezni, a patikák csak a fürdetőkrémet tartották, a védőkrémet nem. Online kellett megrendelni végül. 2 nap alatt nullázta le a hatalmas vörös foltot. Azóta mindig van itthon es minden újszülöttnek a családi/baráti körben ezt visszük ajándéknak azzal, hogy csak akkor vegyék elő, mikor gázos a helyzet, addig bármi jó. Tartogassák vészhelyzetre.
Egyebként egy sűrű, fehér krém, amiből kevés is elég. Állagában hasonlít a Sudocrem-re, de szerintem sokkal jobb annál és szebbek az összetevői.
Szóval szeretettel ajánlom minden anyukának!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

A legjobb popsikremünk volt a nagy pelusos időszak alatt!
Szóval szeretettel ajánlom minden anyukának!

Selvadjia

2018. március 29.

Kislányom kipirosodott popoját egyedűl ez tette rendbe .Pedig próbáltam az orvos által ajánlott unguentum boraxatumot (3*) , bepanthent , sudocremet és neogranormont is ezeknek csak 2-3 órát adtam . Egyedűl a pezoderm hozott javulást már az első alkalom után . Már aznap estére tudott ülni is a kislányom . Aki járt ebbe a cipőbe tudja milyen megkönnyebűlés ez a reszketve végigordított tisztábatételek után , amikor nem tudsz segíteni a kisbabádnak akinek pokoli fájdalma van . Olyat kerestem ami azonnal hoz javulást és ez olyan .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

jegesmedve

2017. március 13.

A babám popsijára megelőzésként használom, arra tökéletes. De ha kipirosodik, akkor azon már nem segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

krémi

2016. október 29.

Nagyon szuper krém ekcémára! Kisfiam popsiján jött ki, a gyerekorvos ajánlotta, pár hét alatt rendbehozta.
Kár h körülményes a beszerzése, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Kár h körülményes a beszerzése, újravenném.

Lencsike95

2016. május 23.

Sziasztok,
Nekünk két kicsi ikerbabánk van. Először a Pezoderm fürdető krémet kezdtük el használni. Az valami csodálatos, a két pici imádja nagyon. A Védőkrémet a védőnő ajánlotta nekünk. Mi a picik popsijára csak ezt használjuk, soha nem lett azóta piros a popsijuk. Kellemesen kenhető, gyorsan beszívódik, és nagyon jól véd. Javaslom minden kisgyermekes anyukának a használatát.
Lencsi

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 23.

Sziasztok,
Lencsi

bolognia

2016. január 17.

Újszülött kislányomon csúnya bőrszárazság, hámlás, vörösség jelent meg kórházból hazaérkezve. Ez a krém napok alatt rendbe hozta a bőrét. A megmaradt krémet popsikrémnek használtam el és arra is tökéletesen megfelelt. Egyszer én is használtam nap égette bőrömre, ott is csodákat művelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Squalane eo 1 0

A linalil-acetát Linaloolból és ecetsavból keletkezik észterképződéssel; a levendulaolaj, a jázminolaj és a bergamottolaj egyik fő összetevője. Potenciális bőrirritáló és allergén a levegővel érintkezve, egy 2004-es kutatás szerint pedig sejtmérgező hatású lehet, bár nincs olyan tanulmány, ami in vivo (emberen végzett kísérlet) is megerősítené ezt.