PHB Ethical Beauty

Ár:   6430 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. október 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a hipoallergén hidratáló megnyugtatja és táplálja az érzékeny bőrt. A tiszta shea vaj és sárgabarack selymesen puha bőrt hagy maga után. Erősít és véd, regenerálja a száraz, kivörösödött és irritált bőrt. Antioxidánsokban és zsírsavakban gazdag, ezáltal megelőzi a bőröregedés jeleit.

Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket, illatanyagokat és semmilyen egyéb irritáló összetevőt nem tartalmaz. Állatkísérlet-mentes és vegán.

Norsen

2018. június 6.

Könnyen felszívódik, jól hidratál és nem hagy olajos érzetet a bőrön. Meglehetősen érzékeny bőrű vagyok, de sosem okozott problémát ez a krém. Semleges illatú, nem tartalmaz illatanyagokat és káros összetevőket, ami nekem fontos szempont. Csak ajánlani tudom, főleg érzékeny bőrűeknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.