PHB Ethical Beauty

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Borsolina, Módosítva: 2017. május 24.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a rendkívül könnyű, selymes textúrájú folyékony PHB alapozó összeolvad a bőrrel és varázslatos fedést biztosít - természetes megjelenés és egyenletes arcszín. Biológiai összetevőkből, mint az argán- és a kókuszolaj, valamint homoktövis, előállított. Ápoló összetevői táplálják a bőrt, mialatt természetes napvédelmet (FF30) biztosít.

• természetes FF30
  • könnyen alkalmazható
  • jó fedés
  • vízálló
  • táplálja és védi a bőrt - minden bőrtípusra
  • nem szárítja ki a bőrt
  • nem tömíti el a pórusokat - ideális zsíros és problémás bőrre
  • a fényvisszaverő pigmentek minimalizálják az optikai hibákat és finom vonalakat
  • vegán, állati kegyetlenség mentes és halal
  • nano-részecske, parabén, bizmut-oxiklorid, talkum, ásványi olaj és formaldehid mentes
  • töltőanyag, glutén, illat- és tartósítószer, valamint GMO mentes

Borsolina

2017. június 16.

Nemrég vettem rá magam a megrendelésére, kellett valami alaposabb fedés a nyárra a hiperérzékeny bőrömre, gondoltam ez jó lesz. :) Az összetevői 5*-osak, a színe viszont kicsit sárgásabb, mint amire számítottam,pedig egy elvileg semleges világos árnyalatot rendeltem meg direkt. Alapvetően szépen fed, viszont az biztos,hogy rá kell púderezni mert a sok olaj miatt magában hajlamos a csillogásra. Összességében jó alapozó, de nem fogom újrarendelni,mert drága (persze tudom, mindenmentes, csodás összetevők,stb.), és ár-érték arányban találok jobbat, ráadásul megfelelő színben. Az én problémásabb (jelenleg elég problémás bőrrel küzdök, fogamzásgátló utáni hormonális pattanások) bőrömre ez sajnos kevés már, mást fogok inkább kipróbálni. Egyébként ha valakinek szép bőre van és nem szeretné terhelni, de néha viselne alapozót, akkor annak szerintem megfelelő választás lehet, illetve kisebb bőrhibák elfedésére. Tény és való, hogy gyönyörűen "csillog" tőle a bőr, ahol szép a bőröm, ott nekem is nagyon jól mutat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Hidratálók: Sorbitol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sorbitol h 1 1

Forrás: truth-in-aging, BFT