Pharmatheiss Cosmetics

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pünyike, az összetevőket feltöltötte: Nono85, Módosítva: 2017. január 26.

Kiszerelés:   2,7 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hosszabb, erősebb, dúsabb. Szenzációs eredmény 30 napon belül.

Kíméletes formula, erős hatás: a Dr. Theiss Naturwaren bőrszakértői intenzív kutatási munkával fejlesztették ki, mely ébresztőként hat a szempilla és a szemöldök növekedésére. A hatás mellett a tudományos csapat főleg a formula toleranciáját helyezte előtérbe: a szérum bőr-, szem- és kontaktlencse-toleranciáját dermatológiai és szemészeti vizsgálatok igazolják.

• Prosztaglandin hormon nélkül.
  • Illatanyagmentes.
  • Parabén- és szilikonmentes.
  • Tartósítószer-mentes.

Natural

2020. szeptember 16.

Nagyon rossz !!! Hasztalan termék !!! Pedig reggel, este használtam sokáig de semmi nem történt!!! nagyot csalódtam benne mert ennyi pénzért el vártam volna valami eredményt. Csak lehúzás az egész!!! Bárki is olvassa ha van eszed akkor nem veszel ilyen SZART én mondom tapasztalat mert csak ki dobod a pénzt az ablakon! Ez Magyarország csak át verni tudják az embert!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

rebuska01

2019. december 30.

Többféle szempilla szérumot próbáltam már,mivel nagyon érzékeny a szemem és 90%-uk irritálta a szemeimet.
Ez a termék az üdítő kivétel lett volna...ha használna..:-(
Semmi jelentős változást nem vettem észre :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Ez a termék az üdítő kivétel lett volna...ha használna..:-(
Semmi jelentős változást nem vettem észre :-(

mdrsmma

2019. május 15.

Egy hónap után látszik a pilláimon a változás, de leginkább szempillaspirállal. Az árához képest mégsem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Ancsay

2019. április 3.

Hónapokon át szorgosan kenegettem míg el nem fogyott, de nem vettem észre semmilyen változást. Nem lett hosszabb, sem erősebb. Ennyi pénzért már számítanál valamire...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

PETRA820718

2018. november 6.

Sajnos nem látom a ,szenzációs' eredményt, pedig rá férne a szempilláimra.
Szorgalmasan használom, de semmi változás, se több se kevesebb, mondhatni semmit sem ér.De!!!Két változást hozott:
1.A felkenésekor minden este kiég a szemem, nagyon csíp (nem is tudom miért nem landolt még a kukában), de..
2.Mert 10.690 ft volt 😣, és ennyivel a pénztárcám is könnyebb lett.
Szégyen, hogy ennyi pénzt kérnek egy nem működő patikában árult termékért!😠

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Sajnos nem látom a ,szenzációs' eredményt, pedig rá férne a szempilláimra.
2.Mert 10.690 ft volt 😣, és ennyivel a pénztárcám is könnyebb lett.
Szégyen, hogy ennyi pénzt kérnek egy nem működő patikában árult termékért!😠

FooZoGo

2017. december 27.

D r á g a. Nagyon. Akkor már inkább maradok az Alverde szempillanövesztőknél, humánusabb árral és hatásossággal.
Viszont sokáig elég legalább...már kb. 4 hónapja használom.
Én szempillára és szemöldökre is használom egyaránt.
Önmagában nem sokáig használtam, úgyhogy pontos eredményekről nem tudok beszámolni, de valamennyit szerintem számított azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Viszont sokáig elég legalább...már kb. 4 hónapja használom.
Én szempillára és szemöldökre is használom egyaránt.

Anita7977

2017. december 11.

Semmi hatást nem vettem észre a használata alatt. Nem lett hosszabb, erősebb és dúsabb sem a szempillám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

CeCeDrake

2017. november 4.

A szempilla- és szemöldökgyilkos nevet adnám neki!

Eleinte jó. Aztán jön a fekete leves.
A szempilláim tövében apró pöttyök jelentek meg, ezzel egyidőben hullottak. Nagyon!
Szemöldököt úgy megritkítja, hogy a sírás kerülget.

Nem ajánlom senkinek! 2-t használtam el - nem kevés pénzt költöttem erre - többet ártott, mint használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

A szempilla- és szemöldökgyilkos nevet adnám neki!

Eleinte jó. Aztán jön a fekete leves.
Szemöldököt úgy megritkítja, hogy a sírás kerülget.

sztinke

2017. július 26.

Első félévben a Long 4 lashes szérumot használtam. Azt már korábban is próbáltam, tudtam, hogy beválik. Most is így volt, viszont nem akartam megint netről rendelni és várni a megérkezését, így gondoltam, kipróbálom ezt. Kb. másfél-2 hónapja használom, nem is kell napi szinten, csak szinten tartásra szántam, abban viszont ugyanúgy jónak tűnik, mint a Long4lashes. Azóta is nagyon szépek a szempilláim.
Viszont az ecsete nem olyan jó, mint a Long4lashes-nek, több anyagot vesz fel, érdemes lehúzni a felesleget. A szérum is valahogy hígabb, folyton belefolyik a szemembe, és a Long4lashes-zel ellentétben, csípi a szememet. Óvatosan kell vele bánni.
A hatásával viszont nincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

A hatásával viszont nincs gond.

bjulie

2017. június 14.

Tavaly év végén kezdtem használni, kb. 2 hónap kellett, mire észrevettem az eredményt, de tényleg hosszabbak és dúsabbak lettek a pilláim. És nem csak sminkelés után vettem észre, hanem anélkül is feltűnő. Érzékeny a szemem, nemrég volt szemműtétem, és semmi gondot nem okozott. Most használom mellé a Mascara med színező spirált is, hogy még jobb legyen a hatás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1