PHB Ethical Beauty

Ár:   1500 Ft és 5600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. december 6.

Ár:   1500 Ft és 5600 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az ideális bőrfiatalító arcvíz! Ez a kézzel készített PHB virágvíz értékes citromfűvel fertőtleníti, táplálja és simává teszi a bőrt. A kis ráncok csökkennek. A finom citrom illat nyugtatja és serkenti az érzékeket. A tonik felfrissít és erősít, valamint megtartja a bőr természetes pH értékét.

Nancika

2016. december 27.

Egy PHB csomag részeként vettem ezt a kis csodát. Az anti-aging tisztító után szoktam az arcomra fújni a tonikból. Ugyan kicsit furcsa szaga van - de ez legyen a legnagyobb bajom. Kellemes, tiszta érzetet hagy maga után, és felfrissít. Ugyan még mindig jobban szeretem a Balea med mindenmentes tonikját (és az árban is jobb), viszont ettől függetlenül nagyszerű kis darabról van szó. Ráadásul ennek a 100ml-es verziója tovább elég, mint az. És nagyon tetszik ez az arcra fújós megoldás is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.