PHB Ethical Beauty

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Borsolina, Módosítva: 2017. május 11.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes összetevőkből álló BB krém, mely SPF15-ös fényvédővel rendelkezik, és olyan bio összetevőket tartalmaz, amelyek táplálják és védik a bőrt. Kiváló smink és bőrápoló termék egyben. Könnyen alkalmazható, selymes textúrája nem tömíti el a pórusokat. Az egyenletes és hibátlan arcszínért.

Cruelty-free, halal, vegán, továbbá glutén-, tartósítószer-, GMO- és illatmentes.

6 árnyalatban kapható

Borsolina

2017. június 16.

Oh,hát engem illet a megtiszteltetés, hogy először értékelhetem ezt is. :) Pár hónappal ezelőtt bukkantam még rá online nagy és végső elkeseredésem közepette, miután kiderült, hogy parfüm-és egyéb illatanyag allergiás vagyok,és ha ez még nem lenne elég, a propilén-glikolt sem bírom. Na,akkor ki is selejteztem mindent ami az utamba került és beruháztam egy ilyen BB krémre. Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg, ami azért elég világos, tavaszra meg tél végére még talán jó volt,de azért nyárra már nem hordanám. Alapvetően elég problémás most a bőröm, tele van hormonális problémára utaló gömbökkel és hegekkel, úgyhogy van mit elfedni. Ezt nem is vártam ettől a BB krémtől, viszont egy szép alapot adott az arcbőrnek, amire azért jobb érzés volt építeni. Nagyon minimális a fedése, és elég hamar befénylik, jóóó sok púdert kell hozzá használni. Ráadásul nekem kb. 2 hónapig volt elég, mondjuk minden nap használtam 2 pumpálásnyit,de azért lássuk be ez elég drága mulatság így. No,de összességében elégedett voltam vele, szép fedése van, és sokáig tart, no és hát azok az összetevők..:) Most ugyanennek a márkának az alapozóját rendeltem meg,kíváncsi leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Hidratálók: Sorbitol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sorbitol h 1 1

Forrás: truth-in-aging, BFT