PHB Ethical Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   külföld, online

20 színben kapható préselt ásványi szemhéjfesték. Hosszantartó, kíméletes formula, érzékeny szeműek is használhatják.

Nem tartalmaz: nano részecskéket, parabéneket, bizmut oxychloride-ot, talkumot, formaldehidet, ásványi olajat, glutént, illatanyagot, tartósítószert.

Tvylvis

2017. január 21.

Egy Rose Quartz nevű árnyalat van meg, halvány, hideg tónusú rózsaszín selymes fénnyel. Rettentően szeretem, álmos, rohanós reggeleim egyik megmentője. Nem is feltétlenül színt ad, hanem világosítja, kinyitja, élénkké teszi a tekintetet. Sokszor csak ezt és egy kis szempillaspirált használok, de máris jobb érzés tükörbe nézni. A zöld szememhez kifejezetten jól áll, de szerintem igazán univerzális tónus. Nálam alap nélkül is igen tartós, bár ezen a téren nincsenek nagy gondjaim. Icipicit porol, ugyanakkor nagyon szépen el lehet satírozni. A csomagolása rendben van, bár én nem feltétlenül szeretem ezt a kemény karton formát. Elég erős mágnes van benne, jól záródik, kozmetikai táskában utazáskor sem lett semmi baja. A pici tükröt teljesen feleslegesnek tartom, mérete miatt nem túl sok hasznát látom. Nem vagyok nagy highlighter használó, de ez az árnyalat annak is nagyon jó, mértékkel használva. Az árnyalat különösen a szívemhez nőtt, csak ötöst kaphat tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.