PHB Ethical Beauty

Ár:   6790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2020. november 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a bőrnyugtató tonik egy ősi elixír alapján készül, mely tisztítja és hidratálja az arcbőrt. Szabályozza a bőr kiegyensúlyozott zsírháztartását, támogatja az egészséges PH fenntartását, valamint szűkíti a kitágult pórusokat. A rózsavíz puhítja és egyensúlyba hozza az arcbőrt, míg a válogatott, finom rózsaszirmok illata nyugtatja és felfrissíti az érzékeket. Ez a hűsítő tonik enyhíti a bőrszárazságot, a bőrpírt és az irritációt. Olyannyira gyengéd, hogy a legérzékenyebb bőr számára, ekcéma esetén is kiválóan alkalmas.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract